Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skołowany40latek

Żałuje jak mogę to naprawić czy jestem za stary dla niej

Polecane posty

Gość gość
Autorze drogi, ktoś tu pisał o tym , że "nie wchodzi się do tej samej rzeki dwa razy" , ale to jedna wielka bzdura, ktoś źle zrozumiał sens powiedzenia, do tej samej rzeki można wejść tyle razy, na ile ma się ochotę, trzeba jednak pamiętać, że za każdym razem sytuacja towarzysząca kąpieli i sama woda będzie inna, tzn , że jeśli wejdziesz do tej samej rzeki w tym samym miejscu to już nie będzie ta sama rzeka , bo woda w niej ciągle płynie i się zmienia, tak samo jak czas płynie i każde doświadczenie w życiu człowieka kształtują go i nieco zmieniają, zmieniają jego postrzeganie świata i ludzi i jeśli spotkasz tego samego człowieka po latach to będzie on nieco inny, bogatszy o wszystkie doświadczenia , których doświadczył od czasu ostatniego spotkania z tobą. Więc drodzy kochani wchodźcie jeszcze raz do tej samej rzeki, woda będzie w niej już inna, czasami się zdarza, że dwoje ludzi sobie przeznaczonych spotyka się , ale w nieodpowiednim czasie i coś niewypali , ale potem jak się spotkają i czas będzie odpowiedni, coś zaskoczy i potrafią zostać ze sobą do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.39 i dobrze że dałaś juz spokój bo słabo ci wychodziło kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że co?że ten ostatni i wszystkie poprzednie posty 40-latka to było prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu jestem i piszę
skołowany40latek 2016.10.03 08;59 Żenadą to nazwałbym ten komentarz, naprawdę masz tak płytkie myślenie ? I uważasz, że każda 25 latka myśli tylko o makijażu i kosmetykach. Nie oceniaj kogoś skoro nie znasz i nie wiesz jaką jest osobą. Nie wiem ile masz lat ale jestem ciekaw czy siebie w wieku 40 lat też nazwiesz starym prykiem ! I powiem Ci jeszcze ciekawostkę, czasem z równolatkiem bądź osobą starszą masz mniej tematów do rozmów niż z taką 25 latką usmiech.gif I Tym miłym akcentem zamykam temat ! Pozdrawiam, 40 latek /lub też stary pryk, jak kto woli/ Skoro tak, to skąd w takim razie wzięły się Twoje obawy dwa lata temu? Naprawdę tutaj piszesz jak dziewczyna ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor to znudzona życiem pani i provo. Który facet by się tak tłumaczył i wszystko opisywał. Odp żaden :p ruszcie głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze jeden temat jakoby pisany przez mlodego facia.Też pod prowo podchodzi ,cos "mojrozwod"w loginie.Z opisami jak kobieta,znudzona ciotka-klotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy autor jest facetem czy kobietą czy to prowo czy nie ale sam jako facet kiedys mialem pewnien problem o ktorym nie mialem odwagi nawet z przyjacielem pogadac i tez pisalem na forum i troche to wciagnelo tez odpowiedalem na kazde pyt i duzo pisalem tak wiec nie generalizujmy ze faceci nie potrzebuja sie czasem wygadac czy tez wypisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor już szczęśliwy i go dawno nie ma, a wy dalej pianę bijecie.. Musicie mieć bardzo smutne życia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku dni to dawno? hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skołowany40 latek 2016.09.30 10;10 Jutro mamy się spotkać i porozmawiać. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Autorze, co u Ciebie słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez autor zamknal temat po co wiec pytanie "co slychać?" ?.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale ciekawe, czy się dogadali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym, żeby o mnie ktoś tak zabiegał jak Autor o tę młodą kobietę, o której pisał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,tak,i tez bys chciala,zeby poflirtowal pol roku a potem znienacka na dwa lata zostawil bez slowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 latku jeśli kiedys zajrzysz jeszcze na ten temat napisz jak sie sprawa u was potoczyła, sama kiedys bylam w podobnej sytuacji dałam szanse i nie żałuje, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz wiedziec, co ona mysli , co czuje, czy jest szansa na bycie razem, napisz do mojej wrózki Sofii, jest świetna, jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowany40latek
Witam, zakończyłem temat co prawda, ale dla zainteresowanych i tych co mi dobrze życzyli, a nie tylko wyzywali bądź doszukiwali się podszywu powiem jak teraz jest. Spotykamy się, poznajemy na nowo, nie śpieszymy z niczym, wiem, że jeszcze sporo czasu zajmie mi zanim odzyskam jej zaufanie, ale robię wszystko aby tak się stało. Na dzień dzisiejszy czuję się szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i super,gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wspaniale. Już nie mogę się doczekać buziaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kibicuje Wam, mam nadzieje, ze bedziecie razem szczesliwi, odezwij sie jeszcze kiedys jak tu wejdziesz powieedz co slychac bede na ten temat czasem zagladac !POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary pryk i durna malolata. Nawet jeśli coś z tego wyjdzie, to i tak tylko na kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ci do czyjegoś życia ostatni gościu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40-latka powie o sobie świetna,czuję sie wspaniale, w rozkwicie,itp. I ta sama czterdziestka o równolatku powie stary pryk,itp. Gdzie tu wasza logika niektóre babiszony,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skołowany40latek 2016.10.17 - zazdroszczę Autorze, bo w mojej relacji z facetem zaczęły się kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolaaaaaaaa
Nie rozumiem ludzi którzy twierdzą że jesli jest duża róźnica wieku miedzy partnerami to nie może sie udać, mój ojciec był 17 lat starszy od mamy i przeżyli razem 30 lat, mój mąż jest starszy ode mnie 14 lat też, poznałam go jako 19 latka i też nikt nam nie dawał szans pomimo wielu trudności jesteśmy razem już 18 lat, mamy wspaniałe dzieci i nie zamieniłabym go na młodszego nigdy, ja wierze w autora i te dziewczyne jesli między nimi jest prawdziwe uczucie to musi sie udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba tylko tytul postu przeczytalas,co? Tu nie idzie w gruncie rzeczy o wiek tylko zachowanie autora sprzed dwoch lat. Najpierw uwaznie sie czyta,potem pisze swoją opinię.,nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym, żeby ktoś o mnie walczył tak, jak Autor o tę swoją dziewczynę. Życzę im powodzenia. Mam nadzieję, że Autor zajrzy tu i opowie jak to się dalej rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×