Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moja chwila

Bajki dla dorosłych

Polecane posty

Gość gość
Szukałem Chwili Szukałem Chwili w leśnych ostępach Lecz znalazłem tylko płochliwe łanie Szukałem wśród gwiazd mrowia Lecz znalazłem tylko śmigłe komety Wypatrywałem na bezkresnym oceanie Lecz widziałem tylko mewy samotne Morał bajki nie tylko dla dorosłych Piękne Chwile mijają zbyt szybko I nie wracają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno dawno temu:O zresztą, początek znacie mieszkał pewien rycerz miał blaszane gacie konik jego w stajni nigdy nie zimował a w alkowie z rana panny mu futrował rycerz myśli teraz jak go tu ukarać zabrał konia z razu do burdelu zaraz koń jak się dowiedział ze go tam zabiera to ze szczescia zaczął kopytakami... noooooo przebierać swą przygodę począł od zwykłej przebieżki truchtem przebiegł łono jakiejs tam Agnieszki potem była Ania Iza, Ela, Maria zuza, asia, basia jakaś inna łania stracił juz rachubę dzielny rończy ogier z każdej takiej akcji płonął wielki ogień Myślał rycerz sobie że nauczy gnojka a za swe zasługi... dostał kartę...:O ... członka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_nw
niezle Blendny - sam to wymyslasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się wpierw ustosunkować :-) Moja chwila wczoraj Najlepsze bajki dla dorosłych sami piszemy. Zwykle nocą oczko.gif To nie bajki Chwilo, to piękna proza życia.:-) X Dzień dobry.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja baranie na Twoim miejscu bym na Agnieszkę i na Anię nic nie wypuszczałbo możesz skończyć w beczce z solą. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ot i jest bajeczka forume rozrusza Chwileczka. Przyjaciel jej powtóruje Bledny nieco porymuje. Goście pędzą na bajkowisko reaktywacje forume jest blisko :) Pozdrawiam środowo :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo obłędny :D 👄 odkąd zabrakło japonek i zacząłeś chodzić boso ale w ostrogach, masaż stóp pobudził komórki mózgowe, co zdecydowanie poprawiło tworzenie wizji rzeczywistości ;) a tą kartę da radę wypożyczyć na jeden wieczór? ..tylko na jeden.. hmm.. da radę? ;) czy trzeba mieć członka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest raczej pokój do łapania sanówmyśli, deszczu, i różnych amuletówale poczytam sobiemoże coś i mi skapnie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida :-D Zuch a nie rycerz i największego ma a ja mu po tym rymie wierzę. Boska 👄 czy ja muszę pytać o kondycję Twojego gołębia? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, reaktywacja ma byćmusisz podać wyjściowy moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi chodzi o to żeby z patologią nie rozmawiaćjak było np. w 2012 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kóórva; sanów* snów*Sany to Chwila łapie. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze tu wszystkim powtarzam, by nie karmili patologii odpowiedziami i to wystarczy...ale jest jak jest.Kiedyś się stanie.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Blaszak- "dziś jedna rzecz w mej głowie siedzi, spokojnie uspokój się Panie Mickiewicz" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza inaczej się wtedy nazywała, ale to nicmi to nie przeszkadza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszzzz to tu wsxyscy zdążyli się zakochać odkochać i gorzej a ja nawet pierwszego etapu nie zaliczyłam.😭 Przy tylu postach.😭 Z jednego tylko nicka.Jestem jakaś lewa.😭 Chwilo nostalgia znów.Ratuj.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo wrócę do bajek i śnieżki, a raczej tych karłów.Wiem, że to popaprane nieco, ale taki gnom paskudny, z wielkim pypciem na nosie i krzaczystymi brwiami między udami królewny....na stojąco....to dla mnie podniecająca kontrowersja.Imperium co myślisz? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewą w górę Ci dam, i już będzie Ci lepiejja latałem w sobotę, dość długo bo do 5Chwila dziś lata, więc uratuje Cię jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewą w górę szanuję zawsze, zwłaszcza na zimowych.:-) Opowiedz bajkę dla dorosłych, może być kontrowersyjna.Tak jakoś nago się czuję, a karzeł się czai z dołu.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare , niedopchnięte babsko marzy o minecie robionej przez karła z pypciem na facjacie. Zresztą, jeśli jakaś słucha Rammstein to pewnie jakiś brudas w glanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z karłów to tylko jeden mi przychodzi na myśl - Tyrion Lannister :D Nie jedna Pani byłaby zadowolona ;) Choć ja wolałabym Smoka ;)👄 Gołąb żyje, tyle, że rzadko w klatce siedzi Haja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparasolkowa
7.44.Mylisz Tomasza z Wojciechem.Wojtek nie jest koniem.Lewa w gorę..jak nie jak tak zwłaszcza na zimowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparasolkowa
I ..karłem też nie jest..Ilu jest takich..wielki do nieba a głupi jak nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boskiej minete robił inny pań z forum. Wielbiciel dojrzałych mamusiek z wielkim cycem:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wiemy jest tu wielu karłów i karlic :otak jak na świecie magikówpotrafią mamrocząc coś przedmioty wyczarowaća karlice memlają jęzoremi naiwnych ludzi wpędzają do złudzeń wnykówi będą żałowaćHaja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×