Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lal3czka

GRATISOWE RZECZY Z INTERNETU..........

Polecane posty

Gość dove do d...
co do DOVE to bardzo sie rozczarowalam po 1 tez mi obiecali probki ale 3 miesiace temu bralam udzial w ich konkursie i bylam jedna z nagrodzonych dziewczyn tylko ze nagroda do mnie do tej pory nie trafila , pisalam do nich jednak zero kontatu a teraz nie maja nawet swojej storny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x y z
ja o dove juz dawno zapomnialam, tez cos wypelnialam i ciiisza.no coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnosnie dove
KLUB DOVE - WAŻNA INFORMACJA DO WSZYSTKICH KLUBOWICZEK Dziękujemy bardzo za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Ankiet przyszło bardzo dużo, niezwykle nam miło, że nasza nowa propozycja została przyjęta przez Panie z takim entuzjazmem. Obiecana niespodzianka zostanie dołączona do kolejnego magazynu "Ty i twój dom", który będzie wysłany pod koniec lutego. Prosimy czekać cierpliwie. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Ty i twój dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam dzisiaj próbeczki z Dove:-D (1 saszetka szamponu i jedna buteleczka 50ml szamponu oraz katalog z produktami Dove,gazetkę \"Ty i Twój dom\" i dużo najrozmaitszych ulotek z tego Klubu Dove:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzięki Sana z link
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez dzisiaj dostalam pare probek i inne rzeczy z tego klubu Dove :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mnie ktoś oświecić gdzie mam tego pudełka szukać?? Bo nie widzę na tej strone żadnego napisu a jak szukam to i tak nie znajduję. POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariska
równiez dostałam paczuszke od dove to samo co wszyskkie członkinie chyba a czekałam dośc długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.schering.com.pl czy jakos tak no nie wiem tyle dziewczyn juz dostalo pudeleczka a ja tez chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fshtdjh
przeziez te pudełkadawno sie skonczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEN KONKURS
Z ZIAJI TO NIE AKTUALNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1111
Dziewczyny Nigdy w życiu nie dostałam żadnego gratisa ale teraz wysłałm meila czekam moze cos przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza_24
A macie namiary na jakieś gazetki o urządzaniu mieszkań??? czeka mnie remont i myslałam że mozena by cos zamowic by się zorientowac co teraz w modzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiiia
Dzięki! Juz zamówilam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MKS
hej dziewczyny czy mozna gdzies dostac(gratiowo oczywiscie, heheh) przypomonajke do tabletek!!!! i to fajne pudełeczko!!!! Buźka i pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudełeczka
się skończyły o przypominajkę zapytaj lekarza, moja koleżanka dostała właśnie od swojej lekarki-ale to się rzadko zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka45954
mam takie pytanie dotyczące zagranicznych firm czy ktos dostał jakies próbki z zagranicy jezeli tak to podajcie linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka45954
mam takie pytanie dotyczące zagranicznych firm czy ktos dostał jakies próbki z zagranicy jezeli tak to podajcie linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła pani
Mam pytanie czy ktos co kolwiek dostał z zagranicy z darmowych próbek: w stylu perfumki czy kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamawiałam rzeczy z zagranicy, konkretnie z niemiec attykuły higieniczne a ze stanów próbeczki perfum. Jeszcze nie przysłali bo robiłam to w zeszłym tygodniu. Linków ne pamiętam, sa gdzieś na poprzednich stronkach. Dostałam odpowiedź z Farmony, że próbek nie wysyłają :( A mopje miłe Pani czy któraś mogłaby by mi podać link do stronki z OB Tam był taki kalendarzyk do ściągnięcia i nie pamiętam adresu strony ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×