Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moja chwila

Bajki dla dorosłych

Polecane posty

podszywa pomidor to sie robi tak nie chce mi sie bawic kopiowac awka itd itp ale ..... jak pragne psychicznego zdrowia jak juz pierdzielisz to moze jakos z glowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to bywa także przyjaźń czasami jest miłościąa miłość tylko przyjaźnią bywaDzień dobry Chwilo w kolejnej bajce. 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:-) No i po środzie. Też mnie jej wizyta ucieszy.Chwilo :-) bo w życiu piękne są... Pięknego dnia wszystkim, którzy potrafią je uchwycić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajecie sobie rady z bajkamiWasze łkania przypominają wizytę u uroczej dentystkimacie radośćale i ogrom bolesnego doświadczenia:classic_cool: Haja Ty jesteś bardziej cwana niż ja. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy go czytam zawsze widze lysiejacego czterdziestolatka, takiego co jest na bakier z higieną, lekko zajeżdża stęchłym potem, trawionym alkoholem i niedomytym serem spod napleta. Jezdzi na motorku, wyrywa na belkot zdesperowane pincdziesiatki i czuje sie krolem podworka. haha dobre Ale prawdziwe.Stary pierdziel plus kilka nawiedzonych matron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In wysypałes sie na drugim nicku Puchacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alternatywny przyjacielbez krzyżyka na piersikusi Cię netswoimi wspaniałościami?hehe, lecz zabiera Ci czaskatastrofalnieHaja, jezioro Niesulice w PL. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inik ma na twarzy obrzydliwą brodawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe a ja lubię tu być.Zabrzmię pewnie pysznie, ale wśród tych karłów i karlic czuję się kontrastowo znakomicie.:-D Przyjaciel :-)Podałeś jednak.Zanotowałam, może zamoczę i żeby nie było.. Attersee.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puchacz to nowy nick Psuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widziałaś wszystkich kobiet i mężczyzn z tego forume Haju. Zabawne jest to jak się puszysz, nawet jeśli usta w awatarze są Twoje. Są już tak przepuszczone przez fotoszopa że prawdy jest w nich tyleprawdy ile w twierdzeniu o owych karłach wobec których Ty stoisz podobno w kontraście:D A prawda jest taka że byli i pewnie są tu ludzie wobec których obiektywnie nawet biorąc jesteś nieatrakcyjnym karzełkiem:D Ale ciesz się dobrym samopoczuciem, jak to mówią, mniej wiesz, dłużej żyjesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękna Twoja miejscówka :)moja ekipa miała to chyba w tym roku po drodze do Cannesale ja nie byłem😭ja się nie boję, często tam się spotykamya co by było, gdybym chciał Cię zawłaszczyć dla siebie? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inu zadarłeś z ciotkami nie masz życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim się zastanowię i odpowiem :-p...aż mi się znów ciśnie retoryka...że też się tym rurom chce?Wciąż i od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czosnek śmierdzi aż tu, ale anomalia pogodowe są coraz częstsze.Kwitnące kasztany o tej porze stanowczo wolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotki to są niegroźne idiotkinajmniej zidiociała jest Wadera, ale od niedawnai z tego powodu trochę mi przykroktóra prowadzi, to nie będę mówiłkażdy to wie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja czuje się kontrastowo dobrze, taka z niej mundra i elokwenta damulka. Wprawdzie Psuj jej spiertolil, ale znalazla sobie kolejnego przegrywa 24 na dobe przy ktorym moze udawac fajna dzage:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiscie, dziwne to trochę żeby młoda atrakcyjna kobieta( sądząc po avatarze) nie miała lepszych zajęć niż flirtowanie z nieatrakcyjnym, starszawym Psujem. Ale co kto lubi. Widocznie ma takie zamiłowania albo jest projektem jakiejś wiekowej damy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieskończy się jak odpowiesz :)bo jutro może być za późno Turawa koło Opola też jest fajnaza mało jest czasu w rokuŁagówklimatu Łagowa nie ma nigdzie w PL, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psuj to stary troll piszący za kasę dla forume. Fridzioch toże i parę innych pokemonów. Dorabiają sobie do rent i emerytur oraz marnych pensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie sa usta Hajabuzy Awarii bo są przerobione. T krowa co dużo ryczy mało mleka daje. Szamberium też się chwaliła jaka cudaśna i mniamuśna i jak skończyła? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość midsummer
Haju, ja bym ci to napisała po prostu pod nickiem... olbrzymko ;) (od 2012, czy wcześniej? podpięta pod jakikolwiek męski nick mający cię w dupie, dniówka 8 godzin w roli, w jakiej tu żadna "karlica" nigdy nie musiała występować tak długo, pisząca hejterskie elaboraty o innych kobietach, dopóki ci tej zabawy nie up/iep/rzono :) ). Pracuj ciężko, może przestanie do ciebie mówić, jak do kumpeli ;) Może on chociaż się pożegna na koniec ;) W resztkach znalazłaś sprzymierzeńca i błyszczysz smutnym blaskiem :) Wzorze spełnionej kobiecości. Kobieto rzekomo innego mężczyzny, który cię spełnia, do którego należą podobno twoje sny i marzenia (i pewnie dlatego robisz to tutaj ;) ) Olbrzymko ;) x Miszczu latania ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tylko in pejs bedzie tu trwal i belkotal do kazdego zenskiego projektu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eve? Ale jej pocisnęłaś hmm. Nie ma to jak zapiertolić fotę z czyjejś strony, pokombinować z fotoshopem , nadać sobie nowy login i .... udawać kogoś kim nigdy się nie będzie. Z drugiej strony. Skoro dzięki temu Awaria aka Haja jest szczęśliwa? Czemu zabrani ać szczęścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa światy, Imp i Hajapodobne, ale jakże odmienneoba fajne, szanowane, i lubiane:classic_cool:🖐️a te ciotki yebią się z ptakiem jak idiotkichyba już drugi rok. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty który rok z kolei piertolisz tu jak kaleka?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×