Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moja chwila

Bajki dla dorosłych

Polecane posty

Luizo ten karzeł z dołu nie ma znanej twarzy.:-D tzn ja go nie znam.:-D Jako smoczyca rozglądam się z ciekawością za innym gatunkiem (oby na osła nie trafić, bo to bajka dla dzieci). Przyjacielu miała być kontrowersja a Ty o bydle.:-)I czy na końcu jest lewa, żegnasz się czy ja mam iść? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem wczoraj z Beatą na baseniemiałem fartaumięśniony brutal mnie wytargałspod wodypotem było ognisko i pieśni miłosneHaja, lewa, ale nie pożegnalna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, na Słowiance :)w pewnym momencie przypominało to namiętny pocałuneksłuchaj, a Twój facet nie zahacza się o sztyfcik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm na Słowiance.Idąc jednośladem, Slovakia Ring mi się kojarzy, ale tam brutale na asfalcie targają.:-D Wiesz, że jestem brunetką, ale za Tobą nie nadążam.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hajabuza93 dziś Przyjaciel co Ty tak kąsasz? usmiech.gif Kiedy latałeś? gość mid dziś Dopiero zrozumiałam (dzięki góściówce oczko.gif ), że dla niektórych "latanie" jest synonimem stosunku seksualnego po prostu (celowo to okropne mechaniczne określenie) usmiech.gif Nieważne jakiego. Ja taka naiwna byłam! beksa.gif A ja myślałam, że można uprawiać stosunki seksualne nawet codziennie i jednocześnie w ogóle nie latać oczko.gif Potem trzeba 8 godzin kręcić się na krześle, szukając spełnienia. A można rozbłyskiwać jak supernowa cool.gif Teraz dopiero zrozumiałam nasze wspólne niezrozumienie oczko.gif Pewne płaszczyzny nigdy się nie zetkną po prostu usmiech.gif Chcę więcej i więcej i dostaję/nę więcej usta.gif Złote myśli mid cool.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imp pewnie się opalapewnie czyta książkii odrabia lekcjei jak ją znam, wcina czekoladę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zawsze jestem w pracyale, jak chcesz to możemy popływaćalbo polatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Słowianka, ;) Bajkowa pływalnia ;) Hmm..żadnych brutali nie było... wręcz przeciwnie przeuroczy panowie ratownicy ;) Z przyjemnością wspominam pobyt w strefie saun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym chceniem Przyjacielu to nie mam problemów nigdy.Zawsze chcę, nie zawsze się da.Pewnie masz inny charakter pracy ale wiesz jak jest.;-) Poza wanną w domu, dupkę moczyłam pod koniec lipca w pięknym turkusowym jeziorze.Aż mi siebie żal.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezioro Turkusowe jest zamknięte, nie wolno się w nim kąpać:P Ale też mi Cię żal;) Zapraszam nad morze:) W ten weekend?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehekażdy pływać może gdzie tylko chceale latać już niechyba to czuć tutajże dla niej to była wielka katastrofapoznała kogoś śmielszegobardziej brutalnego :pHaja jechałaś kiedyś 200/h ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turkusowe z koloru nie z nazwy, a tej nie podam bo będę tam wracać.:-p Morze za daleko niestety. Przyjaciel co za pytanie....czy ja Ci wyglądam na wystraszoną anemiczkę? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może postawić trójkę z przodu? ;)nie cackaj sama tego jezioragdzie ono jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, z trójką to bym w baśnie musiała pójść, ale ponad dwie paczki na autostradzie czteropasmowej to przecież nie jest odczuwalne.;-) Tzn nieraz po kieszeni tylko :-D Jezioro?Piękności...z górami kąpiącymi w nim nogi.A na promenadzie najlepsze w życiu lody lizałam.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja gdzie psuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę tam byćdam Ci 👄, a Ty mi powiedz gdzie tojak powiesz, to też Ci zdradzę fajny adres, do wypadu na motopowiem Ci prawdę, ja nie lubię po autostradzie, nudzi mnie. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
gdzie są bajki ?!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjacielu autostradą osiąga się szybko dalsze cele.Ostatni był oddalony 150 km, z 80 autostrada a reszta, pewnie by Ci się podobała.Klimat Szklarskiej, tylko góry wyższe.:-)Ale to nie w stronę tamtego jeziora.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zatapiaj mnietrzy lata mieszkałem w Szklarskiejżurek w Jakuszycach najlepszy na świeciei dziewczyny z Kaprysu :)gdzie to jezioro? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Przyjaciel :-) to że sobie taki cwany nick wymyśliłeś to jeszcze nie znaczy, że mam Ci i całej ero zdradzać ot tak moje miejscówki.:-p Potem mnie tam ktoś nieodpowiedni po kolczyku pozna i targnie jeszcze w głąb.:-D:-D:-D Nie w Polsce, ok? Cześć kotka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×