Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość TereskazKrakowa

Jaki samochód kupić ? jakie odradzacie ?

Polecane posty

Gość TereskazKrakowa

Bo sie nie znam.Mam do wydania ok.10.000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
volvo, volkswagen, audi, japończyki dobre ale szybko korodują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy byle nie francuskie jestem mechanikiem i najwięcej mam klientów od renault i citroenów. Dla kobiety to polecam raczej jakaś toyota yaris jeden z najlepszych samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy czego szukasz w aucie .. Odradzić moge audi i BMw bo dużo palą benzyny , znacznie więcej niż inne auta .. Najwiecej pali BMW .. Mój znajomy ma stare BMW i bierze mu 15 litrów PB w korkach .. Podczas gdy auto mojego ojca bierze 8 litrów w korkach !!! jest różnica ? A benzyna w utrzymaniu auta to 80 % kosztów ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TereskazKrakowa
BMW i Mercedesa nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy byle nie francuskie jestem mechanikiem i najwięcej mam klientów od renault i citroenów. Dla kobiety to polecam raczej jakaś toyota yaris jeden z najlepszych samochodów. przecież mechanicy i handlarze mataczą , to oszuści .. Oni zawsze polecają auta , które najczęsciej się psują tak żeby mieć pracę .. Skoro odradzasz francuskie , to znaczy ze francuskie są dobre!! .. Nigdy nie ufaj mechanikowi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może citroen c4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie japonca...Nie skoroduje szybciej niz VW...Nie polecam mazdy ze wzgledu na olejozernosc ale wszystkie pozostale sa OK.Jezdze 14 letnim Miskiem i nie mam powodow do narzekan.Jak na swoje lata wyglada bardzo dobrze.Audi i BMW to samochody kupowane przez snobow a wedlug raportow kierowcy tych marek jezdza najgorzej ( zbieraja najwiecej mandatow )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca D Ś
Nie napisałaś czy ma być duży czy mały :) Jako znawca aut i człowiek z branży moto polecam ci Audi A4 lub A3. Osobiście miałem już kilkanascie samochodów z czego połowa to Audi . Toyota Yaris też będzie ok ale jak dla mnie mała to raczej autko dla kobiet. Skoda i VW też weź pod uwagę bo masz dużo modeli do wyboru od dużych po małe. Volvo,Saab - najbezpieczniejsze gabloty ale silniki mają mocne więc i piją sporo ale jak jezdziłem do Reichu to tamtejsi Turcy co siedzą w moto lubią te bryki bo mało awaryjne a oni wygodni są. Stawiam raczej na Audi z niedużym przebiegiem i od 1 własciciela a będziesz zadowolniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 22:21 Ja o brak pracy sie nie martwie po prostu pisze jak jest i tyle. Francuskie auta to głównie kiepska elektronika i zawieszenie. Z tym mam najwięcej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiat 500 Mazda 2 Opel Corsa Peugeot 207 Seat Ibiza Toyota Yaris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SUZUKI IGNIS 4x4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbo rowerzysta
FORD FOUSION - niska awaryjność (wystarczy popatrzeć na rankingi usterkowości) - wysoko zawieszony, więc dziury i krawężniki nie są mu tak straszne - niewielkie wymiary zewnętrzne - obszerne wnętrze i bardzo duży bagażnik jak na tak małe auto Odradzam diesla, najlepszy jest benzyniak 1.6 w tym aucie, ale trzeba zamontować LPG, bo pali nawet z 10 litrów po mieście. Benzyna 1.4 też daje radę. I co ważne, łatwo znaleźć egzemplarz z polskiego salonu i nawet od I właściciela. Generalnie najlepiej kupować bezpośrednio od właściciela lub ewentualnie w komisie dilerskim (bywa drogo). Zwykłe komisy czy handlarze - omijać szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toyota Yaris ja mam i jestem zadowolona nic sie nie psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam fiata 600 i powiem, wam że tylko leje i jeżdże. Wszędzie zaparkuje, spalanie na poziomie 7 litrów w miescie. Lepszego mi nie trzeba. A nawet jak sie cos popsuje to części są prawie darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 milion to tak na prawdę, żadne pieniądze. Dwa trzy lata i po pieniądzach, a potem powrót na ziemie i zgrzytanie zebami. Jedyne wyjście, to albo jakas lokata w banku i życie na trochę lepszej stopie, albo inwestycja w jakis biznes. Co najwyżej to spałacanie z odsetek np rat za budowę domu, nic więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elektornika to pikuś w porównaniu z mechaniką .. Niemieckie auta mają bardzo słabą mechanikę passat pompa naprawa koszt 7 tys zł Vw , audi mają najbardziej awaryjne silniki TSi , FSI na świecie . Skoda to auto nie warte swojej ceny naprawa eletkroniki jest dużo tańsza niż mechaniki w POlsce mamy dużo mechaników dzięki grupie VW Najczęsciej kradzione auta w POlsce to passat i audi , te auta są potem roziberane w dziuplach i czesci zamienne do nich są sprzedawane na allegro w promocyjnyh cenach .. Dlaczego są najczesciej kradzione ? Trzeba do nich dużo częsci zamiennych , bo najczęsciej się psują i jest popyt !! odradzam audi , VW , skode BMW jest lepsze , ale ma jedną poważną wadę .. To auta często zajechane przez mistrzów kierownicy https://www.youtube.com/watch?v=2Z7z-cKTS4w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 najgorszych samochodów używanych wg.ekspertów motoryzacji: 1.Alfa Romeo 156 2.BMW seria 3 3.Ford Mondeo MK 4.Opel Astra 1 5.Renault Laguna 6.Ford Ka 7.Land Rover 8.Mercedes klasa A 9.Mazda 6 10.Mercedes klasa E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj tu http://uzywanetoyoty.pl/ Yariski. Mam o tym samochodzie dobrą opinię, nie zawiedziesz się. Szybka, zwrotna, nie pali dużo, na miasto idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toyota Awensis lub Yaris to bardzo dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli jest to pierwsze auto, to polecam gorąco jakiegoś punciaka lub fiata, którym nauczysz się poruszać po mieście i w trasie, oraz nabierzesz doświadczenia, a jeżeli to już kolejne auto, to powinnaś wiedzieć co kupić. Tak więc, coś średniej wielkości, żeby koszty eksploatacji nie były wielkie i ewentualne części łatwo dostępne. Równie dobre mogą być ople. Ja swoją przygodę zaczynałem od Renaulta 406 kombi 2.0d z '98 i mogę gorąco polecić, jeżeli nie boisz się dłuższych aut. Poszukaj czegoś tutaj: http://elmot.auto.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mieście dość fajnie sprawdzają się takie auta jak smart fortwo lub smart forfour. Nie dość, że wszędzie nim zaparkujesz, to jeszcze jest mega ekonomiczny. Warto pomyśleć o optymalnym finansowaniu takiego autka, a smart center mi fajnie doradzili - www.warszawa.smart-center.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TereskazKrakowa
Kupiłam Skodę Fabię od pierwszego właściciela serwisowaną z niskim przebiegiem.Dziękuje za opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fabia to auto dla kapelusznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście polecam Volkswageny - pewne samochody, eksploatacja jak i części są stosunkowo niedrogie, komfort jazdy tez na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre akcesoria do auta i nie tylko można kupić w tym sklepie www.autodaw-czesci.pl. Bardzo dobra i szybka dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do pielęgnacji auta kupuję wszystko w tym sklepie http://www.proelite.pl/. Bardzo dobra oferta i ceny równie konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję przed zakupem danej marki samochodu, dokładnie ją sprawdzić i dowiedzieć się czy nie sprawia ona kłopotów. Jeśli auto wygląda na zadbane, a wystawione jest za śmieszne pieniądze to znaczy, że coś jest nie tak. Dzieje się tak najczęściej w przypadku samochodów francuskich, które znane są ze swoje podatności na usterki. Dlatego polecam ten artykuł http://maxmag.pl/top5-jakie-czesci-warto-regenerowac-w-autach-uzywanych/ abyście wiedzieli na co być przygotowanym i jak sobie radzić w danych przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×