Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kafe to taki mały dom wariatów :D

Polecane posty

typie jakby nie bylo tylu idiotow na swiecie, to ja bym tak nie pisal, sama se bierz psychotropy idioto, to ty masz urojenia kretynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdźcie na schizofreniamojegosyna.blogspot Tu jest opisana historia chłopaka, który miał schizofrenię. To akurat ciężki przypadek, ale czytając bloga można wyobrazić sobie co dzieje się z kimś kto to ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire nie dziwi mnie to, że nie chcesz brać leków. To typowe dla osób chorych psychicznie. Mam nadzieję, że ktoś zmusi Cię do leczenia zanim całkowicie pogrążysz się w swoim świecie i odpłyniesz. Schizofrenia to smutna choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire dziś - Jak nie zaczniesz się leczyć to będzie cię czekać jedynie pokój bez klamek.x22lataprzegrywu dziś - hehe :D Kto wie co on tymi pałeczkami robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat nie mam sie na co leczyc patalachu, a pokoj bez klamek to bym chcial, zeby mi nikt nie zawracal dvpy szczegolnie takie downy jak ty i komputer i internet i na chvj chciec wiecej baranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire dziś - Mamy akurat jedno wolne miejsce. :D Zapakujemy cię tam razem z naszą najbardziej wykwalifikowaną pielęgniarką "Grodzką"!!! :DxOna wprowadzi cię w swój swiat fantazji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire dziś - Zarezerwowałem go dla ciebie :D Jak zmienisz zdanie to pisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to wy zachowujecie się jak debile:O On jest jaki jest przez schizofrenię. Jeśli myślicie, że może się ogarnąć to ograniczeni jesteście. Po hooj bawicie się jego emocjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko na chwilę, bo z psem na spacer muszę :-) Winowajcą odpowiedzialnym za moje drżenie rąk były Twoje usta, Hisol ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire dziś Odgryzłabym Ci fiutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Gdyby chciał pomocy i poważnej rozmowy o swoim problemie to nie wyzywał by wszystkich od debili, biedaków i nieudaczników życiowych. On nie chce pomocy i woli pozostać sobą.xgość dziś - Ja już byłem ze swoim pupilem :D Ciekawe gdzie te usta zawędrowały skoro doprowadziły cię do takiego stanu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Quagmire dziś Odgryzłabym Ci fiutka usmiech.gif x To mam szczescie, ze nie jestes w poblizu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby chciał pomocy... Nie rozumiesz, że to typowe dla schizofreników? Jest agresywny i święcie przekonany o tym, że nie potrzebuje pomocy bo jest chory. Po co te jazdy i wrzucanie jego zdjęć? Podobno wy jesteście zdrowi. Nie widzisz Hisol, że on żyje w swoim świecie? Nie potrafisz pomóc to chociaż nie rób mu krzywdy. No chyba, że chcecie go tak dojechać, że całkowicie odpłynie. Wiesz co może stać się jak do tego dojdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - On jest zdrowy i tylko udaje. :P Jedyny jego problem to użalanie się nad sobą i niechęć do dorosłego życia.xMam wujka który jest chory na schizofrenię i wiem jak ta choroba wygląda i jaki jest jej przebieg. Quagmire tylko udaje i stara się wzbudzić w ludziach litość do jakże smutnego życia które ma.Mój wujek chociaż stara sie z tym walczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O.o postawiłeś diagnozę przez internet? Gratuluję. Jeśli schizofrenik zaniedba leczenie to może dojść do takiego stanu jak Quagmire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaleźli się książkowi znawcy :D Nie macie zielonego pojęcia czym jest ta choroba i jak wygląda jej przebieg.xJeżeli nie zaczął jeszcze zabijać niewinnych stworzeń to znaczy że jest z nim dobrze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, że każdy schizofrenik jest jak Twój wujek? Wiesz ile jest typów tej choroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to kurwa polskie:D Quagmire nikogo nie porąbał siekierą więc nie ma mowy o schizofrenii. Polacy mogliby zacząć czytać, a nie czerpać wiedzę z programów typu "Dlaczego ja". Hisol jesteś jednak typowym robolem. Mózg masz wielkości fistaszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że jest ich kilka i nie musisz mi opowiadać o nich bo mało mnie to interesuje. Niech uda się na leczenie i zacznie coś z tym zrobić bo inaczej zostanie z niego tylko wrak człowieka.xNie zmienisz mojego zachowania w stosunku do niego i nie będę tolerował tego jak on się do mnie zwraca jak i traktuje innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znikam potem będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat hisol ma racje, ja jak potrzebowalem pomocy to gadalem trzy po trzy, nie wiecie co mi sie dzialo w glowie, nie zadne chore mysli czy zwidy czy halucynacje omamy, ja po prostu nie moglem funkcjonowac. Przed 18 mi sie to nasililo, jak patrzylem na rozne osoby czulem jak jakas substancja mi sie w mozgu wydziela, jakby za duzo i wariowalem, swirowalem :(. Za duzo mnie to katorgi kosztowalo wszystko, i do tego jeszcze 18 lat przezylem na chorobie, to jest w ogole juz zycie mnie pokaralo.... Nie polecam. Choc od tamtej pory sobie zyje jak chce, ale ogolnie to cale zycie mam lipe, w wieku 12 lat gralem 3 lata w zespole z 16-18 latkami, mielismy pierwszy zespol, gralismy po szkolach kaliskich, koncerty, festiwale, puby, gdzie ja zawsze bylem najmlodszy ze wszystkich, nawet widowni, i czemu tak skonczylo sie, ze zamiast grac dalej koncerty i zespol, gdzie w wieku 16 lat bylbym juz ustawionym perkusista, to ja musialem wyladowac u psychiatry :/. Zycie to zal szkoda gadac. A potem psychiatrzy to juz z ksiazki mi objawy nawet nie gadali ze mna tylko z gory zakladali co mi ejst i ze mam leki brac, gdzie ja czuje, ze lekow juz dawno nie potrzebuje. Jak psozedlem po moim WYZDROWIENIU do lekarza sie spotkac, co mnie leczyl, on mi mowi, ze jeszcze mam rok rispolept brac ja mysle se chyba gosciu zes oszalal. Blablabla i tyle. Oni mysla, ze o pacjencie wiedza wiecej niz pacjent, ja akurat potrzebowalem pomocy lekarza, i moglem brac wszystko mialem to gdzies, az nagle hehe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hisol, usta zawędrowały prosto w moje 😘 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Pamiętam tylko że się po coś schylałaś a jak dotarłem do twych ust to nie wiem 👄W sumie to nawet nie wiem kim jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK, tak naprawdę to w...policzek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×