Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beata z rolnik szuka żony bohaterką reportażu Superwizjera Czarna Wdowa

Polecane posty

Gość gość
Wina Beaty bylo to, ze krecila sie kolo zamoznych facetow ale malo to jest takich kobiet ? I druga sprawa ze wiedziala oo wszystkim. Ale nie ona zalatwila mezow i policjanta. Co wy myslicie, ze taka kobitka jest jakas szycha mafii i sobie wszystkich po kolei kasuje bez konsekwencji ?? Haha. Obaj mezowie mieli scisle powiazania z gangsterami, pierwszy maz w mlodym wieku juz mial gruba kase i firme, zastanowcie sie troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie jej spokój,jak tak możecie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu synek czarnej wdowy ma dwu czlonowe nazwisko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pisze material nie dostepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpis siostry Andrzeja usunięty z fb,mam nadzieje ze ktos ma skan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak wszyscy pójdziemy w piach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak wszyscy pójdziemy w piach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam tylko i aż trzy pierwsze strony o jak zwykle kafe detektywi siedzą hahaha i spekuluja z takim przejęciem hahaha oie mając swojego życia i pierodolac o czyimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 20 48 nie ekscytuj sie tak bo za takie pomówienia nie jesteś bezkarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wstawiamy tu wasze dane hahaah to wcale nie będzie trudne święte krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapodaj.net/ff82e9f164162.jpg.html zapodaj.net/ef29f95fa37b4.jpg.html I już nie ma wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalssss
Ja jestem za tym aby pokazać tutaj dane tych najbardziej wrednych żmij które np. wklejają tutaj zdjęcia domu i dziecka tej kobiety i zachęcają do samosądu. Tak jak już ktoś napisał to najbardziej jest prawdopodobne ,ze gangsterka zrobiła swoje z tymi facetami a ona "tylko" tuszowała to wszystko co oczywiście nie zmienia faktu ,że powinna ponieść kare. Problem w tym ,ze nie wy durne internautki od tego jesteście aby ją skazywać bo możecie się mylić i niszczyć zwykłego człowieka którego los nie oszczędzał. Te baby tutaj to się jarają detektywistyką najwyraźniej i uważają ,że rozwiązały zagadkę sprzed wielu lat i , że to jedna dziewczyna wybiła pół miasta i całą komendę a teraz się zaczaiła na rolnika żyjącego w chlewie :D Może ta cała Beatka siedziała godzinami na kafeteria i ci jej mężowie jak to widzieli co ona robi i czytali wpisy jej i innych bab to krew ich zalewala albo się wieszali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak bo te wsioki to sądzą ze rozwiklaly zagadkę sprzed x lat. Ja wam gwarantuje tak tego nie zostawie. To się powinno skończyć a te stare prukwy piszą tutaj litanie na całe strony . Wstyd mi jak to czytam czuje się zazenowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki mam njusa ! na dniach w jednej (przynajmniej)codziennej gazecie będzie wielki artykuł o czarnej i jej przebiegłym życiu! Najdziwniejszy w tym wszystkim naprawdę jest fakt wspólnego jej życia z amiszem z rolnika bo on jest dużo młodszy od niej a owinęła sobie chłopaka i tylko czekać jak ukąsi kolejnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej obrońcy/obrończyni jest śmieszna, najpierw pruła ryja że to nie ona bo to bo tamto a teraz że ona tego nie zrobiła bo jest niewinna tylko oni gangsterka wcześniej było że to nie ona teraz zmieniłas zdanie że ona ? i zawsze jak ją broni to pod nią jest ten michalss, najpierw pisze jako ona a później nik że jest facetem i popierają się a wszystko to pisze kobieta , to jest jej siostra albo sama Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalsss
Ale ty głupia jesteś babo :D uważasz ,że nikt bezstronny nie może jej bronić tylko ona sama tu siedzi i na każdym innym forum i odpisuje na komentarze takich idiotek jak ty? to by ją miało uratować? przecież to sąd decyduje a nie kafeteria kto jest winny hehe noo chyba ,że ją ukamieniujecie bo już wszelkie dane gdzie jej szukać tutaj wstawiłyście a znając wasze katolickie miłosierdzie to chętnie byście ją zatłukły i jak tak się będziecie nakręcać to naprawdę mnie to nie zdziwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem nią to raz idiotko nie każdy wszędzie weszy podstęp jak ty. I zobaczymy kto sie posmieje . Widzę że Ciebie to trzeba w kaftan i wywieźć do wariatkowa bo wszędzie weszysz szpiegu . Bronilabym każdego w takiej sytuacji bo to co tu wyrabiacie jest chore i niedługo podejmuje kroki w tej sprawie. Dajcie ludziom żyć pogadać sobie mkzna ale monologi na całe strony ? Oskarżany o morderstwo stalking i upublicznienie prywatnych szczegółów ? Leczcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jezcze jedno gościu z 9.01. Jestem dziś tu pierwszy raz . Czytam was dłużej ale dopiero dziś się udzieliłam. Jesteś chora psychicznie tyle ci powiem . Wszędzie snujesz jakieś spiski i teorie . Każdy ma ci przytakiwac i wkręcić bogu ducha winna w morderstwo ? Jesteś jakas Nie zrównoważona i mówię ci przy.hamuj bo to się źle skończy bo takie oszczerstwa to do prokuratury się nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie sa prywatne szczegóły tępy babolu, strona dziecka jest publiczna na fundacji i każdy może ją zobaczyć kretynko dokształć się bo reprezentujesz chyba wioche z bieszczad, wychowałaś się w szałasie w lesie ? strona fundacji jest publiczna rozumiesz jełopie ? publiczna i każdy może wejść i poczytać o dzieciakach kto co upublicznia ? puknij się w łeb idiotko znasz znaczenie słowa UPUBLICZNIANIE ? po co wogóle z taką idiotką dyskutować która nie ma pojęcia zielonego o podstawach, moja 10 letnia córka jest mądrzejsza od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedize mi kretynka wmawiać jeszcze kim jestem no haha nikt się nie może udzielić bo jakaś psycholka snuje wszędzie spiski . Boże kobieto naprawdę nadajesz się na leczenie psychiatryczne . Trzeba ruszyć z tym bo naprawdę możesz doprowadzić do kogoś tragedii takimi oskarżeniami nie jestes anonimowa pamiętaj . W cudze życie z buciorami brudnymi się pchaja. Chory ludzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma prawo dyskutować, snuć teorie swoje i historie, od tego jest forum i nic nie zrobisz, będę dyskutować i będę snuć teorię tobie pozostaje zesrać się z bezsilności kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto napisalam i wkleje jeszcze raz, bo tak sie składa ze wiem troszke wiecej niz wy. Gowno wiecie a sie wypowiadacie. Beata szefem wszystkich gangow swiata moze wszystkich skasowac i nic hahaha czy wy sie slyszycie ? Wina Beaty bylo to, ze krecila sie kolo zamoznych facetow ale malo to jest takich kobiet ? I druga sprawa ze wiedziala oo wszystkim. Ale nie ona zalatwila mezow i policjanta. Co wy myslicie, ze taka kobitka jest jakas szycha mafii i sobie wszystkich po kolei kasuje bez konsekwencji ?? Haha. Obaj mezowie mieli scisle powiazania z gangsterami, pierwszy maz w mlodym wieku juz mial gruba kase i firme, zastanowcie sie troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kretynko broniąca morederczyni - ide do pracy więc nara , niektórzy muszą pracować a ty siedź tu i szukaj spiskowców i strasz ich znalazieniem IP i policją , obyś sie nie spociła z wysiłku i gorączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak no ciekawe bo przerobił każda stronę i to co tam wypisujecie o jej życiu to jest chore idiotki . Fundacja fundacja nie broń się teraz. Tam są podane rzeczy i teorie wysnute z palca .i nie obchodzi mnie twoje dziecko dziesięcioletnie bo pewnie jest tak samo chore jak mamuśka i od dziecka nastawione na plotkarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra męża potwierdza, że to ona na swoim facebooku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma prawo dyskutowac ale nie w taki sposob jak wy ! Nie wklejajac zdjecia niewinnego dziecka. Co to dziecko ma za zwiazek z ta sprawa ze sobie nim gebe wycieracie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaz mi tutaj twarde dowody na to, ze Beata zamordowala. Czekam. Nawet prokuratura ich nie ma, a Ty masz. Smiech na sali po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra męża potwierdza, że to ona na swoim facebooku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×