Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 2.2

Polecane posty

Gość gość
U mnie 33tc 3d. No ale po nd juz szpital. I tak mi sie upieklo w ciazy. Szyjka dluga bo 5 cm. Sama Dr zdziwiona ze szyjka super. Dlugo smigalam. Ostatnie czasy juz brak formy. No ale brzuch ogromny to ciezko brykac. Aniu zlecialo, ale teraz sie dluzy. Moze dlatego ze nie mam mocy do dzialania bo szybko sie mecze. Chciala bym do 37 tc dotrwac ale to moje marzenie raczej. Smutasek i Ewela a u Was ktory tydz? Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
Tolu zleci Ci napewno :)a będziesz miała parke bo nie pamiętam?:)..masz wszystko przygotowane? Ewela a Ty na październik masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg miesiaczki termin na 15 listopad. Planowo cc 36-37tc ma byc. Zleci :) Juz ostatnia prosta. Tak u mnie ma byc parka. Dr M sie postaral ;) Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja dalej totalnie nic nie czuje. Ostatnim razem bolał mnie brzuch przez kilka dni po transferze, teraz kilka razy coś tam poczułam. Raczej jak stoję to czuje takie lekkie drętwienie w dole brzucha. Ale w zasadzie to gdybym nie wiedziała ze ktoś tam u mnie może być, to bym na to nie zwróciła uwagi. Jedynie jak mam pełny pęcherz i go opróżniam to czuje przez chwile ucisk, który przechodzi jak sie wysikam. Ale to myśle ze mi pełny pęcherz uciska na macice i dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja kasiurek niby coś się czuję ale jak kobieta nie jest w ciazy to tez boli różnie brzuch..i sama nie wiem ja się tylko modlę abym nie dostała @ bo się załamie chyba..:( W środę robisz bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośćkasia Wysłałam Ci emaila Martusia1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tola...jestem w 28tc więc jeszcze trochę mi zostało. Ty już masz super jak 33tc, dzieciaczki bezpieczne, ładną wagę mają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, pocieszę cie, ze w domku ogrzewanie jest jeszcze droższe. Nam 4 tys na sezon sie starcza... także, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, Kasiurek, Sil, trzymam kciuki za wasze bety. Święty czas na pozytywne bety tu, bo ostatnia byłam chyba ja i MartiRybka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku czyli mam nadzieję ze mój maluszek się juz u mnie zadomowil:) hehe Dziekuje Peonia :) jeszcze trochę i się dowiem :) Strasznie dużo płacicie. .macie gazowe? Ja w domku chciałabym mieć ogrzewanie kominkowe albo na węgiel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja im dłużej o tym myślę tym bardziej pewna jestem, że nie ma co bety robić, poczekam na @, jak nie przyjdzie do piątku (w środę powinnam dostać) to wtedy betę będę robić...Pewnie nie wytrzymam i zrobię. Ale wolałabym już więcej tego zera nie widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Sil..jeśli lepiej się poczujesz to poczekaj do piątku. .ja muszę zrobić chyba że wczesniej dostanę @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku a tobie pessar a nie proponowali?mi się skróciła w ciągu miesiąca 8mm teraz prawie cały czas leżę bo strasznie mi się brzuch stawia albo to dzieci się tak ruszaja już sama nie wiem w każdym razie jest mi ciężko chodzić A na 2 prenatalnych z serduszkiem było ok? Ja mam prenatalne za 2 tygodnie a w poniedziałek kontrol i Dr G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...widzę, że marzymy o tym samym :-) chociaż po 30tc już będę się cieszyła. Na 2 prenatalnym już coś wyszło ale teraz doszła jeszcze jedna rzecz którą należy sprawdzić (ponoć to nic poważnego ale lepiej sprawdzić bo różnie może być ). Mi też ciągle brzuch twardnieje i dzieciaki szaleją strasznie. Tej nocy wogóle spać nie mogłam więc ledwo żyję ale może tej się wyspie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za 2 dni zaczynam 37 Tc termin mam na 20 października - wg prenatalnych. A wg ost usg na 10 października. Chciałabym urodzić za jakies 2 tygodnie :) Ja bylam na 3 prenatalnych. Dla spokoju poszłam. A gdybym byla w ciąży mnogiej to bym nie miała nawet wątpliwości czy iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! Pytanie trochę z innej beczki do tych które jeździły po utrogestan do Ostravy - czy potrzebna jest winieta? czy ten odc dalej jest bezpłatny. Jutro się wybieram i nie wiem gdzie lepiej czy tam czy Cieszyn. Dzięki za odpowiedź! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta197722
Smutasku.. ile płaciłaś za trzecie prenatralne? Ja jestem umówiona na pierwszy tydzień listopada i za ciąże bliźniaczą w Tychach chcą 300zł Karolcia... a Ty już jesteś umówiona za dwa tygodnie też na trzecie prenatralne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...my szliśmy na badanie żeby sprawdzić serduszka ale przy okazji całą reszte się sprawdza. Nasze badanie trwało 30 min jak wyszłam to myślałam że niektórzy mnie wzrokiem zabiją:-) Ty też za niedługo dobijesz do 30tc jesteś zaraz za mną. A tego na szyjke narazie mi pani dr nie proponowala może jeszcze nie jest tak źle. Zobaczymy na następnej wizycie bo teraz co 2 tyg będę chodziła. Aneta... za ciążę blizniacza zapłaciłam 220zł. Więc nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×