Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zniesmaczonasytuacją

Dlaczego mało atrakcyjne kobiety mają takich przystojiaków?

Polecane posty

Gość gość z Zofia
Ten smof to jakie debil albo co gorsze kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz co robic to zajmij sie swoim małym grubasie lysy . Bo tak wyobrażam sobie ciebie . Z hamburgerem w lapie i z kuflem piwa albo z puszka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po latach z pustą piękna lalunią poznałem malutka grubiutką wartościową kobietę i jestem z nią szczęśliwy, a i to ja mam kasę chatę itd. Za to mój kumpel mega przystojniak po pijaku zrobil dziecko smoczycy, tzn ona na niego wsiadla i jest nie szczęśliwy bo nie dość ze brzydka to głupia, ale dziecko i ślub to świętości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kumpela brzydka ale ma dobrą pracę i umie zarobić a on len wiec się jej trzyma. Druga brzydka a on kobiecierz. Tylko brzydka z nim wytrzyma bo kto ją inny zechce. Boi się zostać sama i znosi jego karesy. Inna znajoma tez brzydka a on damski bokser zato przystojny wiec ona udaje, że wszystko jest okej bo kto nie wie co się u nich dzieje to jej zazdrości a tu nie ma czego zazdroscic. Boi się, że zostanie sama jak odejdzie od niego. :( z życia wzięte :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta wszystko wytrzyma ,gdy jest zakochana . Gdy kobieta jest zakochana to facet może ja przypalać gorącym żelazem a ona będzie mu stopy lizala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:50 Jeśli sama siebie nie szanuje to nikt jej nie będzie szanował. Nie każda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda zakochana przebacza swojemu kochanemu wszystko i zawsze . Milosc to taka choroba ,ktora przeslania rozum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te brzydkie częściej wybaczają żeby nie powiedzieć zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladne sa zdesperowane by zdobyć faceta a co dopiero mniej atrakcyjne, wtedy w łóżku robią wszystko, jakiego p****la bys nie włączył to zrobią to samo, przykleiła sie kiwdys taka przy kości do mnie i bylem z nią bo bylo mi wygodnie, wprowadziła sie do mnie prała sprzatala gotowała, nigdy nie dawałem jej nadziei ze będziemy razem na zawsze, ale chciałem trójkącik to namówiła swoja ładną koleżankę, fisting, anal, głębokie gardło,bdsm, gangbang, to co tylko wymyśliłem bylo od razu, byliśmy jako para na zbiorniku, dzieki niej przeleciałem xxx panienek w parach,wiec po co zdradzać??? W sumie jej chyba też przeszlo zakochanie, dzieki temu wszystkiemu nabrala pewności siebie byla sexy i faceci zaczęli ba nia lecieć, jakos tak samoczynnie sie rozpadlo i jestesmy teraz dobrymi znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Burek z Krakowa piszesz o sobie, nie myślałam że jesteś na zbiorniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem, tak jak i ty, ale do ciebie nie pusze bo chu/ja na śmietniku nie znalazlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedz na pytanie brzmi
...bo w miłości liczy się coś więcej niż tylko wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniążki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B. jesteś szmata ze zbiornika. Ciekawe jakby się twój szef dowiedział.. a może lubisz obciągac stary flecie pały przełożonych. Pieprzony ciepły klusek *****ny w du.pe przez wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×