Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skołowany40latek

Żałuje jak mogę to naprawić czy jestem za stary dla niej

Polecane posty

Gość gość
Potoczyla sie w sprawie dla ktorej zalozyl temat.Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie z tytułu zostało opisane/wyjasnione/przedyskutowane,temat zamknięty,logiczne. Autor do emerytury ma pisać tobie pamietanik jak toczy sie jego zycie? Wez lepiej jakaś ksiażke i przeczytaj,albo sprzataj,gotuj,piecz,etc.Ale nie ciskaj nosa gdzie nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko powinno ssać penisa tak samo jak mleko matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowany40latek
Witam wszystkich zainteresowanych tym co u mnie, jak się dalej toczy sprawa, tak jak pisałem jakiś czas temu dostałem szanse, spotykamy się, poznajemy, dużo rozmawiamy. Niestety z powodu mojej pracy ostatnio zbyt mało czasu mamy na to żeby go jakoś fajnie spędzić, czy móc pobyć ze sobą dłużej. Temat przeszłości, tego co było, co zrobiłem, jak się zachowałem zamknęliśmy tzn. wyjaśniliśmy sobie wszystko i nie wracamy do tego, chociaż zdaje sobie sprawę, że na pewno w jej głowie nadal to jest, chcę pokazać jej, że mi naprawdę zależy, że to co czuję jest szczere i prawdziwe i odzyskać w pełni utracone zaufanie, wiem na to potrzeba dużo czasu i nie stanie się to od razu. Pozdrawiam i dzięki za wsparcie, 40 latek (dziś już nie tak bardzo skołowany jak w chwili kiedy zakładałem temat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy czytam jak facet pisze nie mam czasu spotkac sie przez prace taki zajety jestem to rzygac mi sie chce od takich wymowek przeciez chyba nie pracujesz w nocy lub w kazdy wieczur albo weekend czy swieto raczej wolne masz jak sie chce zawsze mozna znalesc czas zeby spedzic go z druga osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy czytam..slowotok to nie chce się czytac do konca ostatni gościu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez znałam takiego co przez prace nie mial czasu sie spotkac a potem okazalo sie ze praca ma blugie blod wlosy i wielkie cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta panna jakos nazywa swoje uczucia wzgledem Ciebie autorze ? żeby to nie poszlo w stronę kolezeństwa,gdy Tobie co innego w głowie i sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.10.31 A ta panna jakos nazywa swoje uczucia wzgledem Ciebie autorze ? żeby to nie poszlo w stronę kolezeństwa,gdy Tobie co innego w głowie i sercu. XXXX Dokładnie tak! Ja tak mam a facet wciąż z uporem twierdzi, że "jest tylko moim przyjacielem". Friend-zone to najgorsze co może się przydarzyć!!! Pozdrawiam Pana Autora i życzę, żeby wszystko dobrze się ułożyło. Lepiej zapytaj Autorze jakie uczucia ta panna do Ciebie żywi, żeby nie było JAK U MNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowany40latek
Ja jasno powiedziałem o swoich uczuciach, przemyśleniach, pragnieniach, ona co prawda w kwestii jakichkolwiek deklaracji jest ostrożniejsza, czemu w ogóle się nie dziwię, ale wiem, że moje uczucia są odwzajemnione, widzę to w jej oczach, czuję i nie naciskam. Teraz chciałbym wymyślić coś extra bo ma niedługo urodziny i nie chcę dawać byle jakiego prezentu tylko zrobić coś co będzie pamiętała i czuła się wyjątkowo w tym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowany40latek
11;22 ----- 12;37 Moja praca nie jest wymówką, poza tym nie każdy pracuje na etacie od 8 do 16 i nie każdy ma wszystkie święta, niedziele, czy wieczory wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weż ja 40 latku dobrze bzyknij to na pewno zapamieta urodziny, polecam anal wtedy poczuje sie wyjatkowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś wydaje mi się autorze,że ty wszystko rozgrywasz.Że nie ma tu spontaniczności tylko kalkulacja jak tu ja do siebie przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2016.11.06 Jakoś wydaje mi się autorze,że ty wszystko rozgrywasz.Że nie ma tu spontaniczności tylko kalkulacja jak tu ja do siebie przekonać. xxx Faceci w wieku 40-tu lat niestety już tylko rozgrywają i kalkulują. Ja też nie czuję uczucia ze strony Autora do tej Panny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2016.11.11 - zgadzam się! Faceci 40- letni to "kalkulatory".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowany40latek
Nie uważam siebie za "kalkulatora" , ale każdy ma prawo wyrazić własne zdanie. Nie przeliczam wszystkiego czy mi się coś opłaca czy nie opłaca zrobić, chciałabym że by było dobrze, ale czas pokaże jak będzie i nie tylko ode mnie to zależy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam 40 lat( kobieta) , wszystkiego dobrego Wam życzę. Dbajcie o tę miłość wzajemnie:) Piękna historia, przeczytałam wszystko, tylko nie schrzań tego znowu, bo ona może już nie chcieć znowu się otworzyć. Nie przejmuj się ludźmi, zawsze będą gadać, ważne żeby Wam było ze sobą dobrze, to twoje życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zazdroszczę tej Pannie, że facet o nią zabiega i stara się. Ciężko dziś o takich, zwykle są niezdecydowani, sami nie wiedzą czego chcą: flirtu, znajomości czy związku. Pozdrawiam Pana Autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzasz się gosciu z dzisiejszego poranka. Autor tez nie byl zdecydowany i ją olał,to czym cie tak zachwyca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś- 13.28-"Autor tez nie był zdecydowany i ją olał,to czym cie tak zachwyca?" XX Może dojrzał po prostu? Mężczyźni długo pozostają niedojrzali, niektórzy nawet do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor jak to typowy stary facet musi skakać i starać się żeby w ogóle na niego spojrzała, młody by nie musiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A ja zazdroszczę tej Pannie, że facet o nią zabiega i stara się." To właśnie wynika z jego starości, nie ma wyjścia i musi sie starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13'33,kobieta ma wybor czy chce byc z kims wiecznie niedojrzalym czy odchodzi,logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze na jakim etapie jest teraz wasza znajomość ? czy jesteście razem? czy jest seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co cie obchodzi czy jest seks?! czytaj uwazniej,przeciez pisz ze sa razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie wk...a to ględzenie bab że facet ma się starać, nadskakiwać gwiezdzie? A wy co w zamian dajecie? Odrobinę seksu, często niezbyt dobrego. A częściej focha i "domyśl się dlaczego jestem zła na ciebie".Dlaczego Polki są przekonane o swojej z******tości i że każda z nich to istny 7-my cud świata, i mężczyzni winni zabijać się w pojedynkach o możliwość przebywania w ich obecności. Na zachodzie kobiety jakoś są bardziej naturalne i mniej nadąsane.Nawet w Czechach na południu jest inaczej pod tym względem.Wiem bo dużo jeżdżę.Ktoś wyjaśni ten fenomen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sedno,clou : kobiety są mściwe,falszywe,kalkulacyjne,kombinują,grają,itd-mówię ja-kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak autorze śpisz z nią czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16'09,pilnuj swojej sypialni,jesli w ogóle ją masz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytać juz nie wolno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×