Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zniesmaczonasytuacją

Dlaczego mało atrakcyjne kobiety mają takich przystojiaków?

Polecane posty

Gość gość
Mógł być w szkole brzydalem który nie miał powodzenia i mu został żal do ładnych i sie mści w ten sposób albo ojciec dziewczyny jest jakimś bogaczem albo na stanowisku i bierze sobie "coś" z pieniędzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bezsens:P.Po 1 te nieciekawe zwykle bardziej się starają:P.Po 2 w tym przypadku po prostu mógł nie mieć innej do wyboru a gruba nie kaprysiła:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie to gówno obchodzi.Mam inne problemy dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuwewka
Jak ktoś wcześniej zauważył,otoczenie(np Wy)ma z tym problem a nie taka para,która ma swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy z olsztyna
Gruba poleciała na jego furę tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwiłabyś się ale zdecydowana większość facetów woli grubsze, z dużym tyłkiem kobiety. Ja jestem szczupła a mój mąż odwraca się za takim właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zgadzam w 100%, ze te ladne nie sa wierne. Nawet, jak bardzo tego chca, to znajdzie sie taki, ktory nie odpusci i wydyma taka lalunie. jak zrobi to lepiej od jej meza, to zacznie sie puszczac czesciej. Ot taki paradoks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na żonę, lepsza przeciętna,śpisz spokojnie! W razie czego jesteś pewniejszy że chowasz swojego potomka,chociaż nigdy nie masz pewności na 100%,kobiety to ku...y!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś nigdy nie związałabym się z brzuchatym facetem, a teraz jestem żoną jednego, ponieważ jest wartościowy, przeinteligentny i mega zabawny, opiekuńczy i jest moim największym skarbem. Jestem o niego mega zazdrosna nawet :D I wiecie co. Nie wiem jak kiedyś mogłam myśleć, że nie mogłabym się związać z kimś z nadwagą, to tak jakby mi ktoś powiedział, że ze mną nie będzie, bo mam małe piersi, a reszta by się dla niego nie liczyła. to byłoby płytkie - takie pary nie wypalają. A ja jestem w cudownym, kochającym się i świetnie dogadującym małżeństwie i nie miałam nawet 1 myśli że to nie ten facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo z księżniczkami nie da się żyć. Kapisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tych facetów one sa atrakcyjne :P dla ciebie być nie musza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grubaska szybciej znajdzie przystojniaka niż sztacheta z płaskim tyłkiem i deska na przedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam o kobietach hujowe zdanie . jesteście gorsze od wscieklego zwierza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak jakbys mnie i meza opisala :D On 195 cm, ja tak w kapeluszu i butach na obcasie, niezle rozciagnieta, to dochoze do 168 cm :D Waze tak kolo 65 kg...W dobrych czasach! :D Maz akurat lubi humor i ceni sobie autentycznych ludzi. Do tego on bogaty (ja biedna, taka naprawde z robotniczej biedoty), przystojny, ma doktorat, fajne poczucie humoru, dobrze zarabia i nie skapi na nic. Potrafi w domu wszystko ogarnac i tak ogolnie to widze ze kolezanki nie rozumieja co on we mnie widzi. Ja tez nie :D Po prostu chwale sobie lut szczescia w zyciu i mam nadzieje ze troche potrwa :) Czasem po prostu dopisze szczescie i nie ma zadnego wyjasnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.55 -01.02- prawdę pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie mężczyzna musi mieć to ,,coś" i wcale nie musi być jakims nie wiadomo kim.Na pewno musi też blyszczeć inteligencją i wyczuciem mojej wrażliwości na niektóre sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no masz. Jak mnie pięknie opisałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy to cos ? Jestem dość przystojny ,wykształcony i wydaje mi się zenie najglupszy a jednak kobiety na mnie nie patrzą . Malo powiedziane traktują mnie . To znaczy nie traktują bo mnie nie widza ,czasami spojrzę w lustro czy mnie widac . Naprawde nie jestem szkaradny i nie jestem kretyn . Tak mogę o sobie troche skromniej napisać . Ale co to jest to cos .bo ja wierze w to cos ze jest . Ale co to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co znaczy to cos .czego nie mam . W feromony nie wierze ,to musi być cos magicznego . Albo zwykly bajer to 80% sukcesu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie SYONERA jest autorytetem w tym temacie i ja proszę o odpowiedź . Co to jest to cos . I czy to można kupic jesli tak to gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruhacz wybierze brzydka bo ma pewność, że nikt jej nie poderwie i ona tez nikogo nie poderwie bo kto by ją chciał, dlugo by szukać musiała i śpe spokojnie i ruham piękności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje są atrakcyjni dla siebie. Cała tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym debilem 19:28 nie rozmawiamy ,to jakijs nawiedzony stary kawaler co wszystko mu przeszkadza ignorujmy go .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zofia
Ten "SMOF" to jakies nawiedzone stworzenie ,niedowartosciowane ,złośliwy cymbal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci dam furę ty gruby lysku x Olsztyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ przystojni faceci i piękne kobiety TEŻ mają zboczenia i chyba nie chciałabyś mieć przystojniaka, którego podnieca, gdy je kał? No, a taka blond grubaska się godzi na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci dam furę ty lysku z Olsztyna grubasie opasly ,jedno co ci w zyciu dobrze wyszlo to wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesz kal . Zboczeńcu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×