Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sonka91

Czerwcówki 2017

Polecane posty

Gość gość
My chcielismy tak za 2 moze 3 lata ale wyszlo inaczej. A szkoda bo moze gdyby bylo zaplanowane moze by sie udalo;) w drugiej ciazy lekarz do konca twierdzil ze corka bedzie a moje przeczucie ze syn. I jest synek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tak samo...3 dziecko planowaliśmy za jakies 2 lata...i żeby było planowane....2 dni przed owulacją....a jakos tak na szybko....w sumie to mogę powiedzieć ze to moja wina..... ja i tak mam nadzieje, ze a noz tym razem corka....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez na to licze. A teraz z innej beczki. Dawno temu pewna kobieta przepowiedziala mojej mamie ze pierwszej wnuczki doczeka sie od tej corki co zaciazyla mies temu. A skoro tamta w ciazy to daje mi nadzieje ;) narazie czekam na wizyte u lekarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja właśnie zaczęłam szósty tydzień. Obliczyłam termin na 8 czerwca 2017. Pierwsza dzidzia i już się nie mogę doczekać by ją zobaczyć :) pozdrawiam inne Mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suelen
Cześć melduję się i ja z terminem na 12 czerwca. To moja druga ciąża, mam już5 letniego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Hej dziewczyny a macie moze juz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objawow poki co brak..pomijając zapalenie dziasla i wychodzaca osemke...od poprzedniego czwartku po scianach z bolu chodziłam....a przy tym zadnych lekow oprócz naturalnych. teraz jako tako lepiej..i dzisiaj z rana po zjedzeniu kanapki....nagle mnie tak zemdlilo....ze pobiegłam szybko do łazienki.....ale to kilka sekund i przeszlo. poza tym ...brak w sumie objawow....:) i przedwczoraj i wczoraj w ciągu dnia nagle taka mega spiączka mnie złapała ze musiałam się przespać...ale myślę, że to może bardziej z wyczerpania ...przez ten ząb....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
No ja tez nie mam objawow. Troche mnie to martwi. No mam nieco powiekszone piersi ale dla niewprawnego oka nie widoczne. I sutki czasem zabola. Nie to ze mi zle bo poprzednie ciaze tez bez rewelacji, ale teraz te testy takie nijakie. Sa 2 kreski ale ta druga taka blada i wyskakuje gdzies po minucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blada ale jest...zrob za dwa dni..i koniecznie z rana. ja tez pierwszy test jak robiłam to praktycznie kreski nie było widać...blaaaaady cien na drugi dzien...za 2 dni nastepn test.....w ciągu dnia a nie z rana..nie wyszlo nic....i za kolejne 2 dni..z rana....no i 2 już porządne w sumie krechy..... GośćSylwia ! Gratulacje !....ale mimo wszystko powtórz sobie jeszcze test z rana ...każy dzień odgrywa wielką rolę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migdałowa
Też sie dopisuje! Dwa testy pozytywne, na usg jedynie malutki pęcherzyk. Mocno wierze że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
U mnie pierwszy test w niedziele druga kreska bledziutka ledwo widoczna. Mysle nic z tego. W pon nardziej widoczna ale nadal bledsza od kontrolnej dzis kolejny i dalej bledsza od kontrolnej. W srode lekarz zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suelen
Sylwia trzymam kciuki. Musi być dobrze. Mnie mdli strasznie, jeszcze przed testem wiedziałam ocho... udało się. Mam tylko nadzieję, że będzie inaczej niż w pierwszej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homologacja
Cześć dziewczyny. Ja też mam być czerwcówką :) Jeśli wszystko pójdzie dobrze oczywiście. Mam już córkę, która ma dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah
Czesc kobietki , ja mam termin na 1 czerwca .koniec 7 tyg a ja juz 3 tydzien czuje sie strasznie -bole zoladka sa straszne mdlosci wymioty brak apetytu nie moge nic zjesc bo mnie odpycha praktycznie nic nie jem pije tez malo mam juz dosc tego stanu czuje okropna bezradnosc juz nie wiem jak sobie pomoc ,czy ktoras z was tez przechodzi takie meczarnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Sama nigdy takiego czegos nie mialam ale znam takie co sie tak mecza. Ja sie troche przeziebilam i boli gardlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Hey. To i ja dołączę do czerwcowej jak wszystko będzie dobrze. Ost @ 07.09 w poniedziałek testowalam i II kreseczki. Mnie bola piersi i podbrzusze lekko ciągnie jak na @ . Do lekarza ide w ostatnim tyg październik moze będzie widac juz wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Goszka u mnie tez idzie 8 i boli dziaslo strasnie eh!!! Myslisz ze to moze objaw ciazy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Hej ja dzis bylam u lekarza bylo widac pecherzyk i bijace serduszko. Troche kijowo bo zarodek slabo sie zagniezdzil i duze prawdopodobienstwo poronienia. Dostalam dupahston i zobaczymy czy to pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi30
Sylwia bedzie dobrze nie martw sie a robilas bete? Kiedy mialas ostatnia @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszka191903
Caroline29 - najgorszy bol przeszedl. walka 2 tygodnie, plukanki ..woda z sola...gozdziki.....jeszcze czuje na uchu lekko i na migdale..ale jest niebo a ziemia. jutro wracam do pracy juz. 7 tydzien rozpoczynam.....i mam tez problem z jedzeniem...zasyanawiam sie co by tu zjesc....i nagle stwierdzam ze to ble i tamto tez ble. wczoraj na kolacje zjadlam loda w czekoladzie.:D a rano juz tak zoladek mnie z glodu bolal....ze jeszcze bardizej niedobrze z tgeo glodu. zjadlam jajeczko na miekko...jakos przeszlo dobrze. ale musial nadejsc odpowiedni moment zeby zjesc..bo z rana nie byloby szans. no i spiaczka.....w ciagu dnia musze sie przespac iz godzinke sie przespac bo inaczej brak funkcjonowania. nie iwem czy to przez ciaze czy przez to ze odstawilam kawe. ktora pilam kazdego dna w sumie..... no i tylko zastanawiam sie, czy moze a noz bedzie to dziewczynka.....nie wierze w to w ogole jakos...ale taka nadzieja ..::) ze a noz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnia @ 30 sierpien. Bety nie robilam. Wiek ciazy z usg zgadza sie z wiekiem wedlug miesiaczki. Nie mam pojecia czemu jajo slabo sie zagniezdzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Goszka a w tej ciazy czujesz sie inaczej niz w poprzednich czy nie ma roznicy? U mnie troche inaczej brzuch czesto pobolewa i piersi nie bola prawie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homologacja
U mnie jedyne objawy to bardzo bolące piersi i senność. W poniedziałek idę do lekarza - ciekawa jestem strasznie co i jak, tym bardziej że testy wychodziły pozytywne dopiero po tygodniu od terminu @. Ale bete robiłam i ładnie wzrastała także jestem dobrej myśli :D Zdrowia Wam życzę kobietki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszka191903
szczerze mowiac nie wiem czy podobnie jak w poprzednich czy nie.....tu wplyw mial tez ten bol osemki....i cala obolala bylam...ale kazdego dnia okolo poludnia musze sie przespac..bez tego nie funkcjonuje...nadchodzi sen i koniec. jesli o jedzenie chodzi to dzisiaj w sumie jem normalnie. zjadlam lazanie...:D...gdzie na mieso nie moglam sie patrzec od kilku ostatnich dni... piersi mam mega powiekszone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Mi tez wlaczyly sie spiaczki myslalam ze moze z przeziebienia ale dzisiaj czuje sie ok a po poludniu drzemlam sie chwile. Izjedzeniem mam podobnie jak u cb cos bym zjadla ale nic mi nie podchodzi. Wczoraj mialam ochote na fasolke dzisiaj zrobilam i nie moge na nia patrzec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie narazie nie odrzuca od kawy ale np odrzuca mnie od ostrych rzeczy i czasami mam wrażenie jak by cos chciało mnie mulic hehe narazie jest ok większych objawów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.... jestem jakas wariatka...bo mysl o plci dziecka nei daje mi spokoju. oczywiscie ze najwazniejsze to zeby bylo zdrowiutkie malenstwo.... bez wzgledu czy to bedzie ksiaze czy ksiezniczka !!>D ale mimo wszystko siedze i czytam wktorym tyg mozna poznac plec dziecka blablabla...no i zetknelam sie na wroby z uwaga ....obraczki !!... oczywiscie patrze na to przez pryzmat zartow..... jednak....patrzac na to , iż jestem przekonana, ze to trzecie dziecko jest również chłopcem...Ponieważ tak jak pierszy jak i drugi chłopak....zostali poczęci dokładnie w dniu jajeczkowania.....tak i ta ciąża jest wynikiem....chcicy mojej w dniu jajeczkowania.:D:D...wiem to bo moje cykle mam jak w zegarku plus obserwujac swoj organizm.....no wiem i juz:D..moze dlatego, ze tez jestem wariatką...>D i keidys keidys moja mama jeszcze robila mi taka wrozbe z obraczki..i wyszlo syn syn i corka... i tak sobie dzisiaj robie wróżbę z tej obraczki...robiłam ja chyba z 15 razy..i za każdym razem wychodzi mi syn syn i córka !.:D:D jak to będzie córka to ja całą wypłate przeznaczam na same różowe bodziaki i sukienki !!!>....:D:D::D czy któraś z was moze cos takiego robiła /?? oczywiście w ramach zabawy a nie :D:D..... pooozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Nie jestes wariatka, ja tez mam na tym punkcie swira. Jezeli chodzi o wrozby to mi zawsze wychodzilo ze syn i corka mam 2 synow. Ostatnia wrozbe robila mi mama i mi wyszlo 2 synow za to mezowi 2 synow i corka. I co o tym myslec? A propo tej wrozby z obraczka nie powinno jej sie robic samemu sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba nici z tej cory jednak. aczkolwiek robie mojemu mezowi to samo i tez wychodzi. syn , syn, corka , syn, stop:D:D:D szczerze mowiac nawet nie mysle o 4 dziecku!!..:D::D:D:D ale jeszcze jakies 7 tygodni i ide na sprawdzenie co drzemie wsrodku :D:D....a bedzie chlopiec to bedzie maly książe ..>.:D:D.....ale takie 3 dziecko i pierwsza córeczka.....ojj!!!>..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Dzisiaj z ciekawosci nam obojgu zrobilam ta wrozbe i wychodzi ze 2 synow i stop zarowno mi i mezowi. Jak myslicie czy jak wypilam 2 kieliszki nalewki to bardzo zaszkodzi? W mojej i meza rodzinie nikt jeszcze nie wie i nikt nie rozumie tego czego ja nie chce pic alkoholu. Ostatnio zdazylo sie piwo. Takie smakowe 2%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×