Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moja chwila

Bajki dla dorosłych

Polecane posty

Gość blednygosc
kotek :D nie, nie całuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydawaloby sie bledny, ze ten rocznik powinien jeszcze calowac :) zapytaj sie pusza jaka robi furore na imprezach stosujac polski savoir vivre :) i calujac wszystkie panie w reke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
heee? kotek mój rocznik je taki sam jak Twój :D a pusz? cholera nie wiem jaki rocznikowo jest pusz. Ale mój rocznik raczej nie całuje:P b haja ja wiem że masz:D wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem :) zajarzyłem :D pewnie masz rację . Ale nie całuję :)Jednak puszczam kobiety przed sobą, staruszkom ustępuje miejsca, otwieram drzwi i takie tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to sie chwali, choc musze sie przyznac, ze nadal jestem lekko zdziwiona, gdy nagle drzwi do samochodu "same sie" przede mna otwieraja ;) drobny gest a jak dziala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
m.demotywatory.pl/4688627:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest moja Chwila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w głębi twojej dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 22:15 - to cham i prostak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gdzie jest moja Chwila? vvvvvvvv Szuka wierszy i wklei jako swoje tępaczka i nudziara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z to chwila aka intera jebała sie z wilkowyjcem,kradnie poezje,śmierdzi papierosami i tanim alkoholem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:18 to nudziarz bez wyrazu, który nic nie potrafi w życiu robić tylko wyzywać innych:) to taki wyrzutek społeczeństwa:) nikt go nie lubi, każdy omija:) Moja chwila nie zwróciła na niego uwagi (bo jest nudny tępy prostacki obleśny i bez wyrazu) dlatego teraz wyzywa na nią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:21 -też to samo, czyli obleśny typ którego nikt nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co slychac w milych okolicznosciach przyrody bez gesi? Nacpany beklot kleci wiersze? Infantylna odpowiada miloscia natchniona? Wulgarna obwochuje organoleptycznie ci=pa?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwila jepała się z Cynikiem i z Inem w Poznaniu w hotelu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eryk yepał się z kłosem jęćzmienia w traffie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zygfryd upraffial sex sam ze sobą uzywając do tego wyłacznie ideologii Marksa według tłumaczenia Engelsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja     chwila
Kwiatki wiedna jestem taka smutna moja milosc wiednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadkobiercy Gwidona założyli blokadę na beczkę smiechu z póltonową torbą sledzi głębokooceanicznych długopłetwych z wyłączeniem ostrogarbnych z gatunku trzeciorzędowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:56 przytulamy 🌻 włóż do wazonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In tak się zachowuje jakby był komś w rodzaju bossa forum erotycznego. . I jakby nudne panie, które go otoczyły stanowiły jakiś cymes tego grajdołka. Tymczasem damy są nudne jak flaki z olejem. Kopiowanie wierszy, wklejanie ich jako swoje. Opowiadanie o czterech kafeteriuszach , które było pożywką dla trolli to bezmyślne działanie. I na to wszystko Inowe:" ciepłe cycuszki córeczki" ,powinno wzbudzić w tych paniach conajmniej niepokój- w końcu samoistnie mianowały się intelektualistkami. Niestety , owym ladys nie przeszkadza fakt, że In w przedziwnie podstępny sposób przemyca w postach coś na kształt promocji kazirdzotwa. Przecież on dobrze wie , że ktoś kto zna mechanikę forum, domyśla się że córeczki to pomagierki tego trolla . Jednak ktoś kto jest tu nowy, wchodząc czyta te treści, nie zna niuansów. I oburza się. I słusznie się oburza. Mam nieodparte wrażenie iż świadomość wywoływania w kimś " niewtajemniczonym" niesmaku tematyką powoduje u Ina niezdrowe podniecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×