Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beata z rolnik szuka żony bohaterką reportażu Superwizjera Czarna Wdowa

Polecane posty

Gość gość
16:08 pisze tu conajmniej kilka osób.mam 21lat i studiuje. I potrafie myśleć nie zaklinam rzeczywistości jak pani Brawo fakt i SE lawina ruszyła nic jej nie zatrzyma Żegnam pani Beato już mi sie nie chce tu pisać wole iść na rower ;) hahahahahahahaha. Żenujący koniec Żenującej zarozumiałej Czarnej Wdowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W artykule faktu jest jeszcze więcej zdjęć bez cenzury ze ślubu z Andrzejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborca PO
mam pytanie.. Dlaczego Kurski kasuje wpisy na fejsie i blokuje fanów? Dlaczego Ziobro nie wziął się jeszcze za ta sprawę? Oraz domagam się POWOŁANIA KOMISJI ŚLEDCZEJ W SPRAWIE CZARNEJ WDOWY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musiała być żadną szychą, wystarczy że była prostytutką która mafia wpychała do łóżek biznesmenów. Dziwnym trafem obaj zginęli kilka mies. po zalegalizowaniu związku z tą kobietą. Zbieg okoliczności? Raczej nie, nawet jeśli dziedziczyła razem z dziećmi zmarłych to przypadła jej (a raczej jej "pracodawcom") niezła sumka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiemy, czy bohaterka reportażu była winna, czy nie. W prawie obowiązuje zasada domniemania niewinności. W tym wypadku winy nie udowodniono, z jakich powodów, to już inna sprawa. Ale jak trzeba być bezduszną i pozbawioną ludzkich uczuć istotą, żeby zabawiać się w tak krótkim czasie po śmierci męża, urządzać głośne imprezy pełne muzyki, śmiechu. A to przecież jej udowodniono. Makabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przeciez to samo napisalam ze miala zwiazki z mafia a jakie to mozna sie domyśleć. Sprawe zostawmy odpowiednim organom. Bo takie wyciaganie tu zdjec jej synka, ktory niczym nie zawinil jest chore dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jej profilu z rolnika jest napisane "po tragicznej śmierci męża w pół roku po ślubie porzuciła to zajęcie i skupiła się na samotnym wychowaniu swojego synka." Jej mąż zginął w 2008 roku czyli syn musiał y mieć teraz ponad 8 lat a ma 4 lata, więc coś się w tej historii nie zgadza. No chyba że ma dwóch synów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo to w jaki sposób wypowiadała się do kamery o śmierc****erwszego męża. :o Cyniczny uśmieszek, obojętny głos, zaciąganie się fajką. Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Andrzejem byla w malzenstwie kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Na jej profilu z rolnika jest napisane "po tragicznej śmierci męża w pół roku po ślubie porzuciła to zajęcie i skupiła się na samotnym wychowaniu swojego synka." Jej mąż zginął w 2008 roku czyli syn musiał y mieć teraz ponad 8 lat a ma 4 lata, więc coś się w tej historii nie zgadza. No chyba że ma dwóch synów.'' xxx A czego się spodziewacie? :D Że napiszą ''po tragicznej śmierci dwóch mężów''? Lepiej jednak brzmi po śmierci jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie rolnika jest opis, że jej mąż zmarł tragicznie pół roku po ślubie i wtedy rzucila pracę żeby zająć się synkiem. Ale skoro jej drugi mąż zmarł w grudniu 2008 to ona siłą rzeczy w 2008 musiała zajść w ciąże, urodziłaby już po śmierci męża w 2009 więc ten chłopiec powinien mieć 7 lat a ma 4 czy 5, więc jakim synek ona się zajmowała po śmierci męża jak nie miała jeszcze wtedy syna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mafia do takich zadan powinna wziac sliczna kobiete a nie takiego szlaufa z zebami na lewa strone blee. Choc ten Andrzej byl calkiem przystojny, mogl miec kazda ze swoim majatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem w takich programach nie napiszą od A do Z całego życiorysu danego człowieka. Wyłapują pojedyncze elementy i z nich klecą całość tym samym trochę odbarwiając rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem to ten program to jedna wielka sciema. Ciekawe ze i Beata i ten rolnik grali w Ukrytej Prawdzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka tego mlodego rolnika Lukasza tez grala w Trudnych sprawach bodajze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej 4-letni syn nazywa się Igor Duda Blawicki. Jego ojciem jest podobno Jarosław Bławicki. Igor nie jest synem zmarlego Jarosława Dudy. Ma autyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W których niby odcinkach grali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O k***a teraz zaczynacie wyciągać długi ha ha ha o ja j***e. Nazwisko znają to i imie sobie dorobili,i dlugi znalezli.ja p*****le.ale sie wam musi nudzic.20 letnie studentki.widac ze mlode to i glupie.zycia nie zna,g****o widziało a probuje zablysnac na internetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalsss
Dziękuję za miłe słowo jednej z internautek :) no niestety ja już tak mam ,że w ludziach staram się raczej widzieć dobro i nigdy nie oczerniam kogoś kogo nie znam i jeśli o sprawie nie mam pojęcia. Zrozumiałe jest oskarżanie przez rodziny zmarłych ale czy oni mają racje? nie wiemy tego. Fajnie ,że jest coraz więcej komentarzy ludzi opanowanych bo z oszołomstwa nic dobrego nie wynika. Ludzie więcej miłosierdzia ;) moja wiara niby jest słaba do kościoła nie chodzę chyba ,że muszę np. jakiś ślub ale mam wrażenie ,że pomimo moich raczej lewicowych poglądów to bardziej miłuję bliźnich i potrafię wybaczać niż wielu leżących plackiem w kościele podobnych chociażby do Szymona z rolnika ;p Szymona też nie znam to nie twierdze ,że on jest fałszywy chodzi mi raczej o typ człowieka który na każdym kroku pokazuje swoją wiare. ps: nie nie naprawdę nie jestem Beata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michalsss to Beata Duda czarn wdowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytajcie komentarz o Beacie pod najnowszym filmikiem na fejsie RSŻ. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mihals
No dobra jestem Duda. Jestem Duda tyle ,że Agatka a konkretnie to Żydóweczka Kornhauserka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby gdzie ? Chyba juz usuneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwracam się do osób, która straszą tutaj zgłoszeniem sprawy do prokuratury i na policję za niby pomówienia. Zglaszajcie sobie ile chcecie, prokuratura sie i tak tym nie zajmie, bo by sie musiała zająć setkami osób, a po drugie nie ma żadnych podsaw do tego. Jesteście znajomymi tej czarnej zmory i jej bronicie na wszelkie możliwe sposoby, tylko że tylu ludzi nie dacie rady zastraszyć. Lepiej poradzcie waszej przyjaciółce zeby zmniejszyła swoje parcie na szkło, nie pchała sie do mediów, siedziało cicho na swojej wiosce i nie podskakiwała. A co do tego idioty, któremu się ona podoba - weź załóż kółko adoracji psychopatów i zaproś do niego np. żonę od Trynkiewicza, jesteście dewiantami skoro kręcą was takie ludy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×