Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sonka91

Czerwcówki 2017

Polecane posty

Gość Sylwia9292
Ogólnie lekarz powiedzial mojemu mężowi, że mój organizm nie jest przystosowany do ciąży i porodu. Chodzimy co 2 tyg na kontrole. Biorę leki aby nie miec skurczy, caly czas mam twardy brzuch. 2 razy juz straciliśmy ciążę. Cieszę się, że to juz 24 tydzień. I ja i mąż jestesmy pewni, że kolejnej ciąży nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Sylwia trzeba byc dobrej myśli, moze zmienicie zdanie i zdecydujecie sie na kolejna ciążę, nie oznacza ona ze będziecie ja tak samo trudno przechodzić jak obecna. U nas tez juz 24 tydz, nie pamietam czy pisaliśmy o imieniu bo mamy wybrane dla Synka Staś :) Dziewczyny jak u was brzuszki? U nas od 2 tyg to naprawde spory i dobrze widoczny nawet pod kurtka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homologacja
U mnie brzuch już spory - dużo większy niż przy pierwszej ciąży. Poza tym do głowy już dostaję bo mam zalecenie leżenia i nudno strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie będziemy ryzykować kolejnej ciąży. Zreszta mój maz jak urodzi sie Jagoda bedzie miał skończone 34 lata i za bardzo nie chce byc późnym ojcem bo jej 9 lat starszy ode mnie. Troche mnie to śmieszy to bo moj tata mimo, ze były inne czasy zostal ojcem w wieku 35 i 37 lat. :) Byc może kiedys nam się odmieni ale narazie nie planujemy kolejnego dziecka. A co do brzuszka mam dosyć spory ale chyba nie super wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia9292
I każdy mowi, ze brzuszek nie jest za duży. Caly czas utrzymuje sie 4 kg na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Homologacja czemu masz zalecenia leżenia, moze pisalas ale pewnie umknęło gdzies . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaróża
Jak tam dziewczyny? Ja się rozchorowalam :( gardło katar i zapchane zatoki :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Dziewczyny gdzie sie podziewacie? Jak brzuszki i samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
My narazie zdrowi, brzuszek juz spory i kilogramów przybylo ale szybciej się meczymy i coraz ciężej, zaczelismy juz 27 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Widzę ze temat padł . Szkoda, dlugo nie zaglądałam bo telefon mi szwankował i myślałam że będzie lektura a tu nic. Ale skoro już jestem to napisze to i owo. Dziś skończyłam pełny 28 tydz i jestem po wizycie. Badania ok tylko nadal mam brać żelazo z powodu anemii, waga 3,5 kg na plus. Mały już sie rusza całkiem fajnie. Brzuszek dobrze widoczny gdy bluzka dopasowana;) Trochę przychorowałam oststnio ale nie było tak źle tylko karar i zatkane uszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia9292
U mnie dziś zaczyna sie 28 tydzień. Na plusie juz mam 6 kg. Mała strasznie sie rusza i tak dziwnie sie w brzuchu układa aż brzuch boli. Mam nadzieje, ze nie przytyje jeszcze więcej jak 5 kg. Często meczy mnie zgaga i ból jakby kości miednicy i nie wiem czym jest to spowodowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Sylwia9292 jak przeczytałam twój wpis to jakbym siostrę swoją czytała.;) Też zgaga ją męczy i często boli ją miednica. mnie także ale nie za często ale wzamian boli mnie spojenie łonowe przez co poruszam się jak kaczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Wiecie co mnie tez boli krocze ale nie wiem czy bardziej miednica czy spojenie, tez czasem ciężko sie poruszać, ale czytałam ze wszystko się powiększa i rozszerza i stad te bole. Maly tez sie wierci aż niekiedy mi to sprawia bol , czasami po tych kopniakach mam wrażenie stłuczonego , obitego brzucha ale i tak z niecierpliwością czekam na każdy *******awet mąż wyczuwa pod ręką ruchy bo do tej pory maly jak poczul ze przylozono rękę to uciszal sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
czesc , widze temat nadal istnieje :) ja kiedys pisalam ale juz dawno mnie nie było :) u mnie 27 tc :) rosniemy brzuch juz spory a i waga duza bo plus 10 kg pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Lila nic nie mow bo u na na plusie 11 kg , no i brzuch coraz większy ;) Dziewczyny Ile waza wasze maluchy , my ostatnia wagę mam z 22 tyg ostatnio gin nie mierzył wiec nie wiem ale wizyta za tydzień wiec może sie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Ja sie dowiem za 3 tyg dopiero;) ja mam wizyty co 4 tyg. Wiec usg przypadnie na 33 tydz. Moj maluszek nie jest zbyt ruch(liwy) wiec moj mąż do tej pory poczuł go dopiero raz. Cały czas wydaje mi sie że mały leży w poprzek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Cieszę się, że temat trochę odżył :) U mnie 28/29 tydzień. Staś kopie dość często, jest już główką w dół :) Jeśli chodzi o mnie to jest mi juz zdecydowanie ciężko :D Boję się pomyśleć co będzie za 10 tygodni Dziś idę na usg 3d! Już się nie mogę doczekać tej słodkiej buźki, obstawiam że będzie miniaturka mojego męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Magdaróża to w sumie niewiele ci przybyło;) ale teraz bedzie waga szła w górę bo dziecko najwięcej rośnie;) aczkolwiek różnie to bywa;) szykujecie już wyprawkę? Ja jeszcze nic nie mam przygotowanego jestem w trakcie remontu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Magdaroza mamy taki sam wzrost tylko ze u mnie prawie 11 kg na plusie i takie same imię mamy wybrane do synka :) Wczoraj zaczelismy 29 tydz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam www.olx.pl/oferta/zestaw-tutu-dla-mamy-i-corki-nowy-CID87-IDl4nx6.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JazzyGirl
Cześć, jestem czerwcową przyszłą mamą i debiut w tej roli i cieszy mnie, i nie nieco stresuje. Czy są tu jakieś mamy z Gliwic, które potrzebują towarzystwa np. do spacerów? Mieszkam tu od niedawna i chętnie rozwinę się towarzysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaróża
Gośćsylwia ja juz wszystko mam :p pewnego dnia siedząc w pokoiku zrozumiałam ze 3 mce ro nie tak dużo i przy najbliższej okazji kupiliśmy to czego brakowało. Został tylko wózek Caroline bo Staś to super imię! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ja wiem ze Staś śliczne imię ;) męża siostry nie sa zachwycone ale to nasz wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
U nas remont więc nic jeszcze nie mam przygotowanego. Czas leci i wydaje się że sie zdąży a tu wszystko się może stać;) ja nie mam nawet imienia wybranego;) jakoś nie mam pomysłu a jak już coś mi wpadnie na myśl to albo mężowi się nie podoba albo mi się odwidzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
czesc :) znowu was witam :) rozłożyła mnie choroba wiec troche czasu na pisanie ( jeden plus tego wszystkiego ) nie wiem ile waży młody bo mi go nie waży co wizyte... jestem w 28 tc , 6 kwietnia kolejna wizyta wiec moze mi go zwazy. na plusie juz prawie 11 kg ale no cóz taki urok.... damy rade ;) jak sie czujecie kochane ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
Jazzygirl ja z Katowic ;) co do imion mamy wybrane LEON ;d a w domu dwu letnia córka Lena :) sa tu jakies mamy z dwu latkami ? :) albo z takimi małymi dziećmi , ja sie troche obawiam rekacji małej na brata i ogolnie czy dam sobie rade z dwójką małych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Hej u nas ok. Mój syn miał 3 lata jak sie urodził drugi i dobrze zniósł pojawienie się nowego członka rodziny. Wiadomo jakaś tam zazdrość była ale nie było to uciążliwe. Teraz gdy pojawi się kolejny syn to obawiam się jak zniesie to syn nr 2 bo ten jest bardziej do mnie przywiązany;) i zazdrosny nawet o cudze dzieci. Z czasem się oswoi. U mnie zaczął się 31 tydz a wizytę mam za 2 tyg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka dziewczyny :) TO JA OPTYMISTKA , kurcze nie pamietam swojego hasła ;) Przyznaję się bez bicia,że zupełnie zapomniałam o tym forum , przez to, że udzielam się obecnie na facebooku ;) - "czerwcowe mamusie 2017 " . Dzisiaj jakoś usiadłam do kompa i mnie olśniło, że przecież jest jeszcze to forum :) U mnie 28+4 tc . Wydaje mi się , że młody waży dużo , bo przez ostatni miesiąc brzuch urósł mi tak, że szok. Ostatnio Tymuś ważył 880 g ( w 24+5tc) . Teraz w poniedziałek mam wizytę , to się dowiem, ale obstawiam jakies 1600-1700 g ;) zobaczymy :)Oby go ginka zważyła, bo z nią to różnie bywa ;) Po za tym mam jakieś 7,5 kg na plusie, więc nie ma tragedii , ale i tak moja waga to masakra .. Oby mi tylko za dużo nie zostało dodatowych , bo przed ciążą i tak już miałam nadwagę .. Nie mam kompletnie nic przygotowane i zaczyna mnie to bardzo martwić .. Trwa u nas remont , mam nadzieję że mąż skończy go w kwietniu , tak żebym w maju mogła już kupić wszystko dla maluszka . Niby mam termin na 21.06 , ale dwójkę dzieci urodziłam 2 tyg przed terminem , więc kto wie jak to bedzie teraz przy trzecim.. możebyć tak że urodzę na samym początku czerwca ,a to tylko 2 miesiace !!!! Jezuuu, chcę już być gotowa i czekać sobie spokojnie ... Pozdrawiam dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×