Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beata z rolnik szuka żony bohaterką reportażu Superwizjera Czarna Wdowa

Polecane posty

Gość gość
Oczywiscie ze to ona.TVP powinno wydac oficjalne oswiadczenie w tej sprawie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bron sie teraz kobieto i skoncz sie tu wypowiadac zalosna jestes.Nawet poblokowalas na swoim fb zdjecia i na profilowe ustawilas angry birds:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatryczek
No dobra to ja Beatka przyznam się wam ,że mnie rozszyfrowałyście. W rolniku niespodzianka i już nie jestem z Markiem tylko z Szymonem. za kilka tygodni będzie ten odcinek w tv jak się poznaliśmy. Producenci programu chcieli urozmaicić coś i doprowadzili do wspólnego spotkania rolników na takiej imprezce. Po rozmowie z Szymonem uznałam ,że on ze swoją modlitwą pomoże mi żyć w czystości i wymazać dawne grzeszki a jako ,iż ciągle jestem dość zgrabna to mu przypadłam do gustu. Niestety Szymek ostatnimi dniami coś gorzej się czuje ale nie martwcie się jest pod moją opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarna Wdowa usunęła profil na facebooku. Tak jak ktoś napisał, mleko już się rozlało. Mogła nie być tak bezczelna i nie pchać się do tego programu. Ktoś w komentarzu na Pudelku pisał, że ojciec tego pierwszego męża już nie żyje. Może dlatego czuła się tak pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie bronie, lecz informuję. W internecie nie jestescie anonimowi niestety lub stety. A szkalowanie i pomowienia to sa czyny karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan beatki
Babska coś wam powiem - do garów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie jaki ciekawy komentarz ktoś wkleił na Pudelku: To Ona. Wiem bo znam. Z drugim mężem, Jarosławem Dudą pobrała się 21 Czerwca 2008 a 2 Grudnia 2008 Jarek " "popełnił samobójstwo". Godzina zgonu również nie została dokładnie określona - samobójstwo - i po sprawie... W styczniu, "wdowa" śmigała na desce i imprezowała.. Z kim ? No właśnie... Z kim ma dziecko ? To kluczowe pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beato weź się zajmij swoim dzieckiem chorym na autyzm a ty siedzisz przy kompie i piszesz że to nie ty Temat że to ta baba został zakończony, to ta sama, bo nazwisko jest to , śmierć męża , tylko nie przyznała się że dwóch popełniło samobójstwo tylko do jednego się przyznała jej drugi mąż który miał się ponoć zabić to Jarosław Duda , biznesmen , jego była żona mówi że na pewno nie popełnił samobójstwa a rodzina potwierdziła że to ona ze zdjęć nie tylko naszyjnik sie zgadza ale nosi ten sam pierścionek Beata Duda Czarna Wdowa która do spółki z mafią morduje dzianych mężów a Marek nie jest dziany tylko majętny biedny ale majętny, jest co spieniężyć Jeśli ją wybierze pomimo że jest czarną wdową to wg mnie niech wybiera, to jego życie i on decyduje jak będzie żył zdecydował o życiu w syfie z muchami i zdecyduje że weźmie sobie Beatę bo tak jakos na to się zanosi, widać że Beata walczy i wie że ma największe szanse Ania zwątpiła i ma dość a ta druga sam mówił że nie w jego typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostały już wysłane wiadomości do Wyborczej i do Natemat. Ta sprawa na pewno się rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie pomowienia? UWAGA!!! Siostra zmarlego pierwszego meza pani B. WYPOWIEDZIAlA sie w tej sprawie.Napisala ze to ona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZorientowana
Hehe i wy myślicie ze to cos da. Glupie plotkarskie portale , pogadaja i zapomna. Beata nie ma wyroku skazujacego. Samobójstwo to nie to samo co morderstwo wiecie ? Beacie nic nie grozi poza ludzkim wscibstwem i, gadaniem i tyle w temacie przekupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nieźle, teść który ja oskarżał też umarł, ciekawe czy tez samobójstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SKORO SIOSTRA PIERWSZEGO MEZA PANI B napisala na swoim fb 4 godziny temu ze to ona to co to za pomowienia niby?sama prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj linka do fb siostry jej pierwszego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomowienia o rzekomym morderstwie. Samobojstwo to nie morderstwo przekupko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy wpisac to nazwisko w wyszukiwarke.(nazwisko poerwszego meza Pani B)ma dwu czlonowe nazwisko teraz.Na imie ma tez na B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz na fb : Pamiętam ją :-( superwizjer też oglądałam -kilka lat już minęło ale to faktycznie ona!! Przytyła suka i zestarzala się.. Jak to możliwe że chodzi sobie spokojnie po świecie po tym co zrobiła?? Pozdrowienia Basiu dla Ciebie i rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy komentarz na Pudelku: Ojciec Andrzeja, pierwszego męża tej larwy, niestety nie żyje. Zmarł na raka płuc w 2012 roku. Dlatego sprawa "się rozmyła" i Beatka nie poniosła odpowiedzialności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyslijcie profil tej siostry do pudelka niech ujawnia ze potwierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyslijcie profil tej siostry do pudelka niech ujawnia ze potwierdza dokładnie. Możecie wysłać do Pudelka i Pomponika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalss
Babska paskudne! nie macie pewności nawet ,że to ta dziewczyna a wypisujecie takie rzeczy ,że szok. Nawet jeśli to jest ona to wy pomyślcie co robicie. Może jest bardziej czystym człowiekiem od was a to wszystko to przypadek mimo ,że wygląda to podejrzanie to nie musi być tak jak wy pustaki to widzicie.Zniszczycie jej życie. Skoro nie została nigdy skazana to jest prawnie niewinna wy zołzy haha ale mam z was ubaw a i licze ze Marek się z nią ożeni wam na złość a ona będzie wspaniałą żoną i go nawet nie draśnie :D zwyczajnie zazdrościcie jej urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
morderczyni, strzeliłabym jej w łeb , tylu mężczyzn uśmierciła suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michalss hhahahaha, urody? Tych zebów? Poczytaj sobie komentarze facetów o jej urodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra jej pierwszego meza to potwierdza.To w 100 procentach ona wiec zamilcz.Albo znasz ja lub pukasz codziennie dlatego jej bronisz.Albo to sama slawna Beata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalssss
Nie muszę czytać niczyich komentarzy aby wiedzieć czy dziewczyna mi się podoba czy nie a ta Beata jest piękna szczególnie jak na swój wiek a wady zgryzu wielu facetów dodatkowo kręcą ale co ty możesz o tym wiedzieć heh jesteś babą plotusem który nawet nie potrafi przyznać ,że inna kobieta jest ładna. Udajecie takie święte a tamtą niszczycie mimo żadnych dowodów na jej wine hehe lubię wyśmiewać puste babska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalsss
Wolę pukać ją z przyjemnością niż ciebie brzydka zazdrosna babo oczerniająca innych bez jakichkolwiek dowodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet z workiem na glowie by u mnie nie przeszla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata zamilcz juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×