Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beata z rolnik szuka żony bohaterką reportażu Superwizjera Czarna Wdowa

Polecane posty

Gość gość
Ja nie wierze ze to ona. Poprzedni mężowie biznesmeni, pani zajmujaca sie obrotem nieruchomościami, a tu nagle rolnik z bajzlem na podwórku i w domu? Poza tym on ma dorosłe dzieci, które w razie czego dziedzicza, "majatek" te 200 h jest tylko i wyłącznie jego dorobkiem życia, a nie ich wspólnym. Jak na kobietę ktora niby zyje w luksusie z majątku po mężach to pani jest delikatnie mówiąc... zaniedbana. Uwazam ze to nie ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak dlugo TVP będzie udawała się nie ma sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby które twierdzą że to nie ona radzę bardziej zagłębić się w temat, porównać zdjęcia sprzed kilkunastu lat i te z ROLNIKA, gdzie ma na sobie TEN SAM NASZYJNIK. Wprowadzacie tylko zamęt tymi wątpliwościami, bo dowodów to akurat nie brakuje, ignoranci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sądzę, ze to Beatka sama sie broni, gdzie moze i tu też pisze. Wystapila w programie, wiec nic dziwnego, ze wyplynela sprawa szokującej przeszlosci. Beatko masz "cos" na sumieniu i dobrze o tym wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yhym nie ona? A kto tak pięknie sepleni i tu i tu? Materiał z superwizjera jest z 2011, jej rozmowa z reporterem z 2004. Z pierwszego materiału o tajemnicy śmierci Andrzeja Borońskiego, bo nie raczyła odebrać telefonu w sprawie zaproszenia na rozmowę w 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie przeciez widac, ze to ona. Dziwne naprawde zbiegi okolicznosci, wiek, imie, miejsce zamieszkania, podobienstwo w wygladzie, wada wymowy, identyczny naszyjnik. No bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, że póki co cicho o tym na pudelkach, faktach itp. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tvp robi wszystko, żeby to nie wpłynęło, pewnie płaci za milczenie.. wszak TVP ma się kojarzyć z telewizją bez skandali.. Dobra zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy Beatka miala dzieci z Andrzejem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co o niej piszą na stronie RSŻ to ma tylko jednego syna. I to czteroletniego, wiec chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem czemu wszyscy faceci którzy mają z nią kontakt popełniają samobójstwa. Bo przeżywają traumę po usłyszeniu jej pięknego, aksamitnego, radiowego głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może niech Beatke wezmą na kontrakt do TVP, może na pogodynke, w sumie to nie trzeba jej zrozumieć bo jest mapa pogodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholera a mnie sie ta Beatka podobala :-( musze zaczac uwazac na te kobiety ktore sie mi podobaja .bez jaj :-( nawet ten zgryz i seplenienie mnie krecilo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze Beata sie zmienila, i teraz chce zaczac na nowo zycie z Markiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniła? To jej nie usprawiedliwia, powinna siedzieć w pierdlu., za współudział w zabójstwach 2 mężów i zapewne 3 świadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłałam emaila do Faktu, Superwizjera i Pudelka. Na razie cisza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tvn uwaga wyslijcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona go tak zbalamuci ze te hektary zapisze na nią ona jest do tego zdolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:14 Dokładnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:07 a jaki to problem w ciągu 5 lat rozpuścić majątek jak sie nie zarabia? Niestety jak dla mnie ( jestem mężczyzną) ta pani nie jest zbyt atrakcyjna. Stąd Marek. Trzeba wziąć pod uwagę, że zabójcy to psychopaci nie myślą tak jak my stąd jej udział w programie- dla fejmu. Nawet jakby Marek jej nie wybrał liczy na to, że jak sie pokaże w tv szybko kogoś znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata przejdzie do historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.07 -kobieta żyje kilka lat sama z dzieckiem i z czego ma miec luksus ?nawet jesli cos odziedziczyła to niestety ale pieniądze w portfelu się nie rozmnażają rachunki, jakieś auto,opłaty, utrzymanie dziecka,domu i kasa topnieje jak lód w upale po tylu latach to gófno ma kasa jest wtedy jak się ja pomnaża i robi interesy a ona chętnie do takich facetów się przyczepia choć teraz jakiś biznesmen lub przedsiębiorca na nią nie poleci ale taki Marek na pewno,ona wie u kogo ma szanse i kogo może sobie owinąć wokół palca a jej dziecko ma autyzm, może od tego że się kiedyś truła z pierwszym mężem, on umarł a ona ponoć zwymiotowała truciznę i przeżyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To babsko ma tupet albo jest tak zdesperowana.Pieniazki po byłych mezach rozpuścila to biednego Marka sobie upatrzyla. Ona nie jest głupia musi być bardzo cwana i wyrachowanaaaaaa suka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebiegła bestia czy te dwie panie Ania i Kasia wiedzą z kim mieszkają w jednym pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten program już się skończył, kręcili latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie co wam odpiszą z tych redakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiemy że ten program sie już skończył ale te dwie kobiety spały z nią w pokoju i weź naraź się takiej, nie wiadomo co się może ci przydarzyć albo ich dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni sie nie truli. W organizmie meza znalezli ttlko jakies ilosc***aracetamolu. Aa ona twierdzila w zeznaniach ze truli sie persenem i lekosenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak Marek się miewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×