Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lal3czka

GRATISOWE RZECZY Z INTERNETU..........

Polecane posty

Gość 1236
Gość bardz dziękuję
pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostałam wczoraj katalog
czekoladek. Nie trzeba za przesyłkę płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dostałam kilka dni temu
katalog CZEKOLADEK a dzisiaj katalog z PROJEKTAMI DOMKÓW:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x y z
co bylo w tym katalogu czrkoladek? ja czekamna ikee zamowilam juz ze 2 m-ce temu i nie chca przyslac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w katalogu czekoladek są
prezentowane wszystkie rodzaje,kształty,smaki czekoladek tej firmy ,która mi je wysłała,nazwy firmy w tej chwili nie pamiętamn ale to jakaś mało znan w Polsce chóc bardzo droga firma bo jednoczesnie przyslai tez cennik tych czekoladek,ceny sa kosmiczne:-o,chociaz czekoladki wyglądają na tych fotkach w katalogu BRDZO apetycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE JAKIE TE CZEKOLADKI SĄ ŁADNE. WSZYSTKIE RĘCZNIE ZDOBIONE, AŻ SZKODA ICH JEŚĆ :-) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 2 pudeleczka ale
odpadły mi z nich lusterka:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123MKA
ZNOWU NIE MA W SKRZYNCE ŻADNEJ PACZKI-POowysyłałam meile w poniedziałek a tu już czwartek-i nic. wy też tak długo czekałyście na paczki? Dzisiaj dostałam meila od Manhattan ,że testery znajdują się w dobrych sklepach kosmetycznych,i przysłali mi tylko w załączniku katalog ich produktów. DO CESI - to tą ankietę trzeba wysłać pocztą? ja narazie wysłałam im meilem jako załącznik.zobaczymy jakie będą skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faustynka16
zajrzyjcie na www.freebies.prv.pl opiszcie wrazenia i pomózcie nie znającym angielskiego ;))) pozdroffki chyba ta strona zastapiłaby cały ten topik jesli by była z polskimi stronami, zajrzyjcie WARTO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialam próbki a nie moge
sobie poradzic z ta strona www.freebies.prv.pl czy ktos moglby pomoc? dziewczyny? halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak weszlam na tego calego freebisa, klikajac na poszczególne linki odezwal mi sie zarowno antywirus, jak i spyhunter.... odradzam korzystanie, ta stronka jest \'nieczysta\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO I GDZIE GDZIE
CO SWIRUJESZ NIGDZIE NIE MA ZAPISANEGO ZE DAJA SZCZOTECZKI JAK WYPELNISZ TEN TEST TO CI TYLKO BEDA NA MAILA NOWINKI PRZYSYLAC NIE??????? SLEPA JESTES I CO KLAMIESZ ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyno! Uspokuj sie! Ja już dostałam tą szczoteczkę i jest super. Nie zniechęcaj innych,jeśli sama jej nie możesz otrzymać.Zamiast kulturalnie odpowiedzieć -to takie jakieś...szkoda słów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej przeczytajcie regulamin tam jest czarno na białym co i jak i niestety samo zgłoszenie jeszcze nie oznacza otrzymania tej szczoteczki, ponieważ organizator zastrzega sobie kryteria według których będzie wybierał osoby \"testy\" jak to nazwał, które dostaną taką szczoteczkę i bedą dalej współpracować. Tych osób będzie tylko 360 więc w sumie nie za wiele zważywszy, że już zaczęli je rozdawać. O tym czy dostanie się taką szczoteczkę powiadomią mailem i znowu zastrzegają, że nie powiadomią jeśli się ktoś nie zakwalifikuje. Więc właściwie to taka loteria, bo nie wiadomo według jakich kryteriów wybierają sobie ludzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już
jakieś 3 tygodnie temu wypełniłam tą ankietę, ale chyba się nie zakwalifikowałam, bo u mnie cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! jakis czas temu wypelnialam ankiete dla dove obiecali przyslac mila niespodzianke ale nic nie dostalam:-( czy ktoras z was cos dostala ? pozdrawiam 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dove to jakis bubel
dove juz nawet nie ma swojej strony internetowej , emial tez ich nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę zawiedziona
też się dawno już zapisałam do tego klubu dove i do tej pory nic nie przysłali, chociaż było napisane że każdy kto wypełni ankietę dostanie upominek od nich niby taka porządna firma produkuje te kosmetyki, a tak sobie ludzi ignorują nic więcej od nich nie kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja także nie dostałam
nic od Dove:-(OSZUŚCI!!!!!!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie rację z tym Dove -też już długo czekam i żadnych rezultatów. Ej pisałyście na przykład do jakichś firm produkujących powiedzmy przyprawy i budynie ? Jeśli tak to z jakim skutkiem? Całuski ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×