Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beata z rolnik szuka żony bohaterką reportażu Superwizjera Czarna Wdowa

Polecane posty

Gość gość
Skan wysłany już do Pudelka. Też możecie wysyłać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetcosiezna
Nie przeszła by u ciebie bo jesteś oziębłą babą którą nawet dla męża (biedaka) ciągle boli głowa albo gejem no ale jestem dziwnie pewien ,że jesteś zawistną babą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata teraz postanowiła być chłopakiem na forum i pisać na każdej stronie że chce ją pukać i taka piękna tylko ten wygląd nie ma znaczenia bo mowa o czymś innym przeciez piszą że niektórzy faceci na coś takiego jak ona polecą, wiemy, wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze to podobno prawda ,że ta Beata jest teraz z Szymonem ;/ ona może go zniszczyć ;( mało tego to jest dla niego za stara! szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalsss
niejedna z koślawym zgryzem połamała sobie już paszczaka na moim fjutasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to że ma wadę zgryzu świadczy o tym, że wspaniale i dobrze obciąga peniska, a mężczyzni szaleją za lodzikiem dlatego tak lecą na Beatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widze, zacina sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to nie jest facet ten Michał. Beatka sie rzuca bo już nic nie może jak onet napisał na dniach będzie w fakcie papierowym i trafi pod strzechy. I prosze nam nie grozić bo my nikogo nie zabiłyśmy ani nie hejtujemy nie wyzywamy jak na kafe to pełna kultura jest na tym topie. A prawda boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatni komentarz siostry Andrzeja : szkoda kolejnego ludzkiego życia to jej sie należy kara :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata to super babka zazdrośnice , lubię jak moją pałkę taka ciućka, świetnie wypełnia lukę w jej odgiętym uzębieniu, zamknie szczękę a fiutem i tak ruszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc kochani screeny porobione, zawierające oczerniające Beatę pomówienia jakoby dokonała morderstw i miała zamiar dokonac morderstwa na panu Marku.Ip wasze będzie namierzane juz przez odpowiednie organy. Jutro z rana materiały będą dostarczone do organów ścigania. Internet to nie anonimowośc, moi kochani. Wscibstwo nie popłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc, adieu, selawi :) piszcie moi kochani, screeny na bieżaco beda robione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalsss
Ej wy święte dziewice jak was to uwiera ,że się podpisuję własnym imieniem to mogę się podpisywać nawet tak jak wy czyli nijak - gość bueheehenie podpisujecie się nawet imieniem bo się boicie bo wiecie ,że obrażacie niewinną osobę. Niewinną przynajmniej prawnie bo jaka jest prawda ja tego nie wiem ale wy też nie wiecie a plujecie żmije. Możecie sobie myśleć ,że każdy komentarz który nie obraża tej dziewczyny to ona sama pisze i mam to gdzieś ale staram się dać wam trochę do myślenia jak łatwo jest się na kogoś rzucić nie wiedząc nic o całej sprawie. Dziwicie się dlaczego my faceci uważamy was kobiety za podludzi a wystarczy poczytać wasze komentarze aby stwierdzić ,że nie potraficie spokojnie pomyśleć tylko jak widzicie inną samice ładniejszą od siebie to był jej dowalić. Siedzicie tylko całe dnie na tym internecie i się frustujecie a d.oopa rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc kochani namierzam wasze IP i jutro organy ścigania przyjdą do waszego domu, ABW o 4 rano wywalą wam drzwi tak że tego .....bójcie się , jestescie załatwieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie Michale masz rację. Ale pomówienia i szkalowanie są to czyny karalne. Bo to że to ta sama osoba nie oznacza ze dokonala morderstw. A takie pomówienia padły, także w 100 % jest to podstawa do wszczęcia postępowania. Jutro rano idę z tym do organów ścigania, kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalsss
Beatka mi sie podoba, chcę ją pukać i zapoznam sie z niom, zazdrośnice zazdrościcie że ja was nie chciałbym pukać to piszę ja, Tiger Bonzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw pisałaś że ta beata to nie ona a teraz że jest niewinna bo nie zabiła męża, co się tak nagle zmieniło nagle że zmieniłaś pogląd z tego że to nie ona na to że to jednak ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adieu, Beti :) informacje o Twoich poczynianiach są wysłane do największych redakcji w Polsce. A od zamierzenia IP, do organów ścigania baaaaaaardzo długa droga :D I niestety dla Ciebie kosztowna sądownie i niełatwa :D Tak więc myślę, że o prawie związanym z internetem masz znikomą wiedzę. Adieu! Dyskusja tutaj będzie się ciągnąć dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tępa sucz Beata nie ma pojęcia jak wygląda prawo to cud że nie siedzi za te morderstwa, udało się jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, najpierw próbowała ściemniać, że to zupełnie inne osoby. Potem, że próbowała sugerować w komentarzach, że może mąż był sadystą, a teraz już twierdzi, że sąd nie udowodnił jej winny, więc PRAWNIE jest niewinna :D Siostra zmarłego potwierdziła, że to jedna i ta sama osoba, więc ściemniane, że to ktoś zupełnie inny - nie ma już sensu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie to zgloszone na policje, a o pieniadze na to nie martw sie. To co robisz tj wyszukiwanie profilu, wklejanie tu prywatnych zdjec z niego nazywa sie stalking, co tez jest karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to nie pisze zadna Beata ogarnij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ponadto oczernianie i wysmiewanie niepelnosprawnego dziecka i wnikanie w jego zycie. Brak slow.zajmij sie swoim zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalssssssssssssssssssss
Dyskusja? hehe ja tutaj nie widzę żadnej dyskusji tylko szkalowanie... Tak się widzę martwicie bardzo czy ten temat wypłynie szerzej do szmatławców i tv a to jest moim zdaniem kolejny dowód na wasze puste głowy. Gdybyście myślały to byście się nie martwiły bo to jest oczywiste ,ze temat czarnej czy nawet zielonej wdowy to jest coś na co te gazety czekają latami i na pewno nie przepuszczą okazji moje wy kochane brzydulki. Tylko na co wy liczycie? na samosąd? mam nadzieję ,że ona naprawdę pozabijała tych facetów bo jeśli nie to ja jej serdecznie współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję, zapoznać się z definicją stalkingu, liznąć trochę prawa i potem pisać takie głupoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalssssssssssssssssssss
to ja Marek, Beata mi wszystko powiedziała i wierzę jej, kocham ją a wy nie wtrącajcie sie do tego , chcę ja pukać a nie was was nie będę pukał a ją tak zazdrośnice brzydulki chciałybyście takiego faceta jak ja ale możecie sobie tylko pomarzyć że was pukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto pisząca o namierzaniu i stalkingu, co post bardziej się pogrążasz, nie masz najmniejszego pojęcia ani o organach ścigania ani o znaczeniu słowa stalking wygląda na to że jestes jakąś dziewczynką gimnazjalistką chyba która chce być groźna albo ta Beata jest taka tępa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze to są te dzidy które myślą ,że tutaj każdy komentarz obronny to pisze sama Beata ewentualnie ktoś przez nią nasłany buahahahahahahahahahhahahahhahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
michalssssssssss - obrażanie, szkalowanie jest karalne, więc może zamilcz zanim ktoś nie namierzy twojego IP za obraźliwe, wulgarne wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×