Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moja chwila

Bajki dla dorosłych

Polecane posty

Gość gość mid
Nie zabraniam jej uszczęśliwiać się. Wiem, jaka jest zdeterminowana. Może się nawet puszyć, to nie ma znaczenia. Tylko niech nie wciska mi razem z malutkim, złym dzieckiem, że coś do niej piszę na pomarańczowo. Ja jej już wszystko powiedziałam na niebiesko. A on mnie po prostu nie obchodzi. Stracił jakąkolwiek ważność i zdolność wywoływania emocji. Więc nawet gdybym była taką osobą: hejt jest wyrazem emocji, a nie obojętności. x Miłego (spełnionego ;) ) pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nr siódmy do nogi Evki na łańcuchui wy/pie/rda/laj do kaloszadobry humor mam od ranabo zjadłem bananahehe, śliwki idą w górę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, właśnie o takich andronach pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to do ogarnięcia.:-D Imperium ja Ciebie podziwiam, że jeszcze tu nie umarłaś ze śmiechu, mogłabyś wykonać taki gest w moją stronę.:-D Przyjacielu :-D ja chciałam zakończyć rozmowę na temat który się chyba każdemu tu przejadł.Nigdzie się nie wybieram, możemy latać i pływać i targać w głąb.Chętnie w większym gronie wariatów (tych "naszych") ;-)Nie prowokuj, bo tych chorych najazdów, nie będzie końca a ile można się tak śmiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Inek, ja rozumiem (więcej, niż sądzisz ;) ). Nie złość się, dzieciaku (właśnie tak: dobry humor) ;) Przyjemności :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejtowałaś Imperium Awario. Mam wpisy, hejtowałaś Want od 6 rano codziennie do 23- mam wpisy. Ty jeszcze głos zabierasz karykaturo człowieka?:D:D:D:D:D Błyszcz jeżeli to jest jedyne miejsce🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eve najpierw byla zazdrosna o psujowego kootasa, a teraz o inowego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In ciotki się jepią z ptakiem?:D:D Z tobą jepała się Imperium, z Wilkiem i z Cynikiem regularni jepie ją cherubinek Naj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotki hejtowały Imperium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awaria Janina hejtowała Imperium. Wpisy będą zaraz. Nic tu nie ginie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaznałaś satysfakcji?To spier/ dalaj.Ile razy już to czytałaś ruro?No nic się nie uczysz.Nic.:-D Ah ta ludzka natura diabelska...😴 gryzłam się w język i nic.A rano jak jechałam do pracy widziałam plakaty Antichrist Summer Camp...przegapiłam.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosna o wirtualnego kootasa? O ja prdl To nawet nie jest śmieszne. P.S. Psuj.Nie dopiertalaj się do Eve o czasu który tu pisze. Awaria aka Haja staż ma nie mniejszy , nie wspominając o Tobie samym. Przygadał kocioł garnkowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczekaj Haju, twoj nowy kolega analfabeta bedzie z ciebie dumny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej:) A ja myślę że Hajabuza pasuje do Ina. On w przepoconych skórach, wali nikotyną:P Ona słucha Rammstein, ma przebite wardzele i glany na kopytach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie biedna ta Haja. Zeby miec kolege musi prowadzic dialogi kadlubkow z upoconym cwiercinteligentem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hajabuza93 dziś Zaznałaś satysfakcji?To spier/ dalaj.Ile razy już to czytałaś ruro? x Odezwała się rura z zajepanymi wargami. Wstaw swoje usta, nie poprawione lub swoje zdjęcie. Karlice cię ocenią🌼)))):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwilo, daj jakiś romantyczny wierszyk dla rozładowania atmosfery. Haja wklei fote prącia a Pejs zabulgocze coś bez ładu i składu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też uważam, że In i Awaria pasują do siebie. On: wy/pierda/laj, ona: sp/ierda/laj, słownictwo mają na jednym poziomie :). On: podstarzały motocyklista, ona: "motocyklistka" na rencie On: wiecznie latający, ona: wiecznie chcąca Oboje zaczepiają, tykają ciotki, a gdy się doczekają reakcji, udają głupich. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko nie chcę wierzyć, że ktokolwiek mógłby za powód odejścia z forum podać hejt takiego rurska jak Mid Eve. A i lofciam was i rury też, jakem Awaria.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, kto? a może ktoś odszedł z powodu twojego hejtu awario?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakem? A to co za słowo? Ze słownika PRL? Nie, jeszcze starsze. Ale czasy to tak dawne , że nawet ta stara rura Awaria Haja nie przyszła wtedy na świat. Obstawiam pierwsze. Dziecko komuny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Uważaj na język, haju. Musisz przecież udawać, że tak naprawdę nie jesteś babą z rynsztoka ("swędząca wara", "wyjąca chcica", "szczochy" i tak dalej, wprost trudno zliczyć twoje smutne kwiatki wychodzące spod pozorów olbrzymki). x I dlaczego właściwie powołujesz się na Imperium? Od kiedy masz z nią jakiekolwiek związki? A In spe? Od kiedy to właściwie się nim interesujesz? Naprawdę on Cię interesuje jako on, czy po prostu jakikolwiek męski nick, który raczył na Ciebie spojrzeć? x Ja pisałam na tym forum z paroma osobami. Nikogo z nich nie "lofciałam" na pokaz (pomimo żartów), za to wszystkich obdarzałam szczerymi pozytywnymi emocjami. Niektóre znajomości wyszły poważnie poza forum. A co ty właściwie robisz na tym temacie? Naprawdę ich lubisz? Bo można by odnieść wrażenie, że po prostu nie masz z kim pisać. No i oczywiście potrzebujesz jak powietrza jakiekogolwiek męskiego nicka, by zaspokoić swoje braki. Przykry obrazek, haju. x Powiedziałam ci kiedyś: nie zaczepiaj mnie, to nie będzie ci odpowiedziane. Masz ochotę na jeszcze? A może po prostu zamilknij w tym temacie i wróć do tak ważnych dla siebie spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajalubisz Rammstein? nie wiedziałem :)respekt:classic_cool:ciotkowa satysfakcja rośnie mi w oczachi ich rozpusta z ptakiemdziunia Cizia dokładnie zastępuje Muchęfajny dzień. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego wszystkiego to żal mi Chwili. Hajabuza nie pasowała do tego topicku. Chwila jest kobieca a ta tu ordynarna i plebejska. Proponuję dać sobie obydwu stronom na wstrzymanie, bo rykoszetem obrywają fajne nicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Nie jestem rurą, prymitywna Janino. Nade mną się lata wysoko. A ty obniż progi jeszcze niżej, może będzie ci dane (cokolwiek) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mid miałaś kiedyś chóója w dóópie w swym pedagogicznym ciele rano?wygląda że niebanany się nie liczą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciel, wiem że nie wypada pytać ale ile rursko, które się tak z ryjem pcha ma lat?:-p Przestałam czytać, bo to ciągle to samo od roku?Dwóch? Respekt za Rammstein?Tłumacz miszczu.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DAJCIE TU ERATO I CHWILĘ. AWARIA WYPIERTALAJ Z RURAMI srać po innych nickach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Dzieciaku ;) Wiem, czego Ci brak i czemu się rzucasz :P Chcesz darmowej psychoanalizy? :P Niestety nie tu ;) To już takie nasze gry i zabawy forumowe. Ale chyba ciekawiej było, jak emocje były. One są naj-le-psze! ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×