Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beata z rolnik szuka żony bohaterką reportażu Superwizjera Czarna Wdowa

Polecane posty

Gość gość
Kurczę, na bank coś jest na rzeczy... nawet jakby ten pierwszy mąż był szantażowany - to co, ona zamiast go odwieść od samobójstwa, to się dołącza? I w ogóle kto popełnia samobójstwo zażywając Persen? Śmiech na sali. Zresztą jak niby się otruł, skoro znaleźli w organizmie tylko śladowe ilośc***aracetamolu? Zabił się Gripexem czy innym Panadolem?! No ludzie... Ta interwencja policjantów też bardzo podejrzana. Skoro mieli zgłoszenie (od kogo?), że ktoś się nałykał leków, to powinni i jego i ją wylegitymować, a nie "mąż jest zmęczony i śpi". Potem nagle wszyscy związani ze sprawą umierają, drugi mąż też umiera... Szok, że ta kobieta wyszła z tego jak gdyby nigdy nic. Kurczę, na bank coś jest na rzeczy... nawet jakby ten pierwszy mąż był szantażowany - to co, ona zamiast go odwieść od samobójstwa, to się dołącza? I w ogóle kto popełnia samobójstwo zażywając Persen? Śmiech na sali. Zresztą jak niby się otruł, skoro znaleźli w organizmie tylko śladowe ilośc***aracetamolu? Zabił się Gripexem czy innym Panadolem?! No ludzie... Ta interwencja policjantów też bardzo podejrzana. Skoro mieli zgłoszenie (od kogo?), że ktoś się nałykał leków, to powinni i jego i ją wylegitymować, a nie "mąż jest zmęczony i śpi". Potem nagle wszyscy związani ze sprawą umierają, drugi mąż też umiera... Szok, że ta kobieta wyszła z tego jak gdyby nigdy nic. Kurczę, na bank coś jest na rzeczy... nawet jakby ten pierwszy mąż był szantażowany - to co, ona zamiast go odwieść od samobójstwa, to się dołącza? I w ogóle kto popełnia samobójstwo zażywając Persen? Śmiech na sali. Zresztą jak niby się otruł, skoro znaleźli w organizmie tylko śladowe ilośc***aracetamolu? Zabił się Gripexem czy innym Panadolem?! No ludzie... Ta interwencja policjantów też bardzo podejrzana. Skoro mieli zgłoszenie (od kogo?), że ktoś się nałykał leków, to powinni i jego i ją wylegitymować, a nie "mąż jest zmęczony i śpi". Potem nagle wszyscy związani ze sprawą umierają, drugi mąż też umiera... Szok, że ta kobieta wyszła z tego jak gdyby nigdy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sąsiadko z wioski a Marek kupił to gospodarstwo ? bo piszą tak na forum pudelkowym że to jest dziwne bo ona zajmuje się pośrednictwem w nieruchomościach a on kupił to niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsasiadka
Nie mowi ale takie ma podejscie do kobiet. Tam niejedna juz byla i spiertalala w podskokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ładnie ładnie a najlepsze jest to ,że ja ją widziałam ostatnio w galerii w Kłodzku i to właśnie z Szymonem!! pomyślałam ,że pewnie gdzieś w górach kręcili w okolicy specjalny odcinek i razem się wybrali a tu taka sensacja , że ona jest taka groźna a do tego jest w parze z tym świętym szynmonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, na bank coś jest na rzeczy... nawet jakby ten pierwszy mąż był szantażowany - to co, ona zamiast go odwieść od samobójstwa, to się dołącza? I w ogóle kto popełnia samobójstwo zażywając Persen? Śmiech na sali. Zresztą jak niby się otruł, skoro znaleźli w organizmie tylko śladowe ilośc***aracetamolu? Zabił się Gripexem czy innym Panadolem?! No ludzie... Ta interwencja policjantów też bardzo podejrzana. Skoro mieli zgłoszenie (od kogo?), że ktoś się nałykał leków, to powinni i jego i ją wylegitymować, a nie "mąż jest zmęczony i śpi". Potem nagle wszyscy związani ze sprawą umierają, drugi mąż też umiera... Szok, że ta kobieta wyszła z tego jak gdyby nigdy nic. Kurczę, na bank coś jest na rzeczy... nawet jakby ten pierwszy mąż był szantażowany - to co, ona zamiast go odwieść od samobójstwa, to się dołącza? I w ogóle kto popełnia samobójstwo zażywając Persen? Śmiech na sali. Zresztą jak niby się otruł, skoro znaleźli w organizmie tylko śladowe ilośc***aracetamolu? Zabił się Gripexem czy innym Panadolem?! No ludzie... Ta interwencja policjantów też bardzo podejrzana. Skoro mieli zgłoszenie (od kogo?), że ktoś się nałykał leków, to powinni i jego i ją wylegitymować, a nie "mąż jest zmęczony i śpi". Potem nagle wszyscy związani ze sprawą umierają, drugi mąż też umiera... Szok, że ta kobieta wyszła z tego jak gdyby nigdy nic. Kurczę, na bank coś jest na rzeczy... nawet jakby ten pierwszy mąż był szantażowany - to co, ona zamiast go odwieść od samobójstwa, to się dołącza? I w ogóle kto popełnia samobójstwo zażywając Persen? Śmiech na sali. Zresztą jak niby się otruł, skoro znaleźli w organizmie tylko śladowe ilośc***aracetamolu? Zabił się Gripexem czy innym Panadolem?! No ludzie... Ta interwencja policjantów też bardzo podejrzana. Skoro mieli zgłoszenie (od kogo?), że ktoś się nałykał leków, to powinni i jego i ją wylegitymować, a nie "mąż jest zmęczony i śpi". Potem nagle wszyscy związani ze sprawą umierają, drugi mąż też umiera... Szok, że ta kobieta wyszła z tego jak gdyby nigdy nic. Kurczę, na bank coś jest na rzeczy... nawet jakby ten pierwszy mąż był szantażowany - to co, ona zamiast go odwieść od samobójstwa, to się dołącza? I w ogóle kto popełnia samobójstwo zażywając Persen? Śmiech na sali. Zresztą jak niby się otruł, skoro znaleźli w organizmie tylko śladowe ilośc***aracetamolu? Zabił się Gripexem czy innym Panadolem?! No ludzie... Ta interwencja policjantów też bardzo podejrzana. Skoro mieli zgłoszenie (od kogo?), że ktoś się nałykał leków, to powinni i jego i ją wylegitymować, a nie "mąż jest zmęczony i śpi". Potem nagle wszyscy związani ze sprawą umierają, drugi mąż też umiera... Szok, że ta kobieta wyszła z tego jak gdyby nigdy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile lat ma ta Beata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakładam nowy topik bo ten sie zacina i nie można dyskutować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio nie można pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daruj sobie osoba wklejająca tą długą litanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz nie działa odcinek superwizjeru ?czy tylko mi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rachunek dla niej był prosty. Średnia cena za hektar ziemi rolniczej to 40.000 zł x 200 ha Marka = do zgarnięcia minimum 8 mln złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie działa normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej syn to kara Boza?dziecko to kara? I pisza to katoliczki? Wy mnie bardziej przerazacie niz ta Beata... jak mozna pokazywac jego zdjecia,gdzie mieszka.robicie pieklo z jego zycia.kim wy jestescie by wydawac wyroki?i osadzac?Bog ja osadzi a wy zajmijcie sie swoim tylkiem.myslicie ze pudelek jej cos udowodni,albo wy kafeterianki? Jak bedzie chciala to wyjedzie za granice i nikt jej nie zabroni bo nie zostala uznana winna.nie bronie jej,ale tez nie oceniam.bo nie mam prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ktoś z rodziny Pana Andrzeja lub Jarka wrzuci w internecie zdjęcia ze ślubu ...przecież to nie przestępstwo ;) Utnijcie te spekulacje niech cała Polska wie o kim mowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie przeciez ten jej maz mial powiazania z mafia tak jeden i drugi oni sie znali. Gangsterzy ich zalatwili. Becia o tym wiedziala ale to nie ona zrobila. A tesc sie jej uczepil bo nie wierzyl w gangsterke synka, bronil go to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie ona podoba tylko ze ja jestem kobieta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod postem siostry Andrzeja jakis Lukasz Duda broni czarnej wdowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli faktycznie ta Beata siedzi teraz ze świętym Szymonem to i nie szkoda, a właściwie dobrze, jednego mohera będzie mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalssss
Jej syn to kara Boza?dziecko to kara? I pisza to katoliczki? Wy mnie bardziej przerazacie niz ta Beata... jak mozna pokazywac jego zdjecia,gdzie mieszka.robicie pieklo z jego zycia.kim wy jestescie by wydawac wyroki?i osadzac?Bog ja osadzi a wy zajmijcie sie swoim tylkiem.myslicie ze pudelek jej cos udowodni,albo wy kafeterianki? Jak bedzie chciala to wyjedzie za granice i nikt jej nie zabroni bo nie zostala uznana winna.nie bronie jej,ale tez nie oceniam.bo nie mam prawa. gość dziś Ludzie przeciez ten jej maz mial powiazania z mafia tak jeden i drugi oni sie znali. Gangsterzy ich zalatwili. Becia o tym wiedziala ale to nie ona zrobila. A tesc sie jej uczepil bo nie wierzyl w gangsterke synka, bronil go to normalne. gość dziś A mi sie ona podoba tylko ze ja jestem kobieta.. Szacunek za te komentarze!! właśnie o to chodzi o normalność a nie o oszołomstwo. Samosąd to najgorsze co może być tymbardziej ,że wy wcale nie macie dowodów na jej winę. Sąd mógł się pomylić i może nawet na 90% tak być ale nawet jeśli jest 1% prawdopodobieństwa niewinności tej dziewczyny to powinniscie jeśli się nie zamknąć to nie przesadzać a podawanie jej danych wszystkich i pokazywanie jej syna to jest obrzydliwe wy jadowite hieny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie z szymonem. Szymon ma wybranke z programu a nie stara raszple wdowe beatke z odgietym zgryzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yyyy... ja też nie mogę obejrzeć tego reportażu, jest info. że materiał został usunięty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szymon wziął Łucję os Zbycha żeby go trochę podszkoliła w łóżkowych trickach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Materiał nadal jest dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, ja nie mogę obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie odcinki dostępne tylko akurat 5sezon odcinek 2 nie.... Hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×