Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Pięćdziesięciolatki odchudzamy się nadal część 4

Polecane posty

Anoolko, czy moge u Ciebie wyporzyczyc to powiedzenie o kwiatach i torcie dla szefa? :P) czasem moze byc bardzo przydatne:) u nas w pracy inny obyczaj, to my kupujemy kwiaty , tort i szampan, i to najczesciej pada na mnie ( no przynajmniej kupuje taki, jaki ja sama lubie) dobrze, ze pracuje w centrum Wilna i sklep jest calkiem obok :) no to chwilowo wybywam, ale wroce :) i dopiero wtedy poczytam , wszystkim milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widac za duzo na tacy bylo i nie moge przelesc, musze sie przepchac 😘🌻 Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak panstwo to sie obje i opije:) dzieki, az sie stoly lamia od zarcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to z tym szampanem jeszcze raz .....sto lat ....sto lat :)🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak skromniutko biore czworokatna tacke i ide popracowac, chociaz jaka praca po szampanie?? tylko obijanie sie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anolko dzieki 👄 ale wyżera!!!!! Narobilas mi smaka tymi słodkościami.... Wzięłam kieliszek szampana ,tort czekoladowy ,babkę marmurkową ,oczywiście po kawałeczku ,na koniec coś z twarożkiem :) Poszukam towarzystwa ....Gode widzę 👄 TWOJE ZDROWIE ANOOLKO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 o Oj nerwację mam :o U mojej D firmę zamykają :( Dziś padła decyzja . Zawsze się coś musi skichać :(:(:(. Ale...MOŻE wyjazd do nas we środę się "urodzi" - oby ! Na razie może ... W piątek mieli włamanie do samochodu...Kamerka nagrała , policja rozpoznała, dochodzenie wszczęte ale szkód narobione ....nerwów zjedzonych .Kompletnie nie kapuję tego włamania szczególnie tam , bo wypasione fury pod każdą chatą stoją. Narąbałam się Opty🌼 ile wlezie , bo chciałam żeby po prostu odpoczęli sobie ...i kręgosłup dziś nagina jak jasna cholera .Czytam, że balujesz i fajnie ! W górach jesień pcha się drzwiami i oknami i jest bardzo, bardzo sucho .Grzyby będą .Zaczęło się polowanie a ja tego nienawidzę - więc nie pelętałam się nigdzie. o Anoolka🌼 - Fajowo spędziłaś swoje święto ;) Nie robiłaś żadnych fotek ? o Nutko🌼 mebelki piękne i funkcjonalne - ślicznie to razem wygląda :) Lubię jasne kolorki a fotel to już marzenie !! Jeno ja jestem długa :-D i musiałabym mieć podnóżek :) o Józia🌼 I jak ? Pakujesz się ? Nie rozdrapuj przeszłości. To już BYŁO . Kasę masz wyegzekwować bezwzględnie - jakaś papuga Ci potrzebna będzie ! o Maniu🌼 U Was też taki ziąb ? No ja pierniczę - u mnie +8 - leje i wieje:o i pomyśleć , że jeszcze tak niedawno topiłam się w pocie :o Głupie to lato ....bo albo +40 albo +10 :o i tak szybko przeleciało:( o Yoana🌼 Maratony ? o Megi🌼 Ja też pomału wracam na swoje tory - ale słaba jestem jeszcze .Niestety to prawda z tymi urzędami :( Trza się nałazić , nadszarpać. o Muszę w gary i pralkę opróżnić .....Narazisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(_)O (_)O (_)O 🌻YYYYYYYYYYYY🌻(_)O (_)O (_)O sory ale mam dlugo wyczekiwanych gosci:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzis my wczorajsze po tym poczestunku , dobrze ze wirtualny bo na zywca trudno byłoby przetrwac d zien :D Optus ja tez niby cos tam robie ale jakos nie ogarniam całosci cos za duzo sie nazbierało a dzis miły sasiad jeszcze doniosł cebul bo zamawial gdzies w necie w dobrych cenach no i musze wymyslec miejsce na nie , a dzis w alcze z dynią w occie bo slubny wielbiciel jej a ze na działce wyrosła wiec trzeba wykorzystac i w trzech garnkach stoi na gazie . Nalewka chyba dobra bo nawet posmakowałam i uwazam ze dobra bo bardzo pestkowa i mocy na bank ma :D Dzis jeszcze dostawiłam derenia bo juz do czysta zebrałąm bo wiecej chetnych na owocka nie mogłam znalezc a w czwartek dwie kolezanki ze spotkania tez uzbierały sobie . Nutka no tak sie domyslałąm ze wazon to ten prezentowy :D Anoola no raz do roku to juz Ciebie od upierdliwych s taruszek nie bede wyzywac , miej juz swoje swieto :P:P a co Ty kawą zaczynac w dzien swiateczny , wiadomo ze trzeba od gorzały zaczynac bo to dla zdrowotnosci jest :D Hihi jak sie dogadaliscie z Agnieszka to i git :D Sagus no u nas tez zimno nawet w nocy okna pozamykałam bo ziab ciagnął ale poczytałąm prognozy z e jeszcze bedzie ciepełko ale najbardziej ta susza juz meczy bo ogrod jak popioł :( podlewanie mało co daje :( Jozia tylko laptopa nie zapomnij !!!!!!!!!!!!!!!! i relacje zdawaj jak tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... zimno... Niby słoneczko świeci, a w dwóch rękawach przed południem do miasta jechałam, też ledwie do 10 dochodziło i wiatr zimny... Wyżerka super wystawiona, ja oczywiście ciasto zwinęłam, ale spokojnie, jeszcze trochę zostało. Też sobie zabieram to zdanie o torcie i kwiatach, super ! Byłam dzisiaj u znajomej po południu i skusiłam się na kaszankę z grilla... do teraz mi się odbija. Za to grilowana cukinia była super. Saguś, znajdzie lepszą robotę, bez odprawy nie zostanie - nie bój się o nią. Pewnie, że to trochę plany psuje - ale dadzą radę. Maniu - a jakie to cebulaki ? Jak nie masz gdzie wtykać - to ja chętna. U Optyka sporo do zagospodarowania. W biedronce przeglądałam co mają - jutro zrobię zakupy, bo dzisiaj portfel na stole został... W ogóle jakaś niedorobiona dzisiaj jestem, o huśtawce nastrojów nie mówiąc... Na szczęście łysy tym razem pozwolił mi spać, a już po pełni, to miesiąc z głowy. Megi -młodzi znów Ci niespodziankę zrobili ? Dzięki za fotki - nawet rozpoznaję znajome miejsca. Spadam do wyrka. Dobrej nocy wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz – wszystkim biesiadniczkom 😘😘 Coz, tak mi zyczyta ze nie pozostaje nic innego tylko ciagnac do tej setki!!! A teraz to juz nawet setke wodki (na raty) ciezko lyknac!!! Goada 🌻 a jak tam pracowe urodziny? Opite czy po cichu? W zgodzie ze soba! Dobre to! Ja tam siebie lubie :P Nie kloce sie ze soba bo kto z taka gadzina wygra? O tych kwiatach i torcie – bierz, jest Twoje ;) Wkurzaja mnie jak tak sie upominaja a sami nie potrafia sie godnie zachowac! Oni cos chca? Zeby brac trzeba dac! Nie dali kffiatkow to nie upieklam ;) torta (w sklepie) Nutka 🌻 ja juz mam slodkosci dosc na dlugo. No, moze zwyklego cukierka ale nie torta czy pavlovej. Mam w lodowce jeszcze kawalek czekoladowego sernika, chyba wywale bo waga jednak srodkowy paluch pokazala. Nie duzo ale zawsze to w GORE! Szybko sie tego pozbyje ale moglo tego nie byc :P Sagus 🌻 ano widziesz jak to na tym zgnilym zachodzie jest… u nas tez coraz ciszej a jak dostana zamowienia to nie potrafia terminow dotrzymac bo wypychaja ludzi na urlopy! Burdel! Ale niech trwa jeszcze przez rok (chociaz) Wlamanie? To pewnie takie cpunki szukajace bilonu w samochodzie :O Na widoku nie mozna tyrzymac nic co przedstawia jakas wartosc, chocby najmniejsza! Nie robilam fotek bo na roczku spierniczyli mi kamerke a duzego nie chcialam brac. Na szczescie mam gwarancje do maja 2018 tylko musze znalesc czas zeby jechac az kolo city a tam teraz wykopki jak cholera. Buduja nowa linie metra czy kolejki. Czesc na ziemi, czesc pod ziemia i strasznie sie dzieje! Jak dziewczyny przyleca to do city pociagiem bedziemy smigac. Samochod zostawie na stacji :P Jozia 🌻 milych chwilek i za duzo na “tatusia” nie wyrzekaj bo w koncu dzieciaki sie nie moga rozdwoic, kochaja Was oboje na rozne sposoby… Mania 🌻 mi dynia w occie zle sie wspomina. To chyba raczej nie jest “warzywo” dla dzieci do obiadu. Zreszta ja nie lubie octu. Dziekuje za to raz do roku ale wiesz jak jest… jak mnie nie wyzywasz to mi sie wydaje ze juz mnie nie lubisz :P Opty 🌻 kaszanka z grilla, super! Jak bylam w 2007 u Aaatki to bylam na takiej imprezie i bylam zachwycona! A niech sie odbija, jak smaczna to moze ;) No tak, jesien sie zaczyna to hustawka nastroju. Ja dalej radosna bo wiosennie :P Oby mnie ten nastroj nigdy nie opuscil! Dobrze sie tak pozytywnie na swiat patrzy :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj robia wszystko zeby swiat przestal byc tak ladnie kolorowy... Bo poyebalo sie cos i nie mam wystarczajaco wiaderek a wiem ze mialam pelno. I klient dostal polowe zamowienia a ja nie moge dojsc do tego dlaczego???? Naczelny mnie napada za niezaplacone fakturki i dostawcow zakrecajacych nam kurek dostawy! A ja sie urwa grzecznie pytam co i kto ja jestem???? Zaopatrzecniowiec czy obsluga stonki? Bo juz sama nie wiem!! Zaopatrzeniowiec to teflon wiec czego ja obrywam? Bo najstarsza? Wykonczyc staruszke chca??? A w lotka wygrac nie moge wiec musze tu przylazic jeszcze przez minimum 18 miesiecy! Siwa juz jestem, to teraz pewnie zaczne lysiec! (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(_)O (_)O (_)O (_)O (_)O (_)O 🌻 🌻 Jeszcze do rodzinnej musza niektóre leki mi sie koncza a musze je spakowac wpadne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoolka, no nie daj sie paskudom, pewnie za ten nie upieczony (w sklepie) torcik teraz znecaja sie:) ale tak na serio, to nie rozumiem, jak moga czegos potrzebowac od Ciebie, jak za to nie jestes odpowiedzialna? w pracy balowanie na calego, trzy rozne torty, zakaski, sery, szampan, wino i absolut, plus zalewane wisienki, takie jak u Mani, no i jeszcze dzis z rana do kawy mialam taki kawaleczek tortu, ze mi jeszcze zostalo :) tylko i praca wczorajsza zostala na dzis, wiec chyba zostane dzis jeszcze po pracym, zeby nadgonic :( w domu dez nie nadazam przerobic wszystko co przywozimy ze wsi:( wczoraj do pozna w nocy sok i buraczki w soku jablecznym, dzis adžika i ketchup.... Sagus, jak widze siebie nie badzo zalujesz, nie doszlas do konca do zdrowia i znow napracowalas sie, to kiedy masz wydobrzec? Smutne to co piszesz o swojej D, ale tam chyba latwiej o prace niz u nas? mam nadfzieje, ze to nie zmieni jej planow przyjazdu do Polski? ...wybaczcie, pisalam chyba dwie godziny, zaczelam po przyjscu do pracy o 7 i nie da sie juz skonczyc, ciagle ktos przychodzi .... praca... wysylam przynajmniej tyle co napisalam....milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoolka🌻 co tam dla Ciebie setka:P:P:P:P czy jedna czy druga :D:D Fajnie ze za 18 miesiecy bedziesz mogla pokazac srodkowy palec chociaz wiesz ze nie wierzymy ze to zrobisz, ilez mozna rozwiazywac sudoku, chyba ze znajdziesz takie seniorkowo jak Opty🌻 albo zaczniesz tak jak Mania zielonym do gory Przewaznie w swoje urodziny bralam urlop nie cierpialam tego pracowego sto lat Goda🌻 no wlasnie potem trzeba narabiac, ale troche luzu w pracy tez sie przyda:D a jak szefostwo nawet na babelki pozwolili to super:D wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optus zakupiłam irysow holenderskich , troche tulipanow botanicznych i troche narcyzow bo juz zdecydowanie brak miejsca ale wiosna cieszą jak zakwitną a ze u mnie nie za bardzo przetrwaja wiec trzeba dosadzac . to juz nie te odmiany co to latami kwitły :( NO włąsnie chyba cos w pogodnie bo i ja tez niedorobiona i w czoraj i dzis byłam a teraz wrociłam ze spacerku bo siostra nawiedzila a potem polazłysmy do galerii a potem odwiiezlismy ją i z powrotem do chaty w tym troche spacerkiem. Anoola hihi ale z Ciebie masochistka zeby Cie trzeba było wyzywac zeby pokazac ze Ciebie sie lubi :D hihi jak tu wszystkie Kruszynki zaczna Cie wyzywac to juz widze co sie bedzie działo :D Hihi to fajne masz wspomnienia jak Ci dynia tak zaszkodziła :D znaczy dynia zepsuta była a nie nadmiar alkoholu :P:Pja to te dynie daje jako warzywko do obiadu a moje chłopy bardzo ja lubia a ja nie jadam . Hihi a co masz nie dociagnac do setki a trening czyni mistrza to moze i setki tez zasmakują :P:Phehe waga srodkowy paluch pokazała a nie trzeba było tyle jesc i popijac :P:P Goda no to balanga ja za dawnych dobrych czasow a to nie ma zakazow na takie imprezki w robocie . mało co nie skasowałam calego tekstu ot durak ;;:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu🌻 juz Ty znajdziesz na nie kawelek pustego pola:P:D Mlodzi mnie wczoraj mile zaskoczyli, mieli byc w nocy a juz popludniu dzwonili, ze mam kolacje szykowac:D pisklaczki porosly a gadanego maja, ze hej na razie z rezerwa ale mam nadzieje ze szybko przywykna, jutro na obiad sie zapowiedzieli, mam nadzieje, ze pogoda dopisze to razem ruszymy na plaze U mnie tez sie chlodniej zrobilo a teraz to nawet zaczelo padac pranie w lazience musialam rozwiesic Jestem prawie spakowana jutro z rana reszte i moge wyjezdzac Opty🌻 Mnie tez lysy dokucza jak tak prosto w oczy przeciez nie bede zaluzji na noc zaciagac nie cierpie jak sa spuszczone przed tym wyjazdem to mam taka hustawke nastroju ze lepiej nie pisac tylko isc do kata a jeszcze lepiej do dolka Saguś🌻 na pewno znajdzie lepsza robote, tam latwiej niz u nas obyscie sie tylko spotkali i wszystkie bolaczki mina Nutka🌻 nie dostalam zadnych zdjec ale moze dlatego ze mam nowy adres mejlowy, przysle go esemesem Megi🌻 dzis troche wczesniej skorupami machne bo musze jeszcze troche pomyslec co mam do spakowania, leki na pewno ale to jutro (_)O (_)O (_)O (_)O (_)O (_)O (_)O (_)O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu🌻 prawie w tym samym czasie klikalysmy Mnie sie dynia kojarzy z moimi borami kochanymi ale to sie nie wroci, nic nie idzie w dobrym kierunku No dobra przestaje marudzic i znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor:) Anoolka:) Spoznione ,ale serdeczne zyczenia z okazji urodzin,zdrowia,szczescia spelnienia wszelkich marzen.100 lat w zdrowiu i szczesciu/kawiatek/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis tylko pomacham,w dalszym ciagu w biegu,dopiero wzielam sie za nadrabianie zaleglosci w czytance,dobrze ze zdazylam z zyczeniami.Odezwe sie jutro.Pozdrawiam seredecznie wszystkie kruszynki zycze mlego wieczoru i udanego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józia - przecież będziesz tam pod opieką lekarza - więc jak Ci się jakieś leki skończą, to przecież receptę na nowe dostaniesz ? Chyba nie będziesz tam siedziała w kaftanie - i leki będą Ci wydzielane ???? Maniu - kupiłam dzisiaj takie pełne tulipany w kolorze (na obrazku) mocno pomarańczowym. Ale się zdziwiłam, że biedronki nie wszystkie mają ten sam towar. Wczoraj jak zapomniałam portfela byłam w innym sklepie, dzisiaj pojechałam do tego, który mam najbliżej. I zonk... Musiałam jechać tam gdzie wczoraj, bo tu cebulaki były tylko w dużych worach. Zaraz mi się przypomniały te jogurty w słoiczkach... Anulka - czyli szefy zawinili, a Tobie uspakajanie stonki pozostawili. Współczuję ! Ale jutro już pół tygodnia minie, może dotrwasz i nikomu drewniakiem nie przyłożysz ? Goda - ale balanga ! Każdy jubilat jest tak fetowany, czy to tylko dla szefowej tak wystawnie ? Rozumiem - że to składkowe od współpracowników ? Ja tam od swoich imprez nie uciekałam, nawet je lubiłam, bo była okazja do zebrania się w większym gronie, a tak to przeważnie siedziałam sama... Ale wolałam te skromniejsze przejątka z 80 lat, jakieś domowe ciacho, jakiś napitek... nikt nie wybrzydzał, wszyscy się wygłupiali. Teraz to takie zadęcie, ciasta z cukierni - a i tak nie zawsze w gust się trafi. Ale mnie za wspomnienia naszło ! Dobrej nocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adipex retard kasia8807@vp.pl spadek wagi gwarantowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, wczoraj mialam kiepski dzien. Spac poszlam przed 22 bo przysypialam przed telewizorem. W “nagrode” obudzilam sie o 3 i dopiero kolo 5, jak czas wstawac na nowo przysypialam. Dzis popaduje wiec bedzie dodatkowo spiacy dzien… Czyzby koniec dobrego humoru? Goda 🌻 he he, nie, nie znecaja sie, ci co mnie wkurzaja sa w Nowej Zelandii lub Idiach :O:O Te wielkie biznesy odbieraja prace wlasnym pokoleniom zeby tylko mniej placic… a pozniej burdel na kolkach! U nas w pracy nie moze byc zadnego alkoholu! Za cos takiego bez pardonu wywalili by z roboty. Ale jeszcze jakies 10 lat temu byly ;) “poczestunki” z tym ze po oficjalnych godzinach pracy. Czesto mielismy w piatki nasiadowke kolo 15-tej i mozna bylo dostac piffko czy lampke wina … juz sie skonczylo. Bo w razie wypadku w drodze powrotnej zaklad bylby odpowiedzialny. Jozia 🌻 tu juz nie tylko chodzi o Sudoku czy zielonym do gory… Emerytura to za male pieniadze jak na moje wymagania wiec bede pracowac ile sie da albo az nie zdecyduje sie przeniesc blizej wody. Udanego wyjazdu i wracaj szybko, w lepszym nastawieniu. Mania 🌻 a niech wyzywaja :D Chyba kazdy czytajacy potrafi odroznic humorystyczne wyzywanie od zlosliwego? Jesli nie to trudno :D Boze!!!! Jak Ty czytasz?????? O dyni mowie… gdzie ja napisalam ze mi zaszkodzila???? Dzieckiem bylam jak jako jarzynke do obiadu dostawalam…. Od lat tego nie tykam. Ale zupka pyszna z dyni! Megi 😘 dziekuje za sliczne kwiaty, tulipanki kosmate jak piwonie! Musza pieknie pachniec. Szkoda ze ominela Cie wyzerka ;) ale skoro ja do setki mam zyc to jeszcze na niejedna sie zalapiesz :P Opty 🌻 ja juz nie wiem kogo uspakajam… najpierw to musze sama siebie bo w zeszlym tygodniu mi nie zaplacili i w tym wyglada ze tez nie dostane. Wyslalam maila z “drobnym” opier… bo przeciez mam rachunki do zaplacenia! Co prawda mam oszczednosci ale o tym nie musza wiedziec a wyplata sie nalezy jak psu micha, jak mawia Yoanka. Wlasnie, Yoana 😡 jeszcze spijasz z owocow czy wytrzezwiec nie mozesz????? (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Anoolka, dzieki za kawe:) wiecie, pomyslalam, ze dzien zawsze zaczyam bardzo "polsko" wpadam do pracy wlacze Net i czytam, co tam u was, pije kawe (prawda Australijska-uklon w strone Anoolki) do tego kazdy ranek "Polski serek wiejskiziarnisty" i ciastko tez z Polski :) czuje sie patriotka...hehe... Joozia, ja tez zdjec nie dostalam:( nie ty jedna, a myslalam , ze podalam swoj adres dla wszystkich juz i zdjecia swoje tez wyslalam... Anoolka, wam nalezy sie oplata co tygodniowo, u nas tylko miesieczna i jak cos trzeba szybciej , to nie wyprosisz, kiedys to jeszcze urlopowe naliczano i wyplacano przed urlopem, a teraz juz nie.... wysle, bo u mnie zaczynaja juz z samego rana pelzac rozne takie podejrzane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie imprezki , jak ta sa jak najbardziej zakazane, ale zawsze znajdzie sie ale...osobiscie, szampan to tak normalka u nas, ale nie afiszujac sie, a te bardziej wyskokowe procenty , to juz sama szefowa dodala, my tylko wino i tort :) a ona postawila sie i postawiala, a poniewaz w naszym dziale pracuje 18 osobi raptem az 3 kobiety:) nikt nie musial wracac do domu samochodem, zostawili na naszym parkingu, u nas nie trzeba jechac godziny do domu, tak jak Anoolka, kazdy moze miejskim transportem wrocic do domu najdluzej za pol godziny:) czytam, ze opty i Mania kupuja cebulki, a ja w tym roku na nic nie mam czasu, mysle, czy zdaze przed zamrozkami posadzic tez swoje , ktore wykopalam... Jozia spakowana juz i cieszy sie dzieciakami, mam nadzieje, ze to znacznie poprawi nastroj, a po kuracji wrocisz bardziej wyciszona i olewajaca...nie warto marnowac zdrowie, wiecej trzeba myslec o sobie i mniej poswiecac sie innym, trzeba jakos nauczyc sie byc egoistka i czesciej mowic nie...ja jeszcze nie zupelnie nauczylam sie, osobiscie, jezeli to tyczy sie dzieci, lub rodzicow...tu ciagle czuje sie dluzna ... no i musze spadac ..ocharaniarka przed chwila zadwonila i zapowiedziala wizyte prokurora... wszystkim milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze ile mam zaległości z 7 strony do 10 tej... Wróciłam ze spotkania w Sandomierzu i w drodze powrotnej zahaczyłam jeszcze na dwa dni w Krakowie...w domku jestem po 7-mej dziś rano i mus do pracy na 9-tą...jak tylko dam radę poczytam i zdam relację z wyjazdu...miłego dnia dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoolka...sto lat sto lat niech żyje , żyje nam!! Niech się spełniają marzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×