Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lal3czka

GRATISOWE RZECZY Z INTERNETU..........

Polecane posty

Gość oleole
prize aTy pukty zbierasz co? oj nieładnie:( fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x y z
w prizee wcale nie trzeba nic wpisywac na dole! dziewczyny podaja swoje niki zeby zbierac punkty.. jak nic nie wpiszecie, t tez was zaloguje i calosc zebranych punktow pozostanie na Waszym koncie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam to co wyżej
http://www.targisko.pl/?rid=65 to stronka z próbkami, przysłali mi już z niej mnóstwo rzeczy. Niektóre nawet całe produkty. Ja cały dzię siedzę iw ysyłam próbki z tej strony. Dobry człowieku dzięki za ten adres, i za to że bezinteresownie pomagasz innym. A do tego nie kłamiesz!!! Musisz być naprawdę wspaniałą osobą, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxima 7
Ależ my naprawdę już wiemy,że targisko to nie linki z próbkami.Dajcie sobie spokój.Nie jesteśmy ślepe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia23
to okropne oszustwo z tym TARGISKO.PL, nie dajcie sie na to nabrać, ktoś po prostu chce zeby jak najwięcej ludzi wchodziło na jego stronę, obrzydliwy sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauuuuuuuu
dzieki ja tez zamowilam dla mojego kotka jedzonko bedzie zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudełka...
co do pudełeczek na tabletki wystarczy wyslac maila do Scheringa z taka prosba , podac nazwe tabletek i dokladny adres, ja tak zrobilam 2 tygodznie temu i przyslali, mozecie tez nadmienic ile stosujecie obecne tabletki, lub jak dlugo uzywacie tabletek wlasnie ich firmy.. pozdrawiam cieplo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poławiacz GaDżEtÓw
Wymienie sie adresami FIRM PRZYSYŁAJĄCYCH SUPER GADŻETY Zainteresowanych proszę o kontakt: malik17@o2.pl Wpierw wysyłacie swoje, a ja (najpóźniej d godziny) wysyłam moje, sprawdzone adresy, wraz z opisem, co dostałem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assssiek
hejka ja tesh dostałam te pudełeczko jakieś 2-3 dni temu :) takie różowiutkie z lustereczkiem :) i wogóle duzio próbek :) a wiecie moshe jakie firmy wysyłają gadżety ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polawiacz gadzetow
do asssiek - ja wiem, jezeli znasz jakies, i chcesz sie wymienic-to napisz pod adres: malik17@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assssiek
spierdalaj gnoju nie chce Twoic adresow wsadz sobie je w dupsko i potem napisz czy bylo ci przyjemnire ty kutafonie zajebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asssiek-wiem ze to nie ty napisalas. Jestes kobieta, a tak jak to coś powyżej to wyrażają się tylko jakies porabane laski, ktore maja nasrane w glowach, i ktroym sie wydaje ze cos im sie uda wskorac jakiis bluzgami. Widze ze tu sie zaczyna robic taki ferment jak na probkach kosmetykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheona
SUPER STRONKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assssiek
Hej dzieffcynki :) moshe zróbmy tak każda poda chociaż firmę z jakiej coś dostała i będziemy i my próbować :] ja dostłam : - Mincer Mona Liza - Ziaja - Fols-lek - Bielenda - Ives Rocher - Biomaris - Orion - jakaś firma na W..... : ? nie pamiętam - jeszcze jakiś krem z niemiec - J&J 2 koperty z tamponami - pudełeczko z lusterkiem od Scheringa - ii jeszcze dziś coś było tylko trzeba na poczte iść i dopłacić 20gr :P i to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka22
witam :) odwiedzam czasami ten topic, i chcialam sie podzielic z Wami czyms co ostatnio odkrylam, jest to stronka na ktorej mozna sobie pograc w gierki - sa one zazwyczaj bardzo krotkie i codziennie jest okreslona ilosc - ze np w jedna gre mozna zagrac 3 razy, za wygrana zbiera sie pieniadze - w euro, jak sie uzbiera kwote to sie idzie do dzialu "gifts" i tam mozna albo sobie kupic jakis prezencik, albo los na loterie, albo wziasc udzial w akucji i takie tam, sa fajne rzeczy do wyboru i nie trzeba kilku miesiecy zeby sobie uzbierac na cos fajnego :) stronka jest po ang i francusku i sa tam ludzie z wielu krajow :) naprawde warto zajrzec :) ja w 1 dniu uzbieralam 0,27 euro, za samo zagranie we wszystkie gierki bylo 0,12 a potem zaryzykowalam pol centa i wygralam 2 centy :) http://www.prizee.com/?refer=Truski pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka22 to ŚCIEMA
Nie klikajcie-bęzie dzięki waszej naiwnosci zdobywała kasę! Oj to naciągaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka22 oraz .I. Kafeteria nie służy do tego żeby zarabiać lecz do wymiany opinii. Moderatorka powinna usunąć te posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi kobietki :) Ostatnio miałam miłą niespodziankę :P Wracam z rowerka a tu cała skrzynka pełna :) dostałam 5 kaopert : - Dr Irena Eris 2 tubeczki x 12ml i saszetka 2ml - Infer-Fragnagces 3 saszetki x 2ml - MaxFactor 2 saszetki x 2ml - Iwostin 4 szaszetki x 1,5ml - Kolastyna 9 saszetek x 2ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tu sie chamsko zrobilo na tym topiku :( zeby nie bylo, znalazlam fajne adresy jak ktos ma pieska, to sa strony Holandii i Belgii, nie znam tych jezykow, ale znam niemiecki i jakos poszlo http://www.beneful.nl/probeerZelf/shortreg.asp - karma dla psow, wlasnie wczoraj mi przyslali (moze juz byla na tym topiku) http://www.eengoedestart.be/aanvraag/eigenaar.html - a to jedzenie dla szczeniakow, sama wlasnie wyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×