Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oszustwa inwestycyjne typu górę?Mały inwestor nie ma praw

Polecane posty

Gość gość

W świecie giełdy elektronicznej najłatwiej o oszustwa. Wydaje się, że bierzesz udział w inwestowaniu a tymczasem depozyt twój znika bo,, nagłe,, zmiany spowodowały w straty. Czy ktoś miał z tym doczynienia wie jak udowodnić oszustwo? Mili ludzie bo wasza kasa do wzięcia. REKLAMA i klient nic nie widzi po za pieniędzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsa

Maxitrade !!!! Uwaga !!!!!! Oszustwo !!!!

„Maxi Services” Ltd. obsługującej platformę inwestycyjną 

MaxiTrade: https://maxitrade.com;  https://en.maximarkets.org; www.umarkets.com/en

Platforma umożliwia handel na instrumentach CFD opartych o kursy najpopularniejszych walut wirtualnych takich jak Bitcoin, Ethereum, Ripple itd., a także na innych walorach.

Klienci są nakłaniani do współpracy obietnicami wysokich (nawet kilkuset procentowych) zysków w skali miesiąca dzięki zastosowaniu automatycznych systemów transakcyjnych . Uczulamy, iż regularne osiąganie tej wysokości stopy zwrotu z inwestycji na instrumentach CFD jest niemożliwe, niezależnie czy transakcje zawierane są algorytmicznie, czy też manualnie.

Ze zgromadzonych przez nas informacji wynika, iż spółka defrauduje środki ludności m.in. poprzez zawieranie nieautoryzowanych transakcji na rachunkach klientów prowadzących do strat.

Ponadto spółka nie posiada zezwolenia na prowadzenie działalności maklerskiej na terenie RP ani Unii Europejskiej, co w powiązaniu z pro-aktywnym werbowaniem klientów może stanowić czyn zabroniony pod groźbą kary. Działania na platformie tej firmy nie mają nic wspólnego z prawdziwym rynkiem gra się tutaj wirtualnymi pieniędzmi!!!!

 

Spółka „Maxi Services Belize” Ltd. figuruje na liście ostrzeżeń publicznych ASIC (australijski odpowiednik KNF).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa

na to wyglada, ja wtopilem 500$ w tym scamie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bete
Dnia 19.05.2019 o 00:34, Gość jaa napisał:

na to wyglada, ja wtopilem 500$ w tym scamie

 

maxitrade stawia warunek wypłaty taki, że najpierw musisz mieć sumę transakcji około 20 miiionów USD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej

Dobre cechy dobrego partnera dla inwestora posiada PCTI, firma polsko-chorwacka posiadająca wiele apartamentów na terenie Chorwacji. Czytając rekomendacje firmy mogę wywnioskować, że odnieśli wiele sukcesów. Właściciele naprawdę włożyli dużo dobrej roboty w stworzenie tak dobrej firmy , w którą można zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Czy oni maja tylko aprtamenty w Chorwacji czy też w innych krajach? Można wiedzieć coś więcej? Szukam dobrego partnera, słyszałem ze najlepiej jest inwestować w Hiszpanii, ale firmy, które znalazłem tam nie mają ciekawej oferty. Trochę przeanalizowałem te Towarzystwo Inwestycyjne  w sieci i muszę przyznać, że brzmi zachęcająco, fajnie jakby gdzieś jeszcze poza Chorwacją działali, ale jeśli nie to chyba zdecyduje się i na Chorwację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×