Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beata z rolnik szuka żony bohaterką reportażu Superwizjera Czarna Wdowa

Polecane posty

Gość michalss
Ty byś jej nie tknął bo pewnie jesteś impotentem albo gimbusem 15 letnim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Pudelku już 900 komentarzy! Najwyraźniej ludzi też poruszył ten materiał z Superwizjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalsssss
Od którego Boga? a oczerniać innych bez pewności to już się tego swojego Boga nie boisz? świętoszki same cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to grozna psychopatka! za nia stala mafia ruska dlatego nawet prokuratorzy wydali wyrok na jej korzysc, policjanci ktorzy mieli zeznawac nagle umarli a byli w pelni sil, sasiedzi mowili ze urzadzala imprezy glosne tydzien po smierci meza! to psycholka i jeszcze sie pcha do tv chociaz kazdy wie ze to kryminalistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bogobojnemu szymkowi o******ela druta to bedzie za nia chodzil na sznurku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro pojadę tam zobaczyć jaki ma dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam Marka bo mieszkam w sasiedniej wiosce I powiem Wam, to jest poyeb jakich malo.... jakie glupoty gada i robi... i cwaniak do tego. Szok szok cała okolica ma beke przynajmniej. My wiemy co to za jeden, a laski piszą hehe. Z dala od niego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciążone serwery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalss
czy skoro znowu popuściłem soczystego kleksa z wrażenia to coś ze mną nie tak? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.19 - a dlaczego Marek jest poyeb ? co o nim mówia ? Mi od razu sie wydawało że on jest jakiś inny, dziwne foty ma na fb, nawiedzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:19 skoro go znasz to na pewno wiesz kogo wybrał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja Marek, Beata mi wszystko powiedziała i wierzę jej, kocham ją a wy nie wtrącajcie sie do tego , chcę ja pukać a nie was was nie będę pukał a ją tak zazdrośnice brzydulki chciałybyście takiego faceta jak ja ale możecie sobie tylko pomarzyć że was pukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuję przy realizacji RSŻ
nie prawdą jest, że Szymon zwiąże się z Betą, w ostatnim odcinku, będzie rywalizacja wszystkich czterech rolników o Beatę. Ostatecznie zostanie z nią Zbigniew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłaszam tego kogoś że niby podaje się za marka i wypowiada w jego imieniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu same dewoty siedza na tej kafeterii? wrzucają zdjęcia domów aut majtek a nawet chorego dziecka... odbiło wam ludzie!! typowi katole byle dowalić drugiemu człowiekowi a my święci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłaszam zgłaszacza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marek to poyeb szukal niuni do ******** roboty i poniewierania bo on musi babe za klaki i do jaskini ujezdzac. Kazdy wie jaki jest. Do tego flejtuch non stop chodzi nieogolony, uflejony umorusany. W programie to jeszcze estetycznie wygladal bo na codzien masakroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to faktycznie prawda z panią Beatą? A może to zupełnie inna osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ktoś już wcześniej napisał jaka jest prawda a wy dalej swoje!! Szymon jest z Beatą i to już jest nawet oficjalne więc po co dalej piszecie jakieś głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpisuj się sąsiadko Marka żebyśmy wiedziały że informacje pisane przez ciebie są z pierwszej ręki 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sąsiadko z wioski ale on tak mówi że potrzebuje niuni do ruch/ania, roboty za kłaki i ujeżdżać w jaskini ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marek wcale nie jest głupi, pierwszą noc całą spędził na rozmowach z betaką, oczywiśce po farcusku :P a co se bedzie chłop żałowal pociupciać bez kamer to i ja bym potrafił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marek wcale nie jest głupi, pierwszą noc całą spędził na rozmowach z betaką, oczywiśce po faracusku :P a co se bedzie chłop żałowal pociupciać bez kamer to i ja bym potrafił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×