Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kafe to taki mały dom wariatów :D

Polecane posty

widzisz dla ciebie to urojenie a dla mnie to rzeczywistosc, wiec teraz wiem jaki musisz miec bol dvpy hahahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jakie to zayebiste uczucie? Sluchac swoich ulubionych zespolow np album watershed zespolu opeth lub the mars volta lub cokolwiek innego i umiec zagrac prawie wszystko co gra perkusista? Od razu? Nie wiesz :D🖐️ bo ty nic nie potrafisz tepaku :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o wsparcie obiekt 13 się stawia i ciągle bredzi o jakiś swoich urojeniach. Terapia poprzez zwykła rozmowę nie pomaga i zalecam zamknięcie obiektu nr. 13 w izolatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty dla tego dla kogo pracujesz jestes tylko zwyklym pionkiem i nic wiecej, a ty sie jarasz ze pracujesz dla kogos kto ma cie za pionka, widzisz ja mam godnosc i nie pozwole sobie zeby ktos ze mnie robil pionka, bo ja rzekomo pieniedzy potrzebuje, ktorych w ogole nie potrzebuje, a wiem ze kiedys jak bede mial troche banknotow to bede se dvpe nimi podcieral i w nie smarkal, bo to jest dla mnie tylko zwykly papier do podcierania i nic wiecej zegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, ta, ja ide bo mi sie rzygac chce, za oknem mam anglie, cala jest dla mnie, a ty pomysl co ty masz, bo pewnie nic nie masz heheh nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty Hisol nie chcesz być pacjentem? ;-) Zmierzylabym ciśnienie itp. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów z miasta namysłów (województwo opolskie ) to wariat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałam Hisola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire dziś - To tylko życie i każdy musi przez nie przejść :D Ciesze się z tego co mam i nie potrzebuje żadnych bogactw bo tylko by mi to zaszkodziło a nie pomogło.xgość dziś - Tak poproszę :Dx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki kozak w necie, a pissda w świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze, ja nie mam do nikogo problemow, to czemu inni ciagle maja do mnie problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire - Z tobą by się dało nawet normalnie pogadać gdybyś tylko na starcie każdej osoby która ma swoje zdanie nie wyzywał od najgorszych. Wiem że tylko dzięki temu że dziennie palisz baty jeszcze nie zwariowałeś ale proponuję ci to odstawić i spróbować żyć bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty kvrwa idioto, sam mnie zaczales pojezdzac od nierobow gdy wrzucilem typa polaka na yt ktory gada ze polacy w korpo jak szczury, rodzisz problem to go masz zj3bie, mi chcesz robic problem to ja ci zrobie wiekszy problem skvrwysynie, stara mi juz kiedys problem o internet zrobila to potem ja jej zrobilem problem, ze sie bala spac w mieszkaniu, potem do anglii wyjechala heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę się położyć na kozetce ;-) Ojej, ciśnieniomierz jest całkiem na dole ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolo zabija komorki rakowe i inne syfy, w dodatku pomaga w leczeniu wielu tragicznych chorob, wiec wole se palic. Nie pije alkoholu, a do ziola problem :O Ziolo nie uzaleznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę zamknąć oczy, bo muszę schylić się po ten ciśnieniomierz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire dziś - Nie podobało mi się twoje podejście i to że czułeś się o wiele lepszy niż każdy inny polak mimo że sam nim jesteś. Nie chwal się tym co zrobiłeś matce bo tylko pokazujesz jakie z ciebie skończone zero.xTak zioło pomaga ale tylko tym którzy potrafią dobrze je wykorzystać. Ty masz coś z głową a przez to że to jarasz twój stan się tylko pogarsza.xgość dziś - Jak chcesz badać lekarza? :D Jestem zdrowy a ciśnienie zawsze mam wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Mówisz że możesz mi coś pokazać jeżeli ich nie zamknę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta uwazam sie za lepszego, jak przez kazdego jestem ciagle ponizany tylko dlatego ze nie pracuje, to sie nie dziw ze reaguje agresja tepaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd ze takie barachlo wyjezdza, robi rodakom obciach i obore i jeszcze struga wielkiego wazniaka cwaniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire dziś - Nie wiem czemu tak cię to dziwi... :O Wiadomo że każdy normalny chłopak pracuje i stara się ustawić na przyszłość aby móc założyć rodzinę. Chodzi bardziej o to że chełpisz się tym swoim nieróbstwem i wywyższasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta robie polakom biedakom, jak ci poalcy biedacy zajmuja tylko chaty i anglikom biora miejsca pracy, w jakiej fabryce nie bylem to na najnizszych stanowisko wiekszosc stanowili polacy, ja gram tylko tutaj na perkusji bo jak nie gram to gram na kompie i nikomu nie ciaze, bo nawet mnie nikt nie oglada, a ty mi gadasz ze robie komus wstyd, to mojemu kumplowi polaczki robia problemy o chate, bo ciagle rodzine ktos sprowadza i traktuja go jak psa, a sami tylko pracuja i pasozytuja na angielskiej gospodarce tepaku, to mi robia wstyd tacy jak ty, ze potem na ulicy mnie leb boli od jezyka polskiego a gdy gadam po polsku to patrza na mnie jak na pasozyta, wlasnie przez ta wiekszosc smieci co przyjezdzaja z kraju i psuja opinie, ze sie potem wstydze swojej narodowosci smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszlosc jest tu i teraz, a nie za 5 lat idioto, ja ze nie przeznaczalem swojej energii na j3bana szkole, tylko na to co kocham dzisiaj gram na perkusji jak najlepsi perkusisci, i nie zaluje swojej mlodosci mimo problemow z mozgiem, bo i majac problemy z mozgiem sie nauczylem cos robic na wysokim levelu, a ty w tej swojej korporacji sie niczego nigdy nie nauczyc i do konca zycia bedziesz bezuzytecznym biedakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hisol, niegrzeczny z Ciebie pacjent :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta i pewnie zyjesz powietrzem :D Cala rodzina ciagnie benefity ale biedactwo nikomu nie ciazy i zyje sobie po cichutku, golabek pokoju jepany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×