Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ktos cos dimedic recepty online

Polecane posty

Gość Julia

Kod rabatowy na -25 zł przy zamówieniu: 

julka108171

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Emilia

Polecam usługi dimedic.

Kod rabatowy:

emilap06011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werr

Jak najbardziej polecam. Można również dostać rabat 25zł przy wpisaniu kodu. Jeśli ktoś chciałby skorzystać podaję weroni11082.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA

Korzystałam już kilka razy z dimedic i nie było problemu. Receptę otrzymałam pocztą i potem realizowałam samodzielnie w aptece. Farmaceuci przyjmowali mi do zrealizowania, byłam już w różnych aptekach i nigdy nie miałam podobnego problemu. Ale może już wcześniej też realizowali recepty od dimedica i sprawdzili że są ok. Dla mnie wszystko w porządku. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dimedic  polecam

Witam, szczerze polecam dimedic. Szybka wysyłka recepty, nie ma problemu z realizacją. Kod zniżkowy na 25 zł MarŻuk06057 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes

O co chodzi z darmowymi konsultacjami w Dimedicu? Jak mam zdobyc taki kod swój? Dzięki za info 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Po zrealizowaniu zamówienia otrzymujesz kod zniżkowy, jeżeli ktoś z niego skorzysta Ty również dostajesz zniżkę na następne zamówienie. Zamawiałam z Dimedic tabletki kilkukrotnie, szybka wysyłka, do tabletek dołączony paragon zakupu w aptece stacjonarnej, wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam. Kod rabatowy -25 zł na konsultację anius_08031

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara

to jest jakaś lewa firma lekarze którzy są tam wpisani albo nie mają już prawa wykonywania zawodu albo nie ma śladu o nich w polsce... wystarczy wpisać w centralnym rejestrze lekarzy ich nazwisko i dopasować "prawdziwe" dane... masakra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poo

Jak wpisac ten kod promocyjny? Nie dziala przy fina;lizacji zamowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Kod rabatowy  -25zł na pierwsze zamówienie.

julka108171

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toby
22 godziny temu, Gość kara napisał:

to jest jakaś lewa firma lekarze którzy są tam wpisani albo nie mają już prawa wykonywania zawodu albo nie ma śladu o nich w polsce... wystarczy wpisać w centralnym rejestrze lekarzy ich nazwisko i dopasować "prawdziwe" dane... masakra 

Wystarczy czytać ze zrozumieniem - siedziba tej przychodni znajduje się w Wielkiej Brytanii, więc i ich lekarze praktykują na terenie UK. Jeśli chcesz sprawdzać lekarzy to polecam stronę GMC - https://www.gmc-uk.org/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka

Korzystałam już kilka razy, nawet rozmawiałam z lekarzem bo miał  pytania dodatkowe dla mnie. Super ze są dostępni 24h, moja mała śpi, a  ja mogę wtedy  przedłużyć receptę. Wg mnie mega opcja dla odpowiedzialnych kobiet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukla

Ja także korzystałam juz wielokrotnie i jestem bardzo zadowlona. Wysoka jakosc obsługi pacjenta. Fajne i bezpieczne! Pozdrawiam ula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika
Dnia 7.01.2019 o 21:38, Gość Dimedic napisał:

A mam dobre i złe doświadczenia z Dimedic. Dobre polegało na tym, że przeprowadzając konsultację i zakupując od razu lek, nie było problemu. Szybka wysyłka i dobra obsługa. Natomiast następnym razem zamówiłam tylko receptę, której nie mogą zrealizować w polskiej aptece, ponieważ lekarz, który ją wystawił nie podał pełnych swoich danych, brak jakiś numerów, kodów, recepta wygląda zupełnie inaczej jak wystawiana w Polsce. Po numerze identyfikacyjnym okazało się, że lekarz nie istnieje w bazie. Skończyło się to tak, że miła farmaceutka wydała mi lek, ale i tak muszę donieść polską receptę. Nigdy nie skorzystam z usług dimedic biorąc  samą receptę, jeśli już będę musiała, to kupując od razu nich leki. Czasy się zmieniają i wszystko jest bardziej sformalizowane i pod kontrolą. 

Mam podobną sytuację w aptece DOZ , nie mogłam jej zrealizować i to nie chodzi o to że nie można zweryfikować lekarza ale chodzi o brak jakiś numerów przez co recepta zostaje odrzucona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat
Dnia 22.02.2019 o 17:52, Gość Mika napisał:

Mam podobną sytuację w aptece DOZ , nie mogłam jej zrealizować i to nie chodzi o to że nie można zweryfikować lekarza ale chodzi o brak jakiś numerów przez co recepta zostaje odrzucona

Hej, też kiedyś zdarzyło mi się coś podobnego, ale skontaktowałam się z Dimedic i załatwili sprawę. Oni wystawiają recepty transgraniczne i niektórzy polscy farmaceuci nie potrafią z nich korzystać, czy wprowadzić ich do systemu - nie wiem. W każdym razie wystarczy napisać do firmy i oni kontaktują się z farmaceutami. Wyjaśniają im zasady. Sama sprawdziłam w necie i każda apteka w Unii Europejskiej ma obowiązek realizowania recept transgranicznych, także bez obaw. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalam, ale juz z zakupem tabletek, balam sie wlasnie, ze sama recepta nie zostanie zrealizowana, i wszystko prezbieglo ok. Tabletki dotarly z paragonem z aptki DOZ z Lodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimedic

polecam Dimedic

kod rabatowy-25 zł gcicha10100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harris

Hej, ta strona regularnie pomaga mi z antykoncepcją. Ostatnio przeszłam też konsultację przy tzw. "wstydliwej" chorobie i też nie mam zastrzeżeń. Fajnie, że istnieje takie rozwiązanie - bardzo ułatwia życie zabieganym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Czy recepty można zamawiać kilka razy pod rząd? Czy po 3 opakowaniach jest konieczna wizyta u lekarza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martha
Dnia 2.04.2019 o 21:12, Gość Jolka napisał:

Czy recepty można zamawiać kilka razy pod rząd? Czy po 3 opakowaniach jest konieczna wizyta u lekarza? 

Hejka, z tego co wiem, można zamówić kilka razy z rzędu. Wizyta u ginekologa jest wymagana przynajmniej raz na rok😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dimedic

Zamawianie tylko recepty ryzykowne. Niedawno chciałam wykupić lek w Warszawie w centrum miasta udało się ale ile się wysłuchałam przy tym pani faurmaceutki ze to jest nie zgodne z polska izba lekarska bardziej chyba chodziło jej o lekarza który wystawił ta receptę, z ciężka ręka wydała mi lek udało się ale jeżeli macie możliwość przez stronę wykupić odrazu lek to lepiej tak zróbcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ella
Dnia 8.04.2019 o 21:40, Gość Dimedic napisał:

Zamawianie tylko recepty ryzykowne. Niedawno chciałam wykupić lek w Warszawie w centrum miasta udało się ale ile się wysłuchałam przy tym pani faurmaceutki ze to jest nie zgodne z polska izba lekarska bardziej chyba chodziło jej o lekarza który wystawił ta receptę, z ciężka ręka wydała mi lek udało się ale jeżeli macie możliwość przez stronę wykupić odrazu lek to lepiej tak zróbcie 

Ja wykupywałam kilka razy w Łodzi i w Warszawie bez problemu, chociaż też uważam, że wygodniej jest upoważnić Dimedic to realizacji recepty... Przynajmniej samemu nie trzeba się fatygować 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza

Kilka miesięcy temu natknęłam się na reklamę w internecie i zaczęłam korzystać. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu - zero problemów z umawianiem się do ginekologa na godzinę i czekaniem w kolejkach. Wszystko czego potrzebuję, mam dostarczane do domu 🙂 I oczywiście badam się regularnie, bo w Dimedic tego wymagają. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzi

Usługa ratuje w kryzysowych sytuacjach!! Nie zawiodłam się do tej pory ani razu. Szczerze polecam i cieszę się, że nie muszę ciągle chodzić do ginekologa - tylko po receptę!! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marynika

Hej, 

zamawiał ktoś ostatnio? Jak długo czeka się na zamówienie? 

Proszę o opinię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godny polecenia

Polecam. Recepta przyszła bardzo szybko. Innym razem zamówiłam leki i też nie było problemu. Solidna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelly

Korzystałam trzy razy i nigdy nie miałam żadnych problemów. Dla zdrowych i odpowiedzialnych osób to dobre rozwiązanie. Oczywiście nie można zapominać o regularnych badaniach raz na jakiś czas 🙂 Opcję przedłużenia recepty bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Super ułatwienie dla zapracowanych osób. Osobiście jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Wszystko sprawnie i taniej niż prywatna wizyta u ginekologa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whimsy

Ja próbowałam realizacji tylko w dwóch aptekach. W pierwszej miałam problem, chociaż w drugiej aptece tej samej sieci już problemu nie było. I zawsze wykupuje w tej drugiej i nigdy nie ma problemu. Zawsze muszę poczekać trochę, bo chyba weryfikują czy recepta jest wystawiona przez prawdziwego lekarza. Ogólnie nie mogą tej recepty nie przyjąć i jak ma się czas i ochotę to można się domagać realizacji. W tej pierwszej aptece Pani mi powiedziała, że mają wytyczne od kierownika, że nie wolno im przyjmować tych recep wystawianych online. Bo nie ma tych lekarzy w bazie lekarskiej. No cóż, Pani sprawdzała w polskiej to nie było. I się pytałam czy gdyby to nie było wystawione online, ale recepta byłaby zagraniczna, to czy też by mi nie wydała skoro też w bazie polskiej by nie było tego lekarza. Na co usłyszałam że im nie wolno i tyle.  Ogólnie polecam jak jest możliwość to wykupić w DiMedic od razu dany lek. Ale na pewno są apteki które bez problemu realizują. Także polecam. Jeśli jesteście nowymi użytkowniakmi to macie tutaj kod na pierwszą konsultację (rabat 25zł): whimsy11281 wpisujcie przy podsumowaniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka na drugie

kod objęty placebowaniem pigułek

apteki- nie ściągnięto placeb

gdy macie przekret lotto, skupcie olej, margaryne lub maske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×