Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy warto kupić mieszkanie na 4 piętrze?

Polecane posty

Gość gość
Mieszkam na 4 pietrze, teraz jestem w ciąży, prawie polowa za mna i na razie nie jest zle, przynajmniej kondycje mam, ale nie musze biegiem leciec na gore, wystarczy powoli wchodzić. a robie lekiie zakupy, wiec ok, po większe i cięższe jeździmy z mezem samochodem i to on wtedy wiekszoosc wnosi na gore. Zima wcale nie jest zle, no może jak wieje mocny i zimny wiatr, to jest chłodniej, ale u nas mogę ogrzewanie mieć do oporu, nie musze oszczedzac i i tak zwroty kasy sa. Latem tez nie było wcale zle. Mam pomieszczenia od polnocy i od południa, wystarczylo porządnie wywietrzyć rano. Mam porównanie, bo mieszkałam wcześniej na parterze i latem wcale nie było lepiej a zima ciagnelo od otwieranych drzwi wejściowych do bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupiłabym mieszkania w bloku bez windy, no way.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Mieszkanie na IV pietrze bez windy ODPADA. Dobre tylko dla studentów. 2. Mieszkanie na czwartym/piątym/szóstym, itd. pietrze Z WINDA jest OK. Lepsze widoki, więcej świeżego powietrza, dalej spaliny, dalej halasy. DAWNIEJ mieszkanie na pierwszym uchodziło za dobre, bo nie bylo tylu samochodów i smrodów. Teraz na pierwszym wdychasz spaliny, jest glosniej, gorszy widok. 3. Mieszkanie na ostatnim pietrze ma duzo zalet: jest cicho, nikt ci nie lazni nad glowa, nie stuka od rana, dzieci sasiada nie biegaja w sobote o szostej rano z lomotem, nikt cie nie zalewa, itd. Obecnie mieszkania na ostatnich pietrach sa najdrozsze w calym budynku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupiłabym na 4 piętrze bez windy... dla młodej, samotnej osoby jeszcze ok, ale dla rodziny nie. Nie zawsze będzie w domu mąż, który wniesie ciężkie zakupy czy wózek, a dajmy na to odwiedziny starszych członków rodziny? Moja babcia np. nie weszłaby na 4 piętro, na 1 ledwie daje radę. Z windą jak najbardziej, im wyżej tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli planujesz mieć dziecko to 4 pięto bez windy nie jest najlepszą opcją ze względu na przemieszczanie wózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się wychowałam na 3 (ostatnim) piętrze bez windy i nie narzekałam. Dobrze mi się mieszkało. Myślę że jedno piętro nie zrobiłoby różnicy. Co do starości to różnie jedni niedołężeją na starość inni nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wychowałam się w domu i mieszkanie w bloku dla mnie to klatka, bez względu na piętro, chociaż gdybym musiała, to tylko 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wychowałam się na 4. piętrze bez windy, mieszkaliśmy też na 2. (ostatnim w bloku) i obecnie na 3. Wielki plus to nikt nie tupie nad głową, dwa - dużo lepszy widok, jaśniej w mieszkaniu. Wcale nie jest zimno, grzejniki mam skręcone na minimum przez większość sezonu grzewczego, choć to mieszkanie szczytowe, ale jest naprawdę ciepło (budynek z 2008 r.). Latem bywa gorąco, ale za to mam dwa balkony, robię przeciąg i jest ok. Zresztą w naszym klimacie gorąco to raczej nie jest główny problem. ;-) Mam małe dziecko, wchodzi na górę bez problemu, nawet szybciej ode mnie ;-) Ciężko jest z zakupami. Jednak ponownie zdecydowałabym się na ostatnie piętro, ale koniecznie z windą. Pierwsze nie jest dla mnie w ogóle atrakcyjne - za nisko i za duży ruch :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście są różne preferencje co do mieszkań. Sam mieszkam na 5 piętrze i jestem bardzo zadowolony z takiego umiejscowienia i lokalizacji. A jeśli macie tak konkretne wymogi co do wyboru mieszkań to polecam fajną stronę z ogłoszeniami online wirtualnyagent24.pl Można tam również w dobrej cenie samemu dodać ogłoszenie o sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaa0
Wcale tak wysoko na czwartym pietrze nie jest :) jesli nie jestes pewna czy kupic to szukaj jeszcze, duzo jest ofert przeciez :) ja szukalam mieszkania przez 3 miesiace, w koncu fajna oferte znalazlam na wirtualnyagent24.pl moze tez tam cos znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu :( Mieszkam ale na szczęście budujemy dom :) Parterówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi drodzy, od 27 lat mieszkam na 11 piętrze wieżowca, mam lat 62, z windy korzystałem w życiu z 10 razy przy jakiejś chorobie moja żona również. Wychowaliśmy 3 dzieci w tym dwoje rok za rokiem i jakoś dawaliśmy radę z tymi siatami i wózkami. Ruch to zdrowie, nigdy nie mieliśmy nadwagi, mimo, że oboje mieliśmy tęgich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniahania23
to zalezy na czym ci zalezy :D ja zazwyczaj jak szukałam to albo gdzies w granicach 10 zeby miec piekny widok, albo na parterze zeby miec ogrod. no i ostatecznie kupilam mieszkanie na parterze z ogrodkiem. Ale np. moja mama miala mega duzo chetnych przy sprzedazy mieszkania na 5 pietrze, podobne do 4. sprobuj moze czegos poszukac przez wirtualnyagent24.pl My wlanie korzystalismy w obu wypadkach z nich i jestesmy mega zadowoleni. bardzo profesjonalna pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesada... przeprowadzilismy sie z dwulatkiem z parteru na 4 pietro, maly sie wrecz awanturuje ze chce sam wejsc i wchodzi. Ja w 30tc, teraz 38 i chyba wczesniej nie ruszy mimo schodow;) Wchodze i 3 razy dziennie. Na parterze latem mialam co roku pieklo, tu mam okna na wschod i zachod i robie sobie przeciag, narazie jest lepiej, ale nie ma upalow jeszcze. Mieszkanie jest docieplone od wewnatrz, wiec o zime sie nie martwie. Na dole mamy wozkownie bez ani jednego schodka a zakupy ciezkie zamawiam online;) Cena byla korzystna, jak na standard wykonczenia to juz w ogole okazja... nikt mi nie szura nad glowa i nie drze na klatce;) a o starosci nie mysle bo mam 28 lat i nie robie planow na kolejne 40...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej jak bys miala z 34 lata to juz stara baba ale 28 nie ma problemu. Nie zapomnij zmienic gaci sportowych i umyc tlustych kudelkow. 4 pietro z dwojka dzieci ale to trzeba kiec zryty baniak jak jakis pustak :D hahahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkania na 1 piętrze wcale nie są najdroższe. Im wyższe piętro tym mieszkanie droższe. Oczywiście tyczy się to tych bloków z windą. Ja bym nigdy bez windy nie kupiła mając dzieci. Latanie z zakupami, z wózkiem. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość258
mieszkania , domy , działki mozna wystawić na sprzedaż na www.prywatnaoferta.pl tam są tanie ogłoszenia a w dodatku trafiaja na ionne strony polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mieszkam na parterze kamienicy z tymże mieszkanie jest od strony podwórka, dla mnie bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×