Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kafe to taki mały dom wariatów :D

Polecane posty

Gość gość
Quagmire dziś - Nie mam pytań :D Jesteś po prostu ostro p**********y i nie ma dla takiego debila ratunku no chyba że nasz szpital psychiatryczny. :DxSiostro! ;) Myślę że możemy zakończyć terapie na dziś i proszę o zamknięcie 13-stki w izolatce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cala rodzinka to nie jest moja sprawa kazdy zyje jak chce, uwierz mi, ja sie w niczyje zycie nie mieszam tepaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ochrona będzie mi potrzebna, bo pacjent się stawia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym gdyby nie bylo takich kretynow jak wy, co pracuja i haruja, to nie bylo by benefitow, miej do siebie pretensje ze ludzie maja benefity nie do nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzygac mi sie chce jak patrze na takich jak wy, co przyjechali do anglii robia za 1500 funtow i wygrancy zyciowi, a nie wiedza, ze sa codziennie kazdego dnia j3bani, przez angielskie szefostwo, heheh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Tylko trochę. :D Lepiej się nie schylaj bo zawału dostanę. :DxQuagmire dziś - Star posłuchaj tego a dowiesz się że każdy tak naprawdę ma kogoś na sobą. :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=Veyt5_1kOaUxOby ci to bani nie poryło jeszcze bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam siebie nad soba nikogo wiecej smieciu, nie bede sluchal muzyki od jakichs chorych tepakow jak ty debilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire dziś - To jest film dokumentalny matole. :D hahaha Ty jestes serio nied***bany umysłowo czy tylko tak udajesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz, że reanimacja będzie potrzebna? Usta usta :classic_cool: 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Przy moim ciśnieniu to bardziej zakład pogrzebowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałabym mieć kogoś na sumieniu :-( Idę po dłuższy fartuszek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Nie, nie trzeba :D Lepsza taka śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż boję się pochylić do mierzenia ciśnienia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się czego bać ja nie gryzę :D 👄 Tylko czasami gdy wypatrzę ciekawą zdobycz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire dziś - Ty już coś o tym wiesz :D Słyszałem że razem z kolegą się zapinacie po spaleniu zioła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz ty slyszales, ze cos takiego sie dzieje, a ja nei slyszalem, ale wiem, ze codziennie wypinasz sie swojemu szefostwu i cie j3bia w pupe za pieniadze. Ty im sie nadstawiasz a oni ci bula, heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire dziś - To wszystko na co cię stać? :D Jeżeli tak to dalej jestes przegrywem :DxSiostro! Pacjent wrócił i domaga się naszej masażystki Grodzkiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, mnie nie stac, ale ciebie jedyne na co stac to praca i nadstawianie anusa, ty tego nie rozumiesz, bo to ty wykonujesz prace, a nie ja, ale w rzeczywistosci to nie wyglada tak jak myslisz zj3bie ;). To ciebie szef j3bie, mnie nikt nie j3bie, bo nie mam szefa hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire dziś - Tak się tłumacz :D Lubisz to co nie? Skarpetki nie wystarczyły to teraz kolegę na śpiocha zapinasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie lubisz to, jak cie szef zapina codziennie w anus, heheh. Bo tak to bys sie tym nie chwalil w internecie smieciu pedalski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę się uspokoić ;-) ręce mi drżą :-D Miłego popołudnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire dziś - Hahaha Ja już mam więcej panienek za soba niż ty byś mógł to sobie wyobrazić :DxA Ty? Dalej na skarpetkach jedziesz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Czemu ci drżą? :) Miłego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam ostatnie strony i myślę, że powinieneś zgłosić się do psychiatry Quagmire. Musisz wrócić do brania leków bo jest z Tobą kiepsko. Hisol on tak gada bo nie bierze psychotropów. Ewidentnie ma urojenia wyższościowe i jest wyalienowany. Zioło Ci nie pomaga Quagmire. Powinieneś je odstawić bo będzie coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj moze i tak ale kiedys to ja bede wiecej panienek mial ze soba niz ty kiedykolwiek za soba idioto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Zajmiemy się nim droga Pani :D Nasz szpital jest najlepszy w całej Polsce i mamy tu samych wykwalifikowanych pracowników. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×