Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lal3czka

GRATISOWE RZECZY Z INTERNETU..........

Polecane posty

Gość DUZO GADZETÓW - WYMIENIE SIE
Hejka, Od 2 lat zbieram gadżety firmowe. Dostałam je już od ponad 120 firm. Z chęcią się wymienię adresami firm, które je przysyłają! Jeżeli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt na mail: lolajestextra@o2.pl Napiszcie swoje firmy, a ja Wam odpisze swoje. Dostałam m.in. ubrania firmowe (bluzeczki, czapki, fartuszki, skarpetki, kurtki), parasolki, notesy, radyjka, słodkości, mnóstwo breloczków, długopisów i naklejek, myszke kompouterowa, pełno podkładek i wiele wiele innych, fascynujących gadżetów! Wymieniam się adres za adres. Więc im więcej adresów napiszesz, tym więcej odpisze ja Tobie! Napiszesz 20 adresów-dostaniesz ode mnie 20 adresów. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z takiej współpracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale jestem zła.....kolastyna mi nie odpisała na meila a w topicu darmowe próbki z neta czytałam że wielu dziewczyną przyszło i to po 15 próbek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka wszystkim :) Zbieram e-maile gdzie przysyłają gadźety, sama nazbierałam w ciągu 3 dni 8 stronek :) Z chcęcią sie zamienie o strony które przesyłają gadźety, wysyłajcie je na e-mail a ja za niedługo odpisze wam z stronom gdzie przesyłają gadźety a to mój e-mail aga339@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie tutaj porobilo, na poczatku wymienialysmy sie adresami bez niczego, teraz to juz sie wymieniamy adresami - adres za adres, niedlugo ktos zasugeruje zeby placic za adres mailowy z bezplatna probka...troche chore sie to wszystko robi, nie sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :) Zapraszam na mój nowy topik Gratisowe żeczy z internetu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację Pomarańcze
to wszystko robi się jakieś chore:-oNiedługo trzeba będzie płacic aby ktos podął linka albo adres bo chyba juz nikt bezinteresownie nie będzie chciał nic podawać:-oTo wszystko jest jakies popieprzone:-(Nie o to chodziło w tym topiku,że coś za coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Magda...
Mam pytanka do osób, które zamawiały damowe próbki kosmetyków różnych firm. Czy płaciłyście za przesyłkę? Jeśli tak to ile? W jakiej formie przychodzą próbki (paczka, polecony, zwykły list). Przepraszam, może to już gdzieś było, a ja nie zauważyłam. To dla mnie o tyle ważne, że naprawdę mam skórę z dużymi problemami (podrażnienia, alergie) i bardzo trudno dobrać mi kosmetyk, a niestety nie mogę kupować wszystkiego tylko po to, by to przetestować, bo zwyczajnie mnie na to nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za próbki kosmetyków
sie nie płaci a dostajemy je najczęściej w formie zykłego listu(w kopercie są próbki oraz ulotki)Rzadziej przesyłaja próbki listem poleconym,najczęściej jest to zwykły list.Nie płacimy za próbki ani za koszty przesyłki:-)Wszystko jest darmowe;) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stabilo
tu moze nie ma nic gratisowego, ale mimo to fajan stronka :) Sa na niej gry w ktorych mozna wygrac kaske :) logowanie jest bezplatne i uzytkowanie tez ;) Gry sa typu zdrapka itp . Zycze szczescia :) tu mozecie sie rejstrowac :) www.prizee.com/?refer=Ineczka88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba napisać meila do nich
z prosbą o wyslanie pudełeczka.Meila znajdziej na stronie www.schering.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Od 3 lat zbieram gadżey firmowe-moja kolekcja liczy już ponad 1000 sztuk, a dostałam je od ponad 200 firm, tylko z Polski. Chętnie się wymienię adresami firm przysyłających gadżety. Jeżeli chcecie - piszcie: monika_124@tlen.pl Dostałam m.in: -mnóstwo koszulek-zarówno sportowych jak i eleganckich -mnóstwo długopisów - kolo 200 (nie licząc dubli), w tym eleganckie komplety Waterman, Senator, Bic-idealnie nadające się na prezent -artykuły piapernicze - ołówki,teczki, taśmy klejące, pisaki, kredki, notesy, puzzle i wiele wiele innych -radyjka, słuchawki, kalkulatory elektroniczne, myszy optyczne -maskotki, podkładki pod myszke -kubki (łącznie ponad 100 rodzajów) -kalendarze, zapalniczki, balony -czapki i mnóstwo breloczków -zestawy do szycia, magnesy z notesami, torby, plecaki, portfeliki -plakaty, słodycze, bandany, płyty DVD i CD Jeżeli jesteście zainteresowani-piszcie na mój adres: monika_124@tlen.pl Warunek - najpierw napiszecie swoje firmy, a później ja odpiszę Wam swoje adresy (dobiorę je tak, aby się żadne nie powtarzały). A to tylko z tego względu, że gdy najpierw pisałam swoje adresy-nieuczciwe osoby nie odpisywały mi później-stąd chce się zabezpieczyć. Jeżeli napiszecie 50 adresów-przyślę Wam 55 (czyli o 10% więcej niż napiszecie) - to się opłaca. Adresy do wymiany są w 100% sprawdzone. Zapraszam do kontaktu e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no bez sensu ja nie mam nic na ten dziwny handel wymienny jak aczelam cytac z poczatku to normalnie zescie sie wymienialy a tera mam cos miec a wymiane.no to nic nie zamowie bo nie mam takich stronek.szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski w co mam wejsc na tej stronie z tym pudeleczkiem na tabletki antyk. bo jak wklepuje ta cala dlygo stronke to i tak wlancza mi sie glowna a tam sie motam. prosze o instrukcje bo nie wide tam jakiegos napisu ze te pudelecka albo ze jakies gratisy itp. dieki lasecki gory:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRIZEE
HEJA! Dzisiaj dostałam kolejną nagrodę z Prizee - małe radyko - tera chodze i słucham muzy:] Heh A to małe ino dla tych którą chcą się wciągnąć w nasze gierki: Za jedną grę zarabiasz minimum 0.01 euro, a jak uśmiechnie się do Ciebie szczęści to zarobisz znacznie więcej, tak że na dzień wychodzisz min. 0,2 euro. Zapis jest bezpłatny. Aby się zapisać kliknij: http://www.prizee.com/?refer=ciepeche i po pierwsze zmienic jezyk strony na angielski na samej gorze potem nalezy wcisnac Register now. Następnie uzupełniamy: - Choose your User Name: twój nick - Choose your Password: hasło - Confirm your Password: powtórz hasło - Your E-mail address: twój adres e-mail - Your Country: wybierz Poland - If you've discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name: ciepeche Codziennie na stronie domowej Prizee mamy do dyspozycji kilkanaście gier. Wygrywamy na początku 0,15 - 0,30 Euro dziennie, chyba że Fortuna Cię lubi - wtedy można wyciągnąć do kilkudziesięciu Euro! Przy tym nic nie tracimy i mamy prawdziwą przyjemność, bo gry są ciekawe, a Prizee bardzo dba o atrakcyjność portalu oraz o to, by dostarczyć dodatkowych możliwości zwiększania zarobku. Wygraną możemy otrzymać czekiem (10,15,20 Euro) lub wymienić na prezenty (od drobiazgów, sprzętu CD, DVD, MP3 po sprzęt AGD-RTV). I czeki, i prezenty bez problemu wysyłają do Polski. Możesz je zobaczyć w dziale Gifts (po lewej stronie). Pamiętajmy: Im dłużej gramy tym nasze wygrane są większe!!! POZDRO DLA WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka Kasprzyk
A jaki jest link do ankiety z lecz sie zdrowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankieta z lecz się zdrowo
jak nie będzie chciał Ci sie otworzyć ankieta lub będzie pisac "strona w budowie" to skasuj to co jest po 64 w linku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
campina ( dlugopisy) fakt (smycz) Lublin (dlugopis, naklejki, przypinka) arc-pol ( dlugopisy) Krotoszyn (koszulka, pocztowki ) Grodzisk Wielkopolski (proporczyk, dlugopis, przypinka) Duda (smycz, dlugopis) fancare@seattlemariners.com (naklejki, plakat, takie karteczki z graczami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodi19
a ja weszłam na strone scheringa i juz chyba nie mozna tych pudełeczek zamawiać a TEZ CHCE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_nika
co z ta mapa samochodowa? dostalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodi19
dziouchy, wszystkie pudełeczka wykupiłyście buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
czy wszedzie trzeba pisac ze sie o cos prosi czy wchodzi sie na specjalny link i tak sie tylko podaje adres???????? i jezeli piszecie same to w jaki sposob? np chcialabym prosic o ........... czy jak? jeszce nigdy nie zamawialam niczego wiec nie wiem :) aha i czy kieyds przyszlo wam za cos placic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberalizm górą
http://www.pjkm.pl trzeba skasować w pasku zadań to co pojawi się po adresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Bardzo proszę o podanie stron internetowych aby dostawać darmowe gadżety np: , parasolki, notesy, radyjka, słodkości, mnóstwo breloczków, długopisów i naklejek, myszke kompouterowa, pełno podkładek i wiele wiele innych, fascynujących gadżetów! Bardzo proszę bo bardzo bym chciała dostawać takie darmowe gadżety ale nie moge znaleść takich stron internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×