Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lal3czka

GRATISOWE RZECZY Z INTERNETU..........

Polecane posty

Gość a ja mam
pytanie odnosnie prizee.com bo ogolnie to sie tam zarejestrowalam a teraz wyskakuje mi formularz do wypelnienia z nazwiskiem, adresem itp i teraz mam obawy, ze potem np za przesylke beda mi kazali placic czy cos? i czy oni faktycznie wysyłaja nagrody? dostal ktos cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sally_n
nie ma tam zadnej sciemy, lludzie ktorzy graja na prizee dostaja nagrody, i za zadna przesylke sie nie placi, wpisz w google prizee - jest masa stron na temat tych gier, sa takze fora dyskusyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Dziewczynki oto adres www.nutricia.com.pl później kontakt i piszecie o bezpłatne próbki ja dostałam kaszke manne , mleko w proszku i zieloną chustke na głowe w misie z logo firmy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gie
Dostalam dzisiaj darmowe naklejki Ferrari :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_m
hej! gdzie trzba dokładnie wejsc zeby dostac to pudeleczko? biore tab wiec fajnie by bylo je miec :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1983_
chyba juz nie ma tych pudelek ja bym chciala yasmin bo takie biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---rrrany---
jakos sie tu strasznie cicho zrobiło...czyzby juz nic w necie dla nas nie zostało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
gdzie sa stronki na ktorych nie placi sie za przesylke??????? a jak juz cos to ile sie placi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość san_g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość san_g
biore tabletki i chcialam zamowic to pudelko ale chyba zabraklo bo nie umiem nic znalezc na tej stronce moze mi ktoras z was pomoc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość san_g
a moze ma ktoras z was cala kolekcje i odstapi jedno pudeleczko na microgynon 21??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość san_g
napisalam maila wczoraj do scheringa i przysla mi pudeleczko takze ja taz stane sie wlascicielka pudeleczka mam nadzieje juz niedlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudeleczko
i ja tez wyslalam:))) a powie mi ktos jakie to pudeleczko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewo
Do ninka 22 Jak zaryzykowałaś bo ja gram dopiero.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość san_g
to jest pudelko na tabletki antykoncepcyjne wiec jest napewno male i z tego co slyszalam ma lusterko i sa 3 kolory ja biore microgynon i dostane pewnie jakies zielone albo cos takiego:)napisze jak juz bede je miec przed oczami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lykam Yasmin :) I Pudełeczko dostalam rożowe :) Musze przyznac ze mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prizee
http://www.prizee.com/inscription.php?nc=1 : Choose your User Name: Imię/nick Choose your Password: Hasło Confirm your Password: powtórz hasło Your E-mail address: e-mail Your Country:: Poland(Polska) If you've discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name: tutaj wpiszcie: edyta1406 :) przyjemniej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prizee
a tu menu gry w jezyku angielskim: http://www.prizee.com/en/inscription.php?nc=1 : Choose your User Name: Imię/nick Choose your Password: Hasło Confirm your Password: powtórz hasło Your E-mail address: e-mail Your Country:: Poland(Polska) If you've discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name: tutaj wpiszcie: edyta1406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość san_g
to prizze to oszustwo ta cala edytka chce naciagac nas na swoja korzysc nieladnie juz Cie widzialam na innym forum;/ nie dajcie sie wrobic dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość san_g
sorx mialo byc "prizee" :P zreszta co za roznica ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez chce pudelecko
tylko za chiny nie umiem znależć pomocy w którym to miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość san_g
ta cala edytka 1406 co namawia na prizee to na innych forach tez linki wysyla..chce nas nabrac dziewucha i punkty zbierac zerujac na nas!!ale my sie nie damy wrobic!!takich ludzi tu nie potrzeba!!kto sie ze mna zgadza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość san_g
czy ktos wie jakiego koloru jest pudeleczko do microgynonu 21 z scheringa?? i jak mniej wiecej wyglada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamiska
ja mam żółte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×