Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skołowany40latek

Żałuje jak mogę to naprawić czy jestem za stary dla niej

Polecane posty

Gość gość
Ten od macania : rzucaja bez względu na wiek,kobiety i mężczyzni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka 25 latka to juz duzo wie i umie, 40 latek chyba duzo tlumaczyc nie musi co sie z czym je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wciąż pisze jak to wczoraj,kiedys tam rozmawiali hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25-latka się boi,bo jak tu uwierzyc w krystaliczność 40-latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa89lol
ludzie na to nie ma reguły bylam z facetem 12 lat starszym i to on zostawil mnie dla baby starszej od niego o 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo starsze sa od jakiegos czasu w modzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy ta 25 latka zdaje se sprawe ze jej 40 latek wszystko opisuje w internecie na forum ale miala by mine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nio,przez miesiac nabitych 11 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -"ciekawe czy ta 25 latka zdaje se sprawe ze jej 40 latek wszystko opisuje w internecie na forum ale miala by mine" xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Nie dziwcie się, może Autor w realu nie ma się komu zwierzyć? W końcu KONKRETNIE nie znamy Autora i jego dziewczyny tylko ICH SYTUACJĘ- prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja go rozumiem sama kiedys miałam problem o ktorym nie chcialam z nikim z realu gadac bo sie wstydziałam tylko pisałam na forum i pomagało mi bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facio ma glowę na karku-po co mu jakaś rówmolatka rozwodka lub gorzej-panna ,jak on kawaler - z niezamknięta przeszłością może. Bierze młódkę w wieku rozrodczym i niech no tylko ją urobi,to jak nic ciąża będzie,bo i po co mu taka młoda z czystą kartą jak nie do "rozpłodu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo starsze sa od jakiegos czasu w modzie. X Starsze sa w modzie bo są rozsądne, wiedza czego chcą, nie stroją fochów i nie są tak roszczeniowe co do kasy jak młode "siksy". Sama jestem "starsza", mam młodszego przyjaciela, kasę mam własną, ale szczerze Wam powiem, że "chłopczyk" ma fochy i humory niesamowite i nie jest to dobry układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On pisał,że wstydzi się z kumplami o tym mówic wiec pisze na forum.Tu chodzi o to czy jej się tez z tego zwierzył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio nie wiesz po co jest taka młoda? znam wiele historii gdzie facet w wieku autora odchodził od zony do młodej pouzywał i wracal z podkulonym ogonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;50 ale autor nie ma zony i nie ma do kogo wracac to kawaler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bym sie w*******a gdyby moj facet pisal o mnie na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowany40latek
Nie, dziewczyna nie wie, że piszę o tym na forum, ale nie wykluczam, że kiedyś jej o tym powiem. W sumie nie wiem jak by zareagowała gdyby się dowiedziała, może by była zła, a może nie. Nie jestem osobą która lubi o swoich problemach, zwłaszcza uczuciowych rozmawiać z rodziną, znajomymi. Chyba nawet nie potrafiłbym sie tak otworzyć zeby to wszystko powiedzieć, Mam jednego kumpla z którym mógłbym przysłowiowe konie kraść i pogadać, ale to facet i myśli jak facet, a tutaj na forum są też kobiety i patrzą na sprawę w inny sposób i niektórymi wpisami wiele mi te osoby uświadomiły i pokazały inny obraz tej sytuacji, którego wcześniej nie dostrzegałem ani nie myślałem w taki sposób. Ktoś wspomniał że rozmawiamy cały czas o przeszłości, tak nie jest, wczoraj temat tamtej kobiety powrócił, sama go zaczęła, chciała wiedzieć kim ona była, więc jej powiedziałem kto to był, wie nawet gdzie pracuje. Nic przed nią nie ukrywam i nie chce ukrywać /no oprócz tego forum/ śmieszne sa te wpisy że zależy mi na seksie z młodą, gdyby tak było to wykorzystałbym to już dwa lata temu, a nie zrobiłem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że nie bylaby zła a raczej wzruszona gdyby przeczytała jak ciepło o niej piszesz ja gdybym wiedziała ze mój facet o mnie pisze, radzi sie innych jak mnie odzyskać byłabym szcześliwa bo poniekąd to dowód że Ci zależy. poza tym nie podajesz duzo danych tak naprawde nikt nie wie kim jestes, z jakiego miasta, jak sie nazywasz, gdzie pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary durny dziad:-( córeczkę sobie znalazł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21'26,guuupia sikorka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sikorki polecialy juz za morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL sikorki już od dość dawna są i ćwierkaja za oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam faceta starszego 18 lat i jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam duzo starszego jest cudownie. Sami zazdrosnicy nie maja powodzenia smutasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BYły Mąż mojej siostry po rozwodzie związał się z taką 25 latką, laska miała siano w głowie i szybko sie nim znudziła kiedy wyciagnęła z niego ostatni grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 latku moze i nie spałes z nia jeszcze ale pewnie tylko czekasz kiedy sobie zamoczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroscic starego dziada? Taaa...jest czego,haha:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry,nie moja sprawa,ale osobiscie nie wierzę,że ów 40-latek nie sypial w tym czasie dwuletnim (poza ta 35-latką) z innymi kobietami ,może jeszcze niedawno nim zgluszył na nowo tę 25-latkę a jej wciska kity jak to wiernie na nią czekał. A jesli dotad jej nie bzyknał,to tylko taktyka,by młodej nie przepłoszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w sumie, w koncu facet w sile wieku nie wytrzyma chyba zbyt dlugo bez seksu nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×