Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sonka91

Czerwcówki 2017

Polecane posty

Gość Optymistkaa85
Nawi kończę dzisiaj równe 14 tygodni . Kilka tygodni temu marzyłam , żeby już były święta, bo wyobrażałam sobie ,że w tym czasie będę już się super czuła , żadnych mdłości i w ogóle .. A tymczasem wyglądam potwornie, jestem tak brzydka że aż nie mogę patrzeć w lustro. Pełno wielkich , bolących pryszczy ,sino blada, podkrążone oczy ... :( i 24/24 jest mi niedobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mąż właśnie usmażył tuńczyka i spróbowałam i miałam odruch wymiotny :/ uleczyłam się toffifi :) ja mam w czwartek wizytę, będę miała usg prenatalne... stresuje się strasznie czy wszystko ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sony101
Zycze wam wszystkim zdrowia dziewczyny i z calego serca jakie mam aby wasze dzieciaczki urodzily sie w terminie zdrowe ! !! Mam nadzieje ze znowu mi sie uda zajsc w ciaze i urodzic zdrowego dzidziusia.Trzymajcie sie !!! Zycze szczescia !!! Sony101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaula
Optymistka to wygladamy podobnie mnie jedynie mdlosci juz nie mecza ale pryszcze i twarz mam jak bym wyszla z jakiegos rynsztoku po 10 letnim ukrywaniu sie przed swiatem haha smialam siesie ze na dziewuche bo urode zabiera z corka 10lat temu tak samo mialam.... Sony zycze Tobie aby ta dzidzia szybko byla zdrowa duza i wspaniala i napewno tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszka191903
hej dziewczyny !!... juz mam wizyte na 5 stycznia umowiona..odnosnie plci dziecka....16 tydzien zaraz dobiegnie konca....a tu jeszcze 2 tygodnie czekania do poznania plci. no ale, nie przeskocze tego. a teraz przed swietami do Polski jechac nie bede po to, by zobaczyc samo usg.....eghm. ale wokol slysze tylko'' chłopak jak nic, wiac po Tobie , ze chlopak''. i sama czuje ze to kolejny osobnik plci meskiej. ostatnio zjadlam sobie kanapeczke z smalczykiem i ogorkiem kiszonym..mnniam !!!!! jak tam ruchy waszych dzieci? ja czasami cos odczuwam.....ale wydaje mi sie , ze to bardziej moja psychika chce cos wyczuc, a to sa zwyczajne ruchy jelit :D:D:D....ale mysle, ze juz kwestia czasu i powinnam poczuc pierwsze ruchy malenstwa...... 16 tydz i 3 kg praktycznie na plusie...ale teraz koncze ze slodyczami. od dzisiaj zero lodow czekolad itp....przerzucam sie na zdowszy tryb zycia.....bo niedluga mi 60 skoczy, zaraz pozniej 70 ..dziecko wazyc bedzie 3..a reszta zostanie we mnie..:P:P:P:D:D:..... wszystkiego dobrego dziewczyny i pozdrawiam !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Hej ja też po nowym roku wybiorę się na usg to może poznam płeć ale poczekam tak do 20 tyg jak mój lekarz nie wykryje to pójdę prywatnie. Ruchy niekiedy wyczuwam ale takie bardzo delikatne wiec nie mam pewności czy to na pewno to. Goszka to że wyglądasz na syna nic nie znaczy. Moja siostra też na syna wyglądała a córkę bedzie mieć. Jedyne co córkę miałoby przepowiadac to chyba biodra które zrobiły się szerokie ;) z siostrą robiliśmy wróżbę na płeć z kart. Ktoś niech w rękach rozlozy talię i ciagniesz kartę ty i mąż. Jeżeli oboje wyciągnięcie czerwone to bedzie córka jeżeli czarne to syn. Siostrze sie sprawdziło. Mi wyszedł syn więc za pare tyg sie dowiem czy sie sprawdziło;) Agula181 pisałaś o jelitowce i u nas też coś się rozwija. Jeden syn gorączka drugi wymioty a ja to i to;( ale jakos dziwnie bo 1 dzien. Tylko temp sie utrzymuje . na szczęście nie jest wysoka do 38°c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Hej ja też po nowym roku wybiorę się na usg to może poznam płeć ale poczekam tak do 20 tyg jak mój lekarz nie wykryje to pójdę prywatnie. Ruchy niekiedy wyczuwam ale takie bardzo delikatne wiec nie mam pewności czy to na pewno to. Goszka to że wyglądasz na syna nic nie znaczy. Moja siostra też na syna wyglądała a córkę bedzie mieć. Jedyne co córkę miałoby przepowiadac to chyba biodra które zrobiły się szerokie ;) z siostrą robiliśmy wróżbę na płeć z kart. Ktoś niech w rękach rozlozy talię i ciagniesz kartę ty i mąż. Jeżeli oboje wyciągnięcie czerwone to bedzie córka jeżeli czarne to syn. Siostrze sie sprawdziło. Mi wyszedł syn więc za pare tyg sie dowiem czy sie sprawdziło;) Agula181 pisałaś o jelitowce i u nas też coś się rozwija. Jeden syn gorączka drugi wymioty a ja to i to;( ale jakos dziwnie bo 1 dzien. Tylko temp sie utrzymuje . na szczęście nie jest wysoka do 38°c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia9292
Cześć dziewczyny. Ja mam wizytę i usg 28 grudnia. Jak myślicie, czy pod koniec 16 tygodnia lekarz bedzie mogl juz rozpisać plec? Dzisiaj kończę 15 tydzień i przytyłam może niecały kilogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Jak dobry lekarz i sprzęt to powinien poznać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistkaa85
Mi ginka określiła płeć (na 80 %) w 13 tygodniu. Jestem ciekawa ,czy się potwierdzi na kolejnym USG , a idę do niej dopiero w 20 tygodniu, bo to ginka do której chodzę tylko na najważniejsze wizyty - prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawi
Hej ja na prenatalnych miałam powiedziane że będzie dziewczynka i teraz pod koniec 16 tygodnia potwierdzona została info. O dziewczynce ( prenatalne miałam u innego lekarza). Dostałam nawet zdjęcie dość intymne :) ja marzyłam o chłopcu bo mam w domu córkę ale tak widocznie miało być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
U mnie jutro zaczyna sie 17tc, mam wizyte wieczorem zobaczymy moze juz mi ginka powie czy chlopiec czy dziewczynka :-) w sumie nie mam zadnego ciśnienia na plec, jest to moje pierwsze dziecko, poprzednia ciaza skonczyla sie obumarciem... O ta dlugo sie staralismy, duzo badan za nami, do tego sono hsg wiec dla mnie juz jest cudem to malenstwo ktore nosze w sobie :-) teraz tylko czekam na dobre wiesci ze wszystko jest w porzadku a maluch zdrowo sie rozwija i rosnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistkaa85
agula no i jak tam po wizycie?? Ja dzisiaj się muszę pochwalić , bo dzisiaj dzień minął mi prawie zupełnie bez mdłości :D Niby jakieś tam mdłości z rana były, ale zupełnie inne niż dotychczas . Czyżby czas wymiotów minął?! Ale bym była szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Optymistka dzieki ze pytasz :-) na wizycie wszystko w porzadku, nasz maly wielki czlowiek rosnie i rozwija sie prawidlowo, dzisiaj troche bardziej ospaly na wizycie i tak zwinięty ze ciezko bylo pozagladac miedzy nozki ;-) jest prawdopodobieństwo ze bedzie chlopczyk ale na razie tak na 55-60% woec niewiele wiecej wiem:-) ale ciesze sie ze jest ok, a co do wymiotow i mdlosci to moga Ci jeszcze powrocic niestety :-( ja mialam spokoj ok 2tyg i znowu wiec Tobie tez moga powrocic ale wcale nie musza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaula
Kochane zycze wam duzo zdrowka i radosci abybdziecibw brzuszkach rosly zdrowe wesoleni w terminie wyskoczyly z brzuszkow :) ja cale dnie przy garach bo sami robimy wigilie padam na twarz brak mi sil od stania przy garkach kregoslup wysiada i siadac nie daje rady bo kosc ogonowa mnie okropnie boli nie wiem czemu ... przez siweta wogole nie bedzie czasu zeby tu zajrzec wiec spokojnych swiat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Dziewczyny wszystkim Wam zycze przede wszystkim spokoju i chwili wytchnienia w te swieta, zdrowka dla Was i Maluszkow i oby kazda z nas spokojnie urodzila w lzach szczescia. Aby usmiech nie schodzil z Waszych twarzy a domy przepelnily sie kochajacymi bliskimi :-) Wesolych Swiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaróża
Tez składam wam najlepsze życzenia! Dużo zdrowia dla Was i maluszków, żeby rosły dzielnie i lekko przyszły na świat w czerwcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistkaa85
Wesołych świąt dziewczyny :* Ja dziś 4 dzień bez mdłości , cieszyłam się próbowaniem wszelkich potraw na wigilii ! :D Chwilo trwaj :D !! Ważyłam się dziś i rano nadal miałam taką samą wagę jak na pierwszej wizycie i ginki . Teraz pewnie zacznę nadrabiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Hej mamuski co u Was? Swiet minely spokojnie? U mnie niestety zgaga nie pozwalala sie cieszyć swietami tak w 100% ale cala reszta ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Hej u mnie święta minęły ok. Tylko bylam przeziębiona i dzieci moje również. Ale nie było źle. Juz wraca wszystko do normy ze zdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaróża
Bardzo dobrze :) jadłam wszystko ! Wczoraj miałam wizytę ale na szybko wiec nie mam nawet zdj usg żeby sobie popatrzeć :( no i nadal nie znam płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaula
Swieta objedzone haha jadlam ciagle jak nigdy musze teraz przystopowac bo waga u lekarza pokarze z 4 kg wiecej niz miesiac temu haha ciagle na cos mialam ochote i mam jak opetana coraz mocniej odczuwam ruchy to juz 16 tydzien brzuch coraz wiekszy juz nie moge sie wizyty 3 stycznia doczekac corka u moich rodzicow wiec kilka dni mam odpoczynku i sie teoche nudze hehe bo tak cicho nikt nie marudzi i nie miaczy mi pod uchem niby moge troche odpoczac ale tak nie swojo sie czuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia9292
Cześć dziewczyny. U mnie przelom16/17 tygodnia. Dzis wieczorem idę do ginekologa na wizytę i usg, byc moze będę znała juz dzisiaj pleć. Ruchów dziecka jak narazie wcale nie czuje. Niby caly czas jem, praktycznie non stop a przytylam 1 kg. Troche to dziwne bo brzuch wydaje mi sie, że mam dosyć spory. No ale moze i lepiej. Mniej bedzie do zrzucania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcowa1
Hej :) dziś jestem po kolejnym badaniu, 18 tydzień i na 99% dziewczynka :) Brzuch mam bardzo mały i przytyłam 1 kg. Czuję dzidzię od 16 tygodnia a wczoraj wieczorem, jakieś 0,5 h po zjedzeniu czekoladek, delikatnie poruszał mi się w różnych miejscach brzuszek . Uczucie niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia9292
Witajcie. Na wczorajszej wizycie okazało się, że najprawdopodobniej będę miec synka. Troszkę jestem zawiedziona, że nie będzie to dziewczynka ale najważniejsze żeby było zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Fajnie dziewczyny ze jest w porządku;) ja już nie mogę się doczekać kolejnego usg bo być może także poznam płeć maleństwa:) już coraz wyraźniej czuję maluszka acz kolwiek nie są to bardzo wyraźne kopniaczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje konto
u mnie też chyba chłopak :) troszkę liczyłam na dziewczynkę ale właśnie najważniejsze żeby było zdrowe i donoszone :) ja się troszkę obawiam bo to będzie moja 3 cc :/ czasem już teraz mnie rwie szew a jestem dopiero w 15 tygodniu.... co będzie dalej,..... u mnie po świętach ok, na sylwestra mieli przyjść do nas znajomi ale moja córcia kaszle i zobaczymy co z tego wyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Hey. Dawno nie zaglądałam. Niestety przez święta miałam urwanie głowy, sprzatanie szykowanie czasu bylo malo:( u mnie narazie wszystko w porządku juz zaczęliśmy 16 tydz ale to leci. Widzę ze mamy kilka nowych czerwcowek, witam serdecznie :) u nas po świętach pare kg wiecej , czuje sie taka pelna, i ciągle ochota na słodkie. Prenatalne bo nie pisałam wypadly dobrze, maluch 13 grudnia miał juz 8 cm teraz wizytujemy 04.01 mam nadzieje ze poznamy Plec :P tak sie doczekać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że bardziej dziewczynkę chcą te kobiety które jej nią maja. Moja znajoma jest w 3 ciąży i znowu corka a pragnela synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinkietka
Cześć dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×