Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skołowany40latek

Żałuje jak mogę to naprawić czy jestem za stary dla niej

Polecane posty

Gość skołowany40latek
" gość 2016.11.19 Autor jak to typowy stary facet musi skakać i starać się żeby w ogóle na niego spojrzała, młody by nie musiał. " xxxxxxxxxxx Czyli rozumiem, że jak facet ma 20 kilka lat to nie musi nic absolutnie robić ani się starać, bo kobieta i tak na niego poleci, no bo w końcu młody. Ciekawe myślenie. " gość 2016.11.19 autorze na jakim etapie jest teraz wasza znajomość ? czy jesteście razem? czy jest seks? " xxxxx Jesteśmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zależnie od wieku facet zawsze powinien się starać, kobieta również takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia 40 latku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 latku byłam z Toba od początku, czytałam i kibicowałam, cieszę się ze Ci się ukala i nie zepsuj tego tym razem, powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta tez na równi powinna się starać a nie udawać,ze jest księżniczką na bialym koniu !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie, autorze, a czy ta dziewczyna wykazuje jakas inicjatywe stara sie czy spoczywa na laurach i czeka tylko na twoeje ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość-dziś - ciekawe, czy ta Panna zachowuje się jak KOBIETA, czy "nieopierzona małolata", bo Autor to już dojrzały facet. Chyba, że odpowiada mu rola "robienia za tatusia"? Cóż, mężczyźni mają różne upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie starała to ją olewał wiec przestala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym sie o takiego starego działa 40 letniego nie starała, sama mam 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WierzacaWPrawdziwaMilosc
Przeczytalam calosc tej ciekawej historii i mimo, ze jestem mloda osoba jestem bardzo wrazliwa i empatyczna. I wiem, jak wielka wartościa jest milosc. Ta prawdziwa. Moze inni patrza na to z perspektywy ,, cyckow,, czy ,,desperacji,, ja jednak wierze, ze kierują Toba szczere intencje. Ciezko jest wybaczyc, ale czasem warto by nie zmarnowac tej cennej szansy. Dlatego szczerze Wam kibicuje i jestem szczesliwa, ze tak to sie potoczylo. Autorze staraj sie o Nia zawsze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co u Ciebie autorze? nie wiem czy tu jeszcze zaglądasz, ale jestem ciekawa jak się Wam układa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uff,znów ta wścibska z kilku tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.12.10 Uff,znów ta wścibska z kilku tematów. XXX No takie są własnie kobiety... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co słychać u Pana Autora i jego "młodej"- czy Sylwester "we dwoje"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znow kafeteryjna plotkara ........Pilnuj swojego życia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli facet ma kasę róznica wieku nie gra roli chyba że panna jest dupczliwa ponad miarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowany40latek
gość 2016.12.31 Co słychać u Pana Autora i jego "młodej"- czy Sylwester "we dwoje"? Witam, zajrzałem na temat z ciekawości, nie sądziłem, że ktoś tu jeszcze wchodzi i jest ciekaw co u mnie, to miłe. Sylwester jak najbardziej udany we dwoje, chociaż nie było możliwości zaszaleć tak na całego, bo ja niestety w Nowy Rok pracowałem :( Szczęśliwego Nowego Roku, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co u ciebie 40 latku, pewnie juz tu nie zaglądasz, minął ponad rok od założenia tematu jestem ciekawa czy dalej jesteście razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nadal jestes ciekawa to wstaw nos między drzwi i nimi trzaśnij haha.Plotkaro przebrzydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co slychać u Pana Autora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kafeteryjny wścibski babiszonie,pilnuj swojego życia,nie cudzego!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20'53, umiesz rozrózniac cyfry ? jaki rok?! temat jest z wrzesnia ub.roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość nie zna wieku pamiętaj :) jeśli się kochacie to próbuj :D ludzie to mają problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty guupia jestes, czytac nie umiesz i rozumieć?! Przeciez tu nie o wiek chodziło tylko o jego zachowanie. "Uwielbiam" te stare plotkary co prostego tekstu nie umieją prawidłowo odczytać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Autor tu jeszcze zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowany40latek
Witam, zajrzałem na temat, nie spodziewałem się, że jeszcze ktoś tu zagląda i się interesuje tym co u mnie. Tak jesteśmy razem ! Spodziewamy się dziecka :) wiadomo jak w każdym związku raz lepiej raz gorzej, ale te dobre chwilę zawsze przeważają na tymi trudniejszymi momentami i dziś czuję się szczęśliwym facetem, pozdrawiam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skołowany40latek dziś - miło, że tu zajrzałeś Autorze :) Wygląda na to, że problematyczne historie z Kafe mogą też mieć swój happy end ! Zajrzyj tu po narodzeniu potomka i ogłoś nam radosną wiadomość. Pozdrowienia dla Ciebie i Twojej Wybranki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susannneee
Autorze jestem w podobnej sytuacji, tylko jestem właśnie taką kobietą, możesz zostawić jakiś kontakt na priv? Chciałabym porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
susannneee dziś - w podobnej sytuacji ? Opowiedz nam swoją historię na tyle ile możesz- postaramy się pomóc :) Autorowi nie zawracaj głowy bo niedługo zostanie tatą i musi zająć się przyszłą mamą swojego dziecka :) Pisz tu śmiało - bez zbędnych szczegółów oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×