Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lal3czka

GRATISOWE RZECZY Z INTERNETU..........

Polecane posty

Gość Rencista
Co to jest topik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciang
heyka wszystkim... ja siedzę w tym od wczoraj... :P tak czytałam te wszystkie strony... i to nic, że połowa linków już nie działa :0 zamówiłam tam gdzie się da... i zobaczymy jaki będzie efekt... pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu masz tego więcej
www.darmowee.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mroofa - ja zamowilam karme dla pieska na stronie royal canin, lecz niemogę teraz znaleźć maila, jak znajde to napewno podam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeti
www.darmoweee.fora.pl przynajmniej was nie wywalą... po 120 postach z adresami;] i supeeer atmosferka :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martu
Hej dziewczyny a czy któraś z Was już zamawiała przez maila to pudełeczko do tabsów ?? :) Ja niby wysłałam przed chwilką maila ale jakoś wątpie żeby ktoś mi na niego odpisał :( Pozdrawiam i proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vavamuffinka
helo! witam wszystkich, yyy chciałabym zamówic jakies darmowe próbki kosmetyków, ale nie znam linków! prosze, aby ktos sie zlitował i podał mi kilka linków! naprawde bede wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vavamuffinka
pomóżcie prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vavamuffinka
aby otrzymac próbki kosmetków musisz napisać maila z prośba o próbki do firmy kosmetyczne z które próbki chcesz otrzymać:-)Nie wszytskie firmy wysyłają próbki,wiem,ze na pewno próbki wysyła Ziaja.Spróbuj więc napisac do nich,oto ich adres:http://www.ziaja.com/pl/?a=nap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vavamuffinka
jesli chcesz otrzymac próbki np. z Dermiki to wpisz w wyszukiwarke Google "dermika"pojawi Ci sie ich strona,znajdź na niej adres mailowy i na niego wyslij swój mail z prośba o próbki,musisz niestety troche popisać do firm,metodą prób i błędów bo nie wsyztskie firmy wysyłąją próbki:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vavamuffinka
dzięki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *MaNiA*
Siemka! Prześlijcie mi kilka e-mailów ci co wysyłają próbki darmowe PoZdRO:* dla wszystkich odwiedzających kaferie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajka
hej jestem tu nowa ale jak byscie mogły mi podać stronki gdzie przysyłają jakieś darmowe próbki itd.. to byłabym wam bardzo wdzięczna pozdro dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki bieżecie udział w KONKURSIE NIVEI?? Jeśli nie to piszcie na mojego e-maila z waszym adresem e-mail to WAM prześlę zaproszenie (chcę abyście pisały na meila bo jak tu napiszecie swojego e-maila to różnie może z nim być) i się zapiszecie.Główną nagrodą jest wycieczka ale jest 200 zestawów mini kosmetyków, kosmetyczek, są również błyszczyki itp. myślę że się opłaca. Zrobiłam sobie specjalnego meila żeby podać na forum i jest prosty konkurs_nivea@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota_aska
ja nie zamawiam ale interesuje sie tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aajm
!!!LAPTOP ZA DARMO!!! Aby go dostac nalezy: 1) wejść na tą stronę http://notebook.GustoNetwork.com/index.php?mid=766932 (najlepiej jak powyższy link skopiujesz i wkleisz w pole adres). Otwieranie strony może trwać trochę długo. Zarejestruj się wypełniając formularz. Następnie zaloguj się. Otworzy Ci się strona z Twoim unikalnym adresem www 2) wyślij ten adres do 18 osób, które też się muszą się zarejestrować (jeden IP jedna rejestracja !) Rejestrować mogą się osoby powyżej 18 roku życia!!! Notebooka Acer dostaniesz do domu po spełnieniu tych warunków po miesiącu (praktycznie trochę dłużej może być) . Jest to reklama i promocja producenta, nie potrwa ona długo, więc warto próbować. Ja dopiero się zarejestrowałem i sam jestem ciekaw. Dane Techniczne komputera: The TravelMate® 2700 OS:Microsoft® Windows® XP Professional (SP2) Procesor:Intel® Pentium® 4 Processor 2.80GHz (512KB L2 cache, 533MHz FSB) RAM:512MB (256/256) DDR333 SDRAM HDD:40GB hard drive LCD:15.4" WXGA (1280 x 800) TFT display Grafika:ATI® MOBILITY™ RADEON™ 9000 graphics Waga:802.11g Inne:CD-RW/DVD-ROM combo drive; WLAN, 10/100 LAN, V.92 modem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia2
siemka wszystkim bardzo chciałabym dosta jakies gratisowe probki z intrnetu dacie mi jakieś namiary poszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia2
hej to ja podajcie jakies fajne stron z probkami z darmoche co????? czekam :)) pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was;) kurcze, nie wiecie, gdzie moge zamowic jakies gratisowe pudeleczko:(( POMOZCIE DZIEKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo ludziska
Hey!! Znacie już serwis DarmoweGadzety.pl?? Rozdają tam co chwila super gadżety za friko! Warto to zobaczyć! Kliknij TU!! www.darmowegadzety.pl/?x=register&poleca=5048 Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadzecikii
witajcie! Gadzetomanictawem zajmuje sie juz dluszy czas. Przez ten czas zgromadzilam pelno rzeczy. Juz mam tego tyle ze rozdaje znajomym. W zamian za rejestracje w konkursie, dam 15 polskich i zagranicznych adresikow firm, ktore przeslaly mi fajne gadzety min dlugopisy, olowki, notesiki, kubeczek, koszulke Link do konkursu podam jak do mnie napiszecie aniula7@wp.pl Abym wiedziala komu mam przeslac te adresiki Pozdrawiam i zycze wszystkich pelnych skrzyneczek Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo ludziska
Hey!! Znacie już serwis DarmoweGadzety.pl?? Rozdają tam co chwila super gadżety za friko! Warto to zobaczyć! Kliknij TU!! www.darmowegadzety.pl/?x=register&poleca=5048 Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo ludziska
www.darmowegadzety.pl/?x=register&poleca=5048

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×