Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beata z rolnik szuka żony bohaterką reportażu Superwizjera Czarna Wdowa

Polecane posty

Gość gość
Nie ma już tyle kasy żeby znowu przekupić sędziów i świadków. Jakby miała pieniądze i znajomości zatrzymałaby publikacje w fakcie i superku. Wszystkich nie da rady otruć a z tego co widać nic innego nie umie tylko uwodzić bogatych i sie ich pozbywać ;( inaczej by nie wystąpiła w rolniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie rolnika jest opis, że jej mąż zmarł tragicznie pół roku po ślubie i wtedy rzucila pracę żeby zająć się synkiem. Ale skoro jej drugi mąż zmarł w grudniu 2008 to ona siłą rzeczy w 2008 musiała zajść w ciąże, urodziłaby już po śmierci męża w 2009 więc ten chłopiec powinien mieć 7 lat a ma 4 czy 5, więc jakim synek ona się zajmowała po śmierci męża jak nie miała jeszcze wtedy syna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmichalsss
I ciekawe czy przeprosi... no ale są ludzie i są ludzie psy... jeśli ktoś jej zrobi krzywdę to pewnie też się będziesz cieszyła co? DNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam takie pytania : Kto wezwal policję do mieszkania Boronskich okolo polnocy feralnego dnia ? Jesli Beata to po co mialaby to robic ? Czy Andrzej mial dzieci ? Na poczatku reportazu powiedziano ze byl kochajacym mezem i ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A w jaki sposób to "się okaże" według ciebie? Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kim musiałaby byc ta Beatka żeby kasowac sobie ludzi , zgniatac jak robaka i iśc dalej bez konsekwencji ?? Bajeczki o samobojstwie to wersja jaka kazala jej przedstawiac mafia. Oczywiście ona brała w tym udział, wiedząc co i jak. Lubiła bogatych facetów i chciała się ustawiac. Ale nie zabiła ich. W tamtych latach kwitła mafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no ona ma jakąś obsesję. Idź na policje i oskarż ja tam a nie mądra jesteś tutaj najwięcej szczekasz i każdy to beata . Mój ostatni wpis był tu rano o 9 i co też jestem nią ? Tutaj szczekasz a obowiązku obywatelskiego nie spełniłas czyli też popełniasz przestępstwo bo dużo wiesz w sprawie jak widać bo się wychylasz a dalej anonimowo i g****o z tego jest. Jak można kogoś oskarżyć powinni Cię oskarżyć o pomówienia. Bo To jest pomówienie. Chora kobieto z obsesjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe gdzie mój post który dodałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby tylko do ciebie karma nie wróciła za te oskarżenia i niszczenie komuś życia idiotko Bo od tego są sądy i policje a nie jakaś p**dzaca baba wylewajaca frustrację bez życia . Jak jestes taka pewna to na policje idz a nie do gazet piszesz co myślisz ze ci zapłacą czy co . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie słowo siostry to niezbity dowód morderstwa. Az dziw, że beata jeszcze nie gnije w wiezieniu z takimi twardymi dowodami :D Beata mordowała mężów po to, żeby całą ich kasę wydac na zatuszowanie sprawy, przekupienie sędziów i likwidację świadków, a jest taka szycha że każdy przed nią się korzył i robil co każe. Hahahahaha padne normalnie zaraz. a jak to się okaze ? w toku śledztwa. nie Ty jestes od ferowania wyrokow, choc wydaje ci sie inaczej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha glupie baby,mysla ze zagadke kryminalna rozwiazaly. Misje zbawienia swiata maja,rozsylaja maile,do gazet pisza nie majac zadnych dowodow na to,ze ta kobieta zabila! I jeszcze sie tym szczycą!ja p*****le. Michal gdy czytam twoje wpisy odzyskuje wiare w ludzi! Brawo. Kiedys czytalam kafe ale jak zauwazylam ze na kazdym temacie siedza bezrobotne lochy po podstawowce to zrezygnowalam. Widze,ze tu ich tez nie brakuje . A poza tym jezeli to byly faktycznie porachunki gangsterskie,to myslicie ze ta kobieta ma teraz jakies szanse by sie bronic? Ma publicznie powiedziec ze mafia ich zabila? Wydala by na siebie wyrok.mafia nie odpuscila by zdrady. Moze ta kobieta nie byla swieta,zadawala sie ze zlym towarzystwem ale to nie znaczy ze ma krew na rekach! A wy swietojebliwe jakbyscie mogly to byscie ja ukamieniowaly albo dom podpalily razem z nia i dzieckiem! Piszecie ze zla karma wraca- do was tez wroci za to co piszecie. A najsmieszniejsze jest to ze kazda osoba ktora ja broni,to wedlug was ona sama.czy do waszego pustego lba nie dociera ze ktos moze miec inne zdanie?ze nie kazdy bedzie wam przyklaskiwal i robil nagonke jak na czarownice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:20 ja sie karmy nie boje bo nikogo nie zabiłam ani nie doprowadziłam do samobójstwa ani nie zadawałam sie z mafią ;) nawet do rolnik szuka żony dla fejmu nie poszłam ;)))))) P.s.ktoś kto porównuje wpisy na forum na dodatek kulturalne do kontaktów z mafią-co sama pani przyznała, że już o domniemanych morderstwach nie wspomnę jest chory i musi sie leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:47 Beata w*********j do dziecka bo Ci 1%zabiorą leniwy pasożycie. Morda w kubeł odpadzie ludzki !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezrobotne lochy się nudzą, to muszą się pobawic w Detektywa. Siedziec i ryc po internecie za zdjęciami beaty, jej domu, jej samochodu, dziecka , ryc po faceboooku po profilach jej jej rodziny koleżanki, rodziny jej męzow. Kurwa bez jaj ale to podchodzi pod jakas obsesje albo problemy psychiczne. Ewentualnie jestescie starymi raszplami które robia to z nudów i cieczki dostajecie z podniecenia na mysl o rozwiazanej przez siebie zagadce i rozgloszeniu tej sprawy. hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://e-m2m.pl/57f2ce0c23cc3 Pierwsza pożyczka za 0 zł na 45 dni Extraportfel.pl to sprawdzona marka na rynku szybkich pożyczek online. Platforma Extraportfel.pl w swojej ofercie posiada pożyczki od 100 do 5000 zł na okres do 45 dni. Szybka decyzja, minimum formalności i błyskawiczny przelew. Pomagamy kiedy: - Pojawią się niespodziewane wydatki – zepsuta pralka, awaria samochodu - Piętrzą się liczne rachunki, a twój budżet się nie spina - Twoje kobiece oko wypatrzyło coś wyjątkowego - I wiele innych sytuacji… ExtraPortfel.pl to Maksimum komfortu, minimum formalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:55 jak dzięki temu sie uda uratować chociaż jedno życie zanim Beatka znowu zacznie zabijac to warto. Naprawde warto. Nie wsciekaj sie zdziro za pare lat i wszystko ucichnie i moze wyrwiesz kogos w domu starcow np.bo juz teraz jestes prochno za pare lat sie rozlecisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam jej odsłoniętą twarz na zdjęciu ślubnym i zaskoczyło mnie to że tam ma w ogóle inne oczy, takie bardziej okrągłe, a ta z rolnika takie trochę jakby...skośne. wy też to zauważyliście? Może to jednak nie jest ta sama osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to grozna psychopatka! za nia stala mafia ruska dlatego nawet prokuratorzy wydali wyrok na jej korzysc, policjanci ktorzy mieli zeznawac nagle umarli a byli w pelni sil, sasiedzi mowili ze urzadzala imprezy glosne tydzien po smierci meza! to psycholka i jeszcze sie pcha do tv chociaz kazdy wie ze to kryminalistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty za pare latek znajdziesz kolejna mroczna zagadke superwizjera do rozwiazania bezrobotna kuro domowa i bedziesz mogla sie podniecac czym innym niz tematami o gownie i stolcu ktore zakladaszz na kafe 24/7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie koniec samobójstw wśród osób z otoczenia Beaty. Kobieta rok po śmierci Andrzeja Borońskiego poznaje Jarosława Dudę. Para bierze ze sobą ślub po kilku latach znajomości. Niestety, pan Jarosław odbiera sobie życie w 2008 roku, zaledwie pół roku po poślubieniu Beaty. To ona znajduje jego ciało. O tym, że Beata z "Rolnik szuka żony 3", to "czarna wdowa: z programu Superwizjera" przekonana jest m.in. Beata Trojan, kuzynka Andrzeja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:01 nie jestem bezrobotna.nie mam nawet męża ;) ani nawet dzieci ;) nie mam nawet 25lat więc spudłowałaś MORDERCZYNI ;) Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos na moje posty o gangsterach nic nie odpowiedzialas. jak masz taka teorie to odpowiedz jaka szycha musialaby byc taka beatka żeby kasowac wszystkich jak jej sie podoba nawet swiadkow i policjantow ? bez zadnej kary ? Beata tez jest ofiara mafii o czym sie teraz dotkliwie przekona. szkoda tylko tego dziecka. wiem, wam nie szkoda..No i druga sprawa o co tez ktos wyzej zapytal : kto wezwal policje do mieszkania Beaty kolo polnocy i po co ? Nie odpowiesz. A podobno wiesz wszystko w tej sprawie, a nie tylko glupio n*******lasz pierdu pierdu na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to weż sie w takim razie za nauke gowniaro gimbusiaro , a nie siedzisz noce i dnie w sieci w poszukiwaniu zdjęc i postow. co jeszcze znajdziesz ? zdjecie kibla beaty w google ? psychopatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:06 zadawanie sie z mafią jest tak samo złe jak mordowanie Czego tu nie rozumiesz???? Masz gimnazjum chociaż? Czy wodogłowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beatka z Kurowa miała mężów a jest wdowa Samobójstwo popełnili jej majątki zostawili policjanta zaje/bała i z rolnikiem uciec chciała kafeteria jednak nie spi, czarna wdowe wnet wyweszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z 95 roku serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty z choinki sie urwalas ? gdzie napisalam ze zadawanie sie z mafia jest chwalebne i dobre ?? z kim rozmowa. psychopaci jak chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jej profilu z rolnika jest napisane "po tragicznej śmierci męża w pół roku po ślubie porzuciła to zajęcie i skupiła się na samotnym wychowaniu swojego synka." Jej mąż zginął w 2008 roku czyli syn musiał y mieć teraz ponad 8 lat a ma 4 lata, więc coś się w tej historii nie zgadza. No chyba że ma dwóch synów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu rozmowy nie da, tu sami psychopaci siedzą i bezrobotne lochy-detektywki. Jak sie zastanawiasz nad inna wersja wydarzeń niż ta co maja w zakutych łbach to znaczy ze jestes Beata. koniec kropka. p***bki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×