Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kafe to taki mały dom wariatów :D

Polecane posty

Gość gość
Jak mnie ten qrvishon denerwuje https://www.google.pl/search?q=filip+matuszczak+kafeteria&client=ms-android-huawei&prmd=inv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjS69Dxja_PAhUCCSwKHfASBYUQ_AUIBygB&biw=360&bih=511#imgrc=LFxuksguFGWfhM%3A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam pisales ze masz schizofrenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość     32 l
gość dziś renty nie ma, mamusia go utrzymuje w tym UK, gdzie koczują na kupie w jakimś wynajętym nawet nie mieszkaniu, a pokoju :-P ale to że jest schizolem i leczył sie w psychiatryku to akurat prawda no i nie wszyscy wiedzą, bo jak widać nieświadomy wcześniej Hisol wdał się z tym debilem w zbędny dialog ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To cynik? Wygląda na 30 tkę a nie 20 lat. zzzzz tak, to cynic,i ma 20-21 lat. zaraz po szkole,mamusia sciągnęla go do UK,i siedzi tak ok 2lat. mamusia zresztą tez zostala namierzona na fb.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justyna matuszczak nie wygląda staro,tak max 38-40 lat, czyli zalała formę z cynisiem przed 20ką , a może nawet przed 18ką :-D druga HIM hehe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe i co takie myslicie, ze wygrane kvrwy jestescie? Sensacji szukacie, bo wasze zycia sa tak marne, a sami pewnie siedzicie tera w szpitalach psychiatrycznych :D🖐️. I pragne przypomniec, ze ja sie w psychiatryku nie leczylem, tam mnie rodzinka wsadzila, bo dostawalem furii przez sasiadow takich jak wy, i mialem ochote wyjsc na ulice i zaczac zabijac, wiec zanim zaczniecie wysuwac jakies teorie, to pomyslcie, chociaz komu ja mowie pomyslcie, jak wy szare komorki juz dawno potraciliscie, wy nawet nie wiecie co to znaczy myslec :D🖐️. I nie jestem na niczyim utrzymaniu ty srako tepa, mam w lapach powera ktorego wy nigdy nie mieliscie nie macie i nie bedziecie miec, jesli nawet byscie sie na perkusji nauczyli grac, cala moja rodzinka jest ofiara systemu, sa glupi, starzy i mam ich dosyc, j3bac wszystkich staruchow, wiec wiecie, najlepiej se wydrukujcie to zdjecie i se dvpe podetrzyjcie, to moze jeszcze orgazmu dostaniecie :D🖐️ Biedaki tepe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj ojciec byl mistrzem polski kick boxingu jak i vce mistrzem europy kick boxingu juniorow, i chcial na olimpiadzie nawet startowac, ale neistety zdechl, w jakich mi dzisiaj przyszlo okropnych i biednych czasach zyc, ze jest tak zle, a wszedzie jestem pomiatany i traktowany jak smiec, a grajac koncerty anglicy traktuja mnie jak krola british king i jeszce wlascicielowie lokalow mi daja cokolwiek chce za darmo, a potem przyjezdzam do polskiego domu i czuje wieczna biede, rzygac mi sie chce polaczkami, szczam wam na mordy tepe kvrwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie mu spokój, każdy może po śmierci ojca zwariować:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoj ojciec nie zdechl palancie tylko kopnal twoja mamusie w doope bo mu rogi przyprawiala na saxach w UK hahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładną ma mame. Cynic chwaliłes sie ze masz rente na glowe i nie kłam bo odkopie ten temat zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pacjent staje się zbyt agresywny ! Siostro proszę podać mu zastrzyk uspokajający. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh jak ktos zacznie pisac do mojej starej, to moze miec pretensje tylko i wylacznie do siebie samej, ze jest kolejna z miliardow ludzi, ktorzy na facebookach udostepniaja swoje dane, takie jak miejsce zamieszkania, praca, zdjecia, lokalizacja, i potem kazdy ma wglad do tego z calego swiata. To jest nie moja sprawa, starej mam dosyc juz od dawna, zreszta ona juz od dawna mnie wydziedziczyla odkad rzucilem szkole, juz od dawna nie mam matki :D🖐️. Przyjechalem tutaj po to, zeby isc do pracy i starej pomoc, no a widac co z tej pracy wyszlo, ciagle mi kazdy z otoczenia staruch po 30 bredzi swoje dyrdymaly, i mam jeszcze zyc jak on, wole zdychac albo mieszkac na ulicy niz isc do pracy i mieszkac ze stara, zreszta ja tutaj codziennie wariuje. A ojciec zmarl 19 lat temu w 1997, takze ja nigdy nie mialem ojca ;). To ja go zabilem, bo sie urodzilem kvrwa chory psychicznie, dziadka tez zabilem, jestem czyims efektem ubocznym, i taka jest prawda, dziwie sie ze mnie nikt nigdy nie ukatrupil, bo ja samego siebie bym ukatrupil, ojciec jak myslal, ze urodzil takiego chorego kawalka gvwna jak ja, to zginal w wypadku samochodowym, takze mam wyj3bane maminsynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co kłamiesz cynik, jakby byl mistrzem Polski to po wpisaniu w google "matuszczak kick-boxing" coś by wyskoczyło, a tu lipton ściemniaczu. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazne ze mam puchary i medale u mojej babci w mieszkaniu, i zdjecia z brzuchem o jakim ja moge sobie tylko pomarzyc, a jak tak bardzo chcesz cokolwiek znalezc to szukaj az znajdziesz, chociaz google to nie jest dobre zrodlo wiedzy ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filip ale nie możesz przestać fiksować i żyć normalnie jak ludzie. Iść do pracy itp. Ryj nie masz najgorszy wiec powinno ci się udać wystarczy że uwierzysz w siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co jak co, kazdy znajomy czy cokolwiek, z kalisza, wszyscy wlascicielowie firm, wartych miliony, wujek ktory jest milionerem, reszta rodziny, wiedza ze mialem z glowa, bo tego doswiadczali, jak to sie dzieje, ze jak mialem z glowa to nikt mi o tym nie mowil, a jak bralem tabsy i dla siebie wyzdrowialem to nagle sie na mnie kazdy rzuca? :O Gardze wami, w polsce mam znajomych co np maja firme i swoje osiedla, wujek zreszta moj tez buduje osiedla bo jest j3banym w dvpe deweloperem, a ja jeszcze mam isc do pracy i harowac za marne pare tysiecy funtow, skoro w polsce na mnie czekaja luksusy? Cos wam sie pop******ilo w glowkach barany. Zreszta ja nie mam nic sobie do zarzucenia, jak mam wolny czas gram w gry, jak nie gram w gry to gram na perkusji z angolami, i jak to sie dzieje ze zawsze jak gram, to sie kazdemu to podoba, a wy macie jakies ukryte zdolnosci? Watpie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Filip ale nie możesz przestać fiksować i żyć normalnie jak ludzie. Iść do pracy itp. Ryj nie masz najgorszy wiec powinno ci się udać wystarczy że uwierzysz w siebie usmiech.gif x Praca prowadzi do zatrzymania sie w rozwoju i fiksacji psychicznej, dzisaij nie ma czegos takiego jak normalna praca, bo wszedzie WSZEDZIE jestesmy wyzyskiwani i wykorzystywani, dzisiaj nie ma cos takiego jak postep w pracy, nie ma czegos takiego jak nauka, bo 10 lat mam robic na jednym stanowisku i byc j3bany przez jakiegos marnego szefa, ktory na koncie ma miliony, a ja mam wegetowac z dnia na dzien,d ziekuje, wole na siebie zapi3rdalac niz na jakiegos szefa albo zyc na ulicy, bo nic nie jest gorsze niz miec szefa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym sluchaj, ja jestem perkusista, nie po to 14 lat gralem na perkusji, zeby teraz przestac i pracowac jak inni normalni ludzie, nie dla mnie takie zycie 🖐️. Ja mam marzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież ty jesteś j3bany w dóópę :-D i to dosłownie. sam tutaj pisałeś że chciałeś aby wsadził ci w kakao,jakiś ciapaty kumpel od grania na perkusji:-D pisales to dosc dawno,pewnie to juz fakt dokonany pedziu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w końcu 15 czy 14? :D To nie zmienia faktu że gdyby odciąć cię od pieniędzy mamusi czy wujaszka to skończyłbyś na ulicy.Powinieneś dokończyć leczenie bo jak widać że jesteś strasznie aspołeczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wredny małpiszon sie pode mnie podszywa. Polacy by mnie j3bali w dvpe, zueplnie bez powodu, glownie dlatego ze oni musza codziennie zap3rdalac w robocie a ja nie, ale jak to sie dzieje, ze wsrod anglikow, gdy jestem perkusista, to kazdy mnie traktuja na rowni z soba, a ciagle slysze w swoja strone you are very good drummer, na co ja odpowiadam thank you, a jak juz sie konczy bajka muzyczna, to wracam do biedy polskiej i tutaj juz nikt nie mysli, ze ja umiem grac na perce, kazdy tylko mysli jak tu na zarciu zaoszczedzic, zeby wiecej odlozyc, a ja tu nie przyjechalem wegetowac czy pracowac, a korzystac z zycia 🖐️. Zycie jest chvjowe, mnie juz dosyc zycie pokaralo, takze czy jutro zdechne czy nie, to mam wyj3bane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoim marzeniem jest sex z dwoma smagłymi mulatami którzy mają grube pały 20+ i marzysz zeby miec ich w swojej dvpie obydwu na raz pedziu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takze wiecie, cieszcie sie ze urodziliscie sie zdrowi i w ogole, bo niestety niektorzy nie mieli takiego szczescia, w sumei to dobrze ze mi leki pomogly, tylko ze jak mozna brac leki po kilka lat tego nie rozumiem, ja miesiac bralem i juz poczulem poprawe, wiec olejcie doktorkow i rzuccie leki, a sami se pomozcie, kilka lat brac psychotropy to nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudzisz debilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to wy nudzicie, szukacie sensacji to se poszukajcie sensacji u siebie w miescie a nie w internecie barany, albo wlaczcie sobie na wspolnej, tam tez macie sensacje tepe polaczki barany 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire - Skończ się użalać nad sobą i dorośnij chłopczyku.xSą ludzie którzy przeżyli o wiele gorsze piekło i dalej żyją a ty jesteś tylko trochę j*******y na umyśle i już twierdzisz że spotkała cię najgorsza krzywda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×