Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kafe to taki mały dom wariatów :D

Polecane posty

Poza tym przypominam, to ja jestem na dzien dobry na tym forum ponizany tylko dlatego, ze nie mam pracy. Szkoda tylko, ze chyba nikt nie wie, ze to jest moj wybor, wole zyc niz pracowac, ale dla was to jest nie do ogarniecia, ze ktos woli zyc niz pracowac, no jak to zyc i nie pracowac? Przeciez bez pracy sie nie da zyc! Zeby zyc trzeba pracowac! No wlasnie, takze sie nie dziwcie ze ja potem was pojezdzam kvrwy, bo nie dam wam tej satysfakcji, zeby sie dawac traktowac jak smiec, ktorym zreszta nie jestem 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba troche ci internet zaszkodzil na glowe, co za duzo to niezdrowo. Wyloguj sie do zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie moze byc gorszego niz byc chorym psychicznie az tak, ze nie moge byc soba i jestem jak bezuzyteczny smiec, wiec hisol jak czegos nie wiesz to sie nie wypowiadaj tepy smieciu, cale 18 lat przelecialo mi na chorobie psychicznej, a nie na normalnosci, ciagle mnie wspomnienia z przeszlosci przesladuja, ktore powoduja depresje, ale zadne leki mi z tym nie pomoga, wiec zamknij morde smieciu, zycie jest jedno a ja go nie mam zamiaru marnowac na pogon za pieniedzmi i prace, gdzie jak slysze praca, to mam ochote zabijac tych tepych idiotow, ktorzy mi o tym wiecznie gadaja, ja p******** Wokolo same staruchy co pracuja, to sie nie dziwcie ze siedze ciagle przy kompie, jak rowiesnikow albo nie znam albo studia i studia, rzygac mi sie chce wami jak i tym co siedzieje, j3bac anglie i j3bac polske heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to sobie wymyśliłeś tego wrednego małpiszona z samotności i fiksacji schizofrenicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, w internecie musze miec z takimi debilami jak wy do czynienia, bo internet jest dla kazdego, ja juz nie jestem dla kazdego. A internet jest efektem mojej choroby, kiedys jak bylem chory to siedzialem na forum d2jsp.org, moja kariera na forum jsp przetrwala moja chorobe i leczenie, wiec zaczalem wtedy pisac ze wyzdrowialem, rok pozniej dostalem bana i szukalem nowego forum no i trafilem tu, glownie chodzi mi o fora gdzie robie temat i zaraz mi ktos moze odpisac, a nie moderacja i 6 godzin czekanie na odpowiedz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak wiele innych rzeczy maminsynku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jakiej racji nazywasz mnie maminsynkiem, jak bym wykvrwil z chaty to by mi nikt zyc nie dal, pedale zasrany. Ciagle jestem osadzany a gowno o mnie wiecie frajerze, dlatego przesylam ci ta piosenke smieciu tepy, wsluchaj sie w tekst jesli umiesz jeden z najprostszych jezykow, angielki, bo ta piosenka jest spiewana do ciebie, pedale https://www.youtube.com/watch?v=ArkBbkaWESQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestesmy z toba kaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym jesli juz gadamy o byciu na czyims utrzymaniu, to jesli mam byc przez kogos tzw UTRZYMYWANY, to na pewno wole byc utrzymywany przez stara ktora mnie przyslowiowo wysrala, niz jakiegos szefa, ktory mnie j3bie na pieniadzach, bo wy sie sami nie utrzymujecie, was szefowie utrzymuja, tyle wlasnie jestescie warci dla innych i calej planety, 20 lat j3bac za te same pieniadze wiecznie ta sama robote, jakby nie to ze to robicie, to by was szef nie zatrudnil, i co sami byscie sie utrzymywali? Wy nawet normalnie myslec nie potraficie, jak stracicie prace nagle ucinaja wam dochod i zostajecie bez niczego, ja sie w ta pulapke pieniedzy nie dam wciagnac, przykro mi skvrwysyny 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty mi zajebiesz cienka pizdo? hahaha Przecież ty wyglądasz jak pół dupy zza krzaka i nawet byś do mnie nie podszedł. :DxMasz 20+ lat a masz mózg jak dzieciak. :D Weź stary wróc na leczenie zanim będzie za późno i przestać się nad sobą użalać smutna pizdo bo tylko się pogrążasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uh mamo znalazlem prace mam pieniadze, dostaje niedlugo pierwsza wyplate, bede ci teraz placil za chate niedlugo sie wyprowadze a za pol roku wyjezdzam do holandii dwa lata pozniej Mamo stracilem prace, mam abonamenty na glowie nie mam za co jesc, nie mam tez za co oplacic chaty a matka w polsce, laduje na ulicy, i kto wtedy zatrudni biednego bezdomnego z polskim obywatelstwem? Dlatego wole nie miec pieniedzy i nie zdychac, jak wyladuje pod mostem, to nie z mojej winy, bo ja nic nikomu nie robie, ja chce miec tylko godne i bezproblemowe zycie, ale dla kazdego wokolo jak widac to jest problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam mozg jak dizeciak bo jestem dzieciak, ja zostalem obdarzony darem ktory zwie sie talent muzyczny, a ty masz talent jedynie do niczego co zwie sie nasmiewanie sie w internecie, bo ja dzisaij i jutro moze bede caly dzien na tym forum ale niedlugo moge grac koncert lub koncerty, ktore beda decydowal o moim zyciu i za pol roku lub za rok moge byc nawet mieszkac w londynie robiac to co kocham, grajac na perkusji ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire - Stary ja nie muszę pracować. :D Praca to tylko przykrywka aby nikt na ciebie nie patrzał dziwnie gdy wyjedziesz nowiutkim samochodem z salonu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filip, czy ty poza schizofrenią nie masz też jakiejś retardacji? :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście, napieprzanie pałeczkami po kolanach, to niewątpliwy talent muzyczny :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz pracowac, a kazdego wokolo nazywasz nierobem biedaku, ja akurat jesli mowa o pracy, to wole prace psychiczna niz fizyczna, bardziej mnie jara siedzenei 16 godzin dziennie przed komputerem niz praca 8 godzin dziennie, BO JUZ TO PRZERABIALEM w 2013 roku PONAD POL ROKU GRALEM W GRY PO 16 GODZIN DZIENNIE NIKT MI NIE ZAWRACAL DVPY POTEM ROZJ£BALEM KOMPUTER I WYLADOWALEM W OSRODKU I CIERPIE PRZEZ TO TEPE BYDLO ZWANE LUDZKOSCIA CHCE BY CALA LUDZKOSC WYGINELA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz pracowac, a kazdego wokolo nazywasz nierobem biedaku, ja akurat jesli mowa o pracy, to wole prace psychiczna niz fizyczna, bardziej mnie jara siedzenei 16 godzin dziennie przed komputerem niz praca 8 godzin dziennie, BO JUZ TO PRZERABIALEM w 2013 roku PONAD POL ROKU GRALEM W GRY PO 16 GODZIN DZIENNIE NIKT MI NIE ZAWRACAL DVPY POTEM ROZJ£BALEM KOMPUTER I WYLADOWALEM W OSRODKU I CIERPIE PRZEZ TO TEPE BYDLO ZWANE LUDZKOSCIA CHCE BY CALA LUDZKOSC WYGINELA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire - Ja normalnie pracuję w firmie "s-prime.pl" ale mam też inne źródła dochodu w razie takiej sytuacji o jakiej mówisz. Gdybym stracił pracę to zawsze mam koło ratunkowe.xA nierobem, maminsynkiem i kretynem to jesteś ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idioto granie paleczkami na kolanach to tylko trening, zanim dostalem perkusje to gralem paleczkami o dywan do muzyki, wiec idioto zamknij ryja, to ze ty nie wykazujesz ani nie wykazywales zadnych talentow za dzieciaka, to nie znaczy ze inni sa tacy jak ty, bo ja rozumiem ze wy wszyscy jestescie tacy sami, bo tylko praca, ja mimo ze sie do zycia w spoleczenstwie ani do zycia nie nadaje, tak do grania muzyki sie nadaje jak nikt inny, wiec zamknij ryja i oszczedz sobie wstydu, bo mnie tylko irytujesz baranie, ja juz koncze ta porazke zyciowa pisanie z takimi patologiami jak ty, bo nie mam ochoty sie wkvrwiac patrzac w ekran, gdzie ja w gre gram, ale marnuje czas na odpisywanie takim pasozytom jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie potrzebuje zadnego kola ratunkowego, a nawet jakbym dzisiaj wyladowal na ulicy to dam sobie rade, a jak zdechne to mnie to j3bie, widocznie nie nadaje sie do zycia w tych czasach i chvj, mnie to j3bie, jeszcze mam placic za to ze istnieje i oddycham, cos sie wam pomylilo biedaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire - Przypuszczam że te granie na perkusji to kolejne twoje urojenie jak i całe życie o którym mówisz.xWzywam wszystkich na oddział i proszę o pomoc w ujęciu wariata który uciekł z izolatki. Proszę go złapać podać zastrzyk uspokajający i zamknąć. :D Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CynicFM a ile murzyńskich pał zmieścisz do mordy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urojeniem to jest to ze zyjesz i to forum to tez urojenie biedaku, bo ja widze co moje lapy potrafia i czuje, a ty niestety nigdy tego nie poczujesz 🖐️. I ci moge powiedziec, ze nie wiesz co tracisz, majac wlasnie takie urojenie 🖐️ Biedaku zasyfialy i zaropialy, twoj mozg jest skazony systemem, lecz sie poki bedzie za pozno kretynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×