Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kafe to taki mały dom wariatów :D

Polecane posty

Gość gość mordka
Siostro :o poproszę o masaż :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire - Tak my wiemy nie przejmuj się. :D Tylko pamiętaj aby wrócić po dawkę leków :Pxgość mordka - Jaki masaż? :D Quagmire doświadczony w tych sprawach sądząc po tych jego dwóch skarpetkowych romansach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire - Jednak postanowiłeś zostać i w końcu zostawiłeś ten swój wymyślony świat gdzieś za sobą. :D Widać że terapia działa tylko jeszcze leki musisz zacząć przyjmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mordka
Masaż erotyczny :P ale to nie do Ciebie,Hisol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire - Grodzka to nasza najlepsza masażystka i za razem dobra opieka do takich przypadków jak ty. :D Może to nie to co skarpetka ale myślę ze po 15 latach czas na pewne zmiany.xgość mordka - Spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaż erotyczny w wykonaniu takiej pielęgniarki to musi być coś :P Wiedziałeś mordko na co się zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mordka
Nie wiem,czy przeżyje :P ale co tam...wszystkiego trzeba w życiu spróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Później przyjdzie siostra Irinka:P Jak chcesz możemy zamienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mordka
18:35 znaczy Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja muszę pilnować Quagmire bo nie chce połykać tego co podstawia mu siostra Anna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mordka
Ciężki przypadek,może prądem go :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi, że chce o******czo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że oddział dalej funkcjonuje. :D Jak się ma pacjent siostro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 32    lata
Hisol!!! Czy Ty wiesz z kim gadasz??? :-( Quagmire to tysiąckrotny chyba już nick Filipa Matuszczaka. Wpisz sobie w google grafika "Filip Matuszczak kafeteria" będzie kilka fot jego ryja, pierwsza na 100% jego. On tu siedzi ponad 2 lat i jest to kompletny debil. Ma ledwo ponad 20 lat i po skończeniu liceum tylko dzięki mamusi wyemigrował do UK, gdzie jest bezrobolem na utrzymaniu tejże matki. Próbował u UK pracować, ale wywalali go z każdej roboty bo to pierdoła i leser, w dodatku chwalił sie że skoro nadal jest prawikiem to zastanawia się nad spróbowaniem seksu z facetem, nawet coś tu pisał o konktetnym kolesiu z którym regularnie pali grass i przygrywa w tym swoim pseudozespole. A kafe zaśmieca ciągłymi tematami o użytkowniczce o nicku "wredny małpiszon". To jest chory psychicznie kołek i nie ma z nim co sie wdawać w żadną dysputę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 32 lata dziś - To coś miałoby mi zrobić krzywdę? xhttp://oi58.tinypic.com/sf8nt1.jpgxHahaha. To jest mój prywatny oddział na który on został przyjęty :DWłaśnie spóźnia się po swoją pierwszą dawkę leków. Przypuszczałem że pisze bajki ale nie wiedziałem do końca czy się aby nie mylę co do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr. Hisol pacjent miał atak. Nie wytrzymał z rozkoszy i leży teraz przypięty pasami. Mówi, że lekarstwa chce przyjmować już tylko od/by/tni/czo. Nasza najlepsza pielęgniarka narzeka na ból członka. Okazało się, że Quagmire był analną dziewicą. Wcześniej mówił, że odbył stosunek z barczystym murzynem w klubie i nie będzie problemu z wprowadzeniem sprzętu medycznego. Dalej kłamie, ale przynajmniej pozbył się skarpetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam się napełniłeś? :D To możemy iść spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zwalcie konia i zapnijcie pasy bo nadchodzi kurwa burza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvszechwiedzący
ty quagmire nadal zbierasz skręty z krawężnika w uk synu marnotrawny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 32       lata
niestety Hisol, prowadziłeś dialog na tym temacie z tym właśnie pokurfieńcem, ktory się autentycznie leczył na głowe (pisał o tym na innym forum, latały tu linki do tego) :-P tego CZEGOŚ nie ma co traktować na poważnie. Troche taki Fubu, tylko w bardziej popieprzonej wersji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:02 wszyscy to wiemy. Cynicfm to jego najsłynniejszy nick pod którym został zdemaskowany na forum dla schizofreników. Po czym sie przyznał do zdiagnozowanej schizofrenii , wakacji w pstchiatryku oraz renty na głowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No leczylem sie na glowe i sie tego nie wstydze, zycie mnie pokaralo bo bylem chory niezaleznie ode mnie, ale prawda jest taka, ze mimo ze bylem psycholem, wykazuje wiecej rozsadku i mam wiecej okeju w glowie niz takie kvrwy jak wy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schizofrenii to ja akuratnie mam bo nie macos takiego jak schizofrenia. Dzisiejsza cywylizacja to schiofreniacodziennie miliardy ludzi zyje jak zaprovmgramowan slejvy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×