Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lal3czka

GRATISOWE RZECZY Z INTERNETU..........

Polecane posty

Gość iwi12345678
czy macie gdzieś link na katalog z IKEA??? Wiem że kiedyś ktoś podawał ale nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJE MIŁE PANIE A JA WCZORAJ DOSTAŁAM KATALOG PRODUKTÓW I PRÓBKI KOŁO 20 SZTUK Z MONA LIZA MINCER:):):):) NA MAILA NIE ODPISALI A PREZENTY PRZYSLALI. SPROBUJCIE ICH ZNALEZC NA WWW.KOSMETYKI.COM ALBO JAKOS W WYSZUKIWARCE::D:D:D:D:D:D:D powodzenia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziam
Witam :) Na stronie Joanny jest ankieta do wypełnienia. Raz w miesiącu można wygrać zestaw kosmetyków i upominek :) A może akurat...... :D Pozdrawiam. http://www.joanna.pl/ankieta.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziam
Właśnie wysłałam maile z prośbą o próbki do Dax Cosmetics, Ziaja i Joanny. Ciekawe co z tego będzie :) Czy któraś z Was dostała kiedyś od nich jekieś próbki? Odpowiedzcie! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalala
Ja dostałam próbeczki z Ziaji,Erisa,Dermiki,Flosleku i Kolastyny:-) Do Joaany i Dax Cosmetic nie pisałam,jak wysla Ci próbki to daj znać:-) Pozdrawiam gorąco🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x y z
sciereczki i myszka i chyba cala reszta jest dla osob mieszkajacych w anym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blucafe
Dostałam z bielendy 3 próbeczki super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny
z tymi pogaduszkami o próbkach kosmetyków przenieście sie na topki "próbki kosmetyków"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oki
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietana z rana
do -> iwi na stronie IKEI nie ma już zakładki "zamów katalog", więc chyba przestali wysyłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x y z
ja zamowilam jeszcze w starym roku i mi nie przyslali..chyba im sie skonczyly- mowie o katalogu ikea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczu
hej,proszę podajcie stronki gdzie można dostac próbki przypraw,herbat itp. Aha na stronie konkursy hee(poszukajcie w wyszukiwarce) jest dział nagrody gwarantowane tam jest sporo gratisów,katalogi ito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riki
A może ktoś zna jakieś stronki z gratisami podkładami ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jets u was z tym
a czy ktoras z was dostala jakas probke czy cos za granicy?? bo ja wiele razy wyslalam i nigdy nic mi nie przyslalI:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez wielokrotnie wysyłałam
zgłoszenia na rózne próbki zza granicy i takze mi nic nie przysłali:-( Nie wiem nawet czy do polski wogóle wysyłają:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nie dostałam
wysyłałam do różnych zagranicznych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaron
A ja dostalam kartke z hugo bossa, oraz naklejki, wiecej sobie nie przypominam, a wyslalam tego pelno :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola..
UWAZAJCIE!! jedna z tych koszulek "GRATIS" widzialam ze to część wstąpienia do klubu 9,99 dolarów rocznie!!!!! .Zamówiecie koszulke i jestescie w klubie- a potem płaćcie 10 dolców na rok......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra-24
No wlasnie, jakie to forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bywam na forum www.mapaurody.pl,www.kosmetyki.naczasie.pl;WWW.PSYCHE-SOMA.PRV.PL są nawet fajne zapraszam o do nich ,jak ktos jeszcze na innym fajnych bywam podeslijcie stronki ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz się wyświetli: www.mojekosmetyki.pl WWW.PSYCHE-SOMA.PRV.PL www.kosmetyki.naczasie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukhoi
na jaki link dokladnei trzeba kliknąć,aby dostac te pudeleczka:-)bo mi cos nie dziala:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze bywam na paru forach -ten z którego podawałam te adresiki jest już zablokowany,ale można luknąć: http://www.konkursy.hee.pl/forum.php?page=1&cmd=show&id=4513&category=5 inne fora to; http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=211&w=17908870&v=2&s=0 http://mapaurody.pl/forum/viewtopic.php?t=82&postdays=0&postorder=asc&start=240&sid=f850b3642797e213e854855517e1cd86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły
witam all ja znam zajefajny konkursik :-) poprostu piszcie dziewczyny na nr gg 1559614 najlepiej wawa lub jej okolice a wygracie zajefajna randke z miłym 18 latkiem czyli zemna :-p (konkurs obowiazuje dziewczyny w wieku od 17 do 21 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×