Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kafe to taki mały dom wariatów :D

Polecane posty

Nie odwracaj poraz drugi kota ogonem tepaku, to ja wiem co to znaczy byc wolnym w pelni slowa tego znaczeniu, zaden szef, rodzic czy pieniadz nigdy nie bedzie mial nade mna wladzy i decydowal o moich poczynaniach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, bo dzisiaj w koncu byc normalnym polakiem to miec prace przy lopacie za najnizsza krajowa, wtedy jest sie polakiem z godnoscia, ktory sie sam utrzymuje i nie jest pasozytem i nierobem, hahahah. DEBIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire - W d***e byłeś g****o jadłeś :D S********j do lekcji gimbusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, bo dzisiaj w koncu byc normalnym polakiem to miec prace przy lopacie za najnizsza krajowa, wtedy jest sie polakiem z godnoscia, ktory sie sam utrzymuje i nie jest pasozytem i nierobem, hahahah. DEBIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyne to ja juz mam od dawien dawna, nawet wiecej jak jedna :). Bo w koncu doroslosc to jest taka super rzecz, robota w korpo, zona, kredyt na dom czy mieszkanie, i wtedy jest sie super wygrancem zyciowym, doroslym. ZAL MI WAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire - Stary ja już nie mam zamiaru z taki gównem jak ty dalej rozmawiać. :D Ty się lepiej zapytaj czy po porodzie lekarz omyłkowo nie jebnął cię w łeb :D Bo to co ty tutaj piszesz to jakieś nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie twoje zycie i mozg to nieporozumienie, gdybym sie urodzil taki jak ty to juz dawno wolalbym dac sie na pozarcie lwom, przynajmniej one sie najedza, bo takie bezuzyteczne chodzace po tej planecie tr***lo jak ty jest do niczego przydatne, szkoda, ze dzisiaj dawac zwierzetom na pozarcie takich idiotow jak ty jest juz niemozliwe i niepraktykowane, chetnie bym sobie popatrzyl, jak uciekasz przed trzema lwami i drzesz jape, popijajac sobie koktajl alkoholowy tam z gory :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire ja cię nie będę hejtować ma tylko do ciebie pytanie. Kiedyś pisałeś, że byłeś w szpitalu. Dali ci rentę? Pytam tak z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz... Hisol radzi sobie bez mamusi. Tobie wystarczy odciąć kurek i lądujesz na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dostał rentę na mózg. :D Patrząc na to co ty tutaj wypisujesz jestem za aborcją aby za czasu można było pozbyć się takiego chwasta jak ty. :DxNie nie kolego skarpetka to nie dziewczyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak miałeś schizofrenię i byłeś w szpitalu to powinni ci dać, miałbyś jakiś grosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobił sobie 2 dziewczyny bo nie wiedział co zrobić z drugą skarpetką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynic Brexit Cie z UK wykurzy a nawet jeśli nie to angole Cie z/a/j/e/b/i/ą nielegalny imigrancie na rencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawiam raczej na niedorozwój:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam to ja jestem perkusista, i moj stan mozgowy nie ma nic do tego :) To ja jestem artysta, muzykiem i ciesze sie wolnoscia, bo wy mimo wszystko tej wolnosci nie majac, muszac codziennie zapi3rdalac w korpo :). Ja chociaz swojego dziecinstwa nie zmarnowalem i na perkusji grac sie nauczylem, mam 14 lat doswiadczenia, a wy w czym macie doswiadczenie, chyba tylko w tym jak szefowi gale robic i nadstawiac anus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire - A czy w tej bajce były smoki? :D Z resztą żyj sobie dalej w tym swoim wyimaginowanym świecie.xMasz w końcu te 15 lat doświadczenia z jazdy na ręcznym z twoimi dwoma super skarpetkami które to nazywasz dziewczynami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh.... No ta, w koncu jakis glab kapusciany z polski wie lepiej ode mnie co ja potrafie, zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już ci ludzie napisali że najlepiej ci idzie ze skarpetkami. :D Kontynuuj swoje dzieło przez następne 15, 20 lub 30 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typie pogadaj sobie do dvpy, osmieszasz sie w moich oczach caly czas, myslisz, ze bede sluchal takiego smiesznego idioty jak ty, to nie ja musze zapi3rdalac jak wol, zeby w ogole egzystowac, co ja nazywam wegetacja a nie egzystencja, chory czlowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten dalej cieszy się z tego że jest pasożytem... :D Pasujesz tutaj idealnie.xSiostro proszę przygotować łóżko dla nowego pacjenta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mordka
Kafeteria to przytułek dla odrzuconych w realu i niepełnosprytnych :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest bogaty i nie rozmawia z takimi ludźmi jak my :D Myślę że to bardzo ciężki przypadek i pacjent będzie musiał tu dłużej poleżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr.Hisol przygotowałam izolatkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jak co ale nic nie mam do ludzi co pracuja, bo niektorzy niestety wpadli w pulapke systemu i ciezko sie z niej wydostac, ale tych co pracuja i kipia duma i innym tez kaza pracowac chetnie bym im lby odstrzelil albo zagazowal, hisol o tobie mowa smieciu. Jak przyjda lepsze czasy, idziesz pierwszy lezec... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Dziękuje Siostro :)xQuagmire - Rozumiem cię obiekcie nr 13 :D Pomożemy ci w leczeniu nie martw się tym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire załatwimy ci rentę. Jak się cieszysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wy potrzebujecie leczenia, nie ja :). A teraz wybaczcie scierwojady, ale ide z moim angielskim przyjacielem do miasta na jakies dobre jedzenie do pubu badz restauracji, w koncu korzystam z mojego wolnego czasu :). Nara przegrywy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire - Pamiętaj że o 19 jest kolacja i pora na pierwszą dawkę leków a teraz idź się bawić ze swoim wymyślonym przyjacielem. :DDo widzenia obiekcie nr "13" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×