Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zniesmaczonasytuacją

Dlaczego mało atrakcyjne kobiety mają takich przystojiaków?

Polecane posty

Gość gość
Żal dupę ściska autorko. Szokują mnie tacy ludzie jak TY. Co cię obchodzi kogo kto wybiera za partnera? Takim krzywym okiem patrzysz, nie zasługujesz sama na żadnego fajnego człowieka bo zawiścisz innym szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wiedza co dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ten facet to albo impotent albo ma krótkiego penisa albo krotkodystansowiec albo biedny a ona go wyciągnęła bo jest z bogatej rodziny albo leniwy a ona go utrzymuje Nic nie dzieje się bez powodu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby było odwrotnie tzn super laska i niski, otyły facet to zaraz byście pisały że to za kasę, a jak to facet jest przystojny a kobieta nie teges to zaraz zakładacie że ma jakieś tajemne zalety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo pedał, to się najczęściej zdarza a taka matrona to jest przykrywka dla jego orientacji seksualnej i siedzi cicho bo kto by ją inny zechciał. Pedały nawet dzieci zrobią i potem nic, białe małżeństwo. Poczytajcie sobie fora pt. wyszłam za geja to zobaczycie ile jest oszukanym kobiet. On piękny, ona brzydka i cieszy się, że taki ktoś się nią wogole zainteresował ale zainteresował na chwilę, nie śpią ze sobą, nie dotyka jej tylko na zewnątrz zachowuje pozory a koleżanki jej zazdroszczą a to jest zwykłe oszustwo z jego strony. Ładna toby od takiego uciekła a brzydka i często jeszcze gruba siedzi cicho. Taka prawda. Kiedyś spoleczenstwo było zacofane i nikomu nawet coś takiego przez myśl by nie przeszło ale to się działo. Facet samotny to od zawsze nazywany był pedałem to który sprytniejszy to się zenił z potworkiem najlepiej i juz spokój miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo on z patologicznej rodziny byl a ona nie i się nim zajęła. Albo on sierota bez matki i potrzeba mu ciepła a grubaska kojarzy się z ciepłem rodzinnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla kazdego PIEKNO oznacza cos innego!!!!!! zazdrosnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie dziwię, że autorka zwraca na coś takiego uwagę, bo to jest dosyć naturalne, tyle że z kolei się domyślam, że jemu coś się w niej na pewno podoba. Piękne oczy, piersi, pupa i inne bajery no i oczywiście kwestie psychiczne albo też chemia/hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem niecieiekawa, 160 cm, chuda, brak tylka, twarz ujdzie w tloku, a moj maz jest przystojny, wysoki, brunet i tez widze, ze karynki oczy wytrzeszczaja, bo pod kopulkami im sie ta sytuacja nie miesci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgnkihnjs
Bo wymuskane kobiety/dziewczyny nadaja sie tylko do wy/r/u/c/h/a/n/i/a... Nie znam faceta, ktory chcialby z taka dzielic zywot... Co najwyzej "sie wyzyc" i wsio :-) Poza tym zwiazek z "lalunia" ma wiecej minusow niz plusow bo trzeba Jej sponsorowac kosmatyczki, diety, ciuchy itp. Do tego zagrozenie czyha na kazdym rogu bo wyzsze poczucie wartosci sprzyja zdradzie, ciagle poczucie zazdrosci niszczy... Zreszta od dawien dawna wiadomo, ze faceci do seksu biora lalunie a do zycia zwykle dziewczyny bo latwiej na co dzien sprostac ich wymaganiom... bo maja ich mniej po prostu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu wyzej, szkoda mi Ciebie i nie pisze tego zlosliwie! Prymityw z Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 12.24,ma niestety dużo racji! Te "atrakcyjne",Znając swoją "wartość" nieraz wyżej sra/ją niż du/pę mają,a przy tym są puste jak stodoła na przednówku (w większości) i wiem,wiem,nie piszcie że zostałem przez taką odrzucony,bo to nie prawda! Znam życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam z widzenia taką 30stkę,atrakcyjna jak nie wiem co! Męża ma takiego przeciętniaka.Wali go po rogach od wilu lat i to z nie jednym.Wiem z pewnego źródła że on coś kapuje ale nic z tym nie robi.W niedzielę idą z dziećmi trzymając się za rączkę jak dwa gołąbki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem brzydka,mam brzydala i nie mamy takich dylematów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem ładna mam przystojniaka i tez jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyźni wbrew opinii niektórych kobiet lecą na charakter a kobiety na wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja średniaczka a mam całkiem przystojnego męża, teraz jest nawet chyba ładniejszy niż wcześniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednybabsztyl
Jak dla mnie to otoczenie ma z tym problem nie ta "brzydula"i ten przystojniak.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat dla znudzonychi zawiedzionych 20 latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niejedna wyżej sra niż dupę ma,a potem zastaje sama lub bierze co nawinie się pod rękę.Potem płacz i zgrzytanie zębami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie słuchaj większości wpisów bo są obłudne. Tu większość to są przygrube babska wiec bedą cie atakować i ci napiszą wszystko byleby ci zasugerować że gruba niska nieatrakcyjna baba to z pewnością kobieta wartościowa, z charakterem i z intelektem, a super laska z piękną figurą to że na pewno jest pustak, z ubogim wnętrzem, który nie ma nic do zaoferowania. Tymczasem ciekawostka takie samo założenie wobec facetów już dla nich tak nie działa. Jak jest facet wysoki przystojny to z pewnością ma dla nich też równie wspaniałe wnętrze (śmiech na sami :D) a brzydal i grubas to choćby miał wykształcenie to będzie i tak gorszą kategorią faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze taka to hipokryzja. Będą wychowalać faceta z opisu tytułowego że nie liczy się dla niego wygląd i pisane jest to w kategoriach wzniosłej zalety, a tymczasem jak gruba niska babka znajdzie sobie przystojnego gościa czyli mniemam że jednak patrzy na wygląd to wtedy nie napiszą już że jest powierzchowna i płytka i pusta, tylko napiszą w kategoriach szpanu że wyłowiła super gościa więc niby to oznacza że ona sama jest taka zayebista, niby lepsza od tych ładniejszych. Pierdu pierdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czarujmy się. Taka gruba niska baba nie posiada żadnych wyjątkowych cech charakteru. Jest taka jak większość ludzi tylko jest z nim bo korzysta z tego że sie jej trafiło jak ślepej kurze ziarno. Natomiast facet taki jest prawdopodobnie facetem z jakimiś brakami, może być on np. introwertykiem któremu trudno było sie odnaleźć w świecie kobiet w ogóle, a co dopiero ładnych, może mieć gość pewne ukryte kompleksy, może być np. z rodziny alkoholowej albo cokolwiek coś co sprawia że nie funkcjonował on swobodnie między ludźmi, może np. mieć małego penisa i mieć złe wspomnienia z kobietami i szukał kogoś kto sam będzie miał jakąś ułomność żeby chciał z nim być na dłużej albo jeszcze inny problem może być np. też typem który traktuje kobiete w kategoriach że muszą być duże cycki i cała reszta sie nie liczy nawet jeśli wygląda obleśnie, bywają też tacy. Może być też np. kryptogejem i wejść z kobietą w zafałszowany układ. Znamy takich delikwentów wśród celebrytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzmy to sobie szczerze dla mnie generalnie gość przystojny który bierze sobie kobietę która wygląda tragicznie zdradza że nie jest do końca normalny psychicznie. Taki związek dla większości ludzi jest na tyle niesmaczny że odbija sie piętnem na takim facecie. Ludzie sobie to zapamiętują. Już nie tyle że kobiety z jego otoczenia ale ogólnie ludzie którzy gadają, to nie są ludzie typu sąsiedzi ale rodzina, przyjaciele itp, to nie jest miłę. Na początku da sie znieść ale po latach to już daje w kość i staje sie bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i taki facet nawet jak po latach związek sie wypali i sie rozejdzie z taką nieatrakcyjną babą, babą która po latach to nie oszukujmy się też sie zachowuje jak każda inna baba, też ma fochy, pretensje i inne jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może ją odrzucić od takiego gościa, że coś z nim nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mieć wstręt na myśl że wcześniej uprawiał seks z takim nieatrakcyjnym babskiem. Takie coś potem staje przed oczami i facet bedzie mieć potem problem na reszte życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiałam podzielić na części bo głupia kafeteria uznała za spam. To jest po prostu jakaś farsa. Ale ja nie odpuszcze bo kobiety muszą to wiedzieć. To są moje obserwacje z życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być nie dopisałam przez ten cholerny spam że jak taki facet znajdzie sobie normalną kobietę ładną, szczupłą to ona może poczuć wstręt do takiego faceta jak zobaczy na starych zdjęciach jak wyglądała jego była i może go skreślić. To miałam na myśli, że taki facet to będzie miał potem problem już na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cudowny sex tel(stęki,jeki,sapanie i ostra rozmowa) kicia robi niesamowite rzeczy zadzwoniłem i jestem mega zadowolony :) 708-780-520 wew 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×