Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość gość
Jest tu jakas dziewczyna z nadczynnoscio tarczycy i ktorej udalo sie zajacs w ciaze i po jakim czasie leczenia? STARACZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
iwona25lat u mnie o tydz mlodsza dzidziunia ale ja mam tzn miajm;-) strasznie nieregulane miesiaczki nawet od 25 do 45 dni wiec ok:-) najwazniejsze ze jest ok:-) A ja i tak bede miala Cc. a u Ciebie Iwona25lat jak to wyglada? Dziadki powiadomieni,koszulka zdala swietnie egzamin:-) wszystkim sie pomysl mega podobal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
iwona25lat u mnie o tydz mlodsza dzidziunia ale ja mam tzn miajm;-) strasznie nieregulane miesiaczki nawet od 25 do 45 dni wiec ok:-) najwazniejsze ze jest ok:-) A ja i tak bede miala Cc. a u Ciebie Iwona25lat jak to wyglada? Dziadki powiadomieni,koszulka zdala swietnie egzamin:-) wszystkim sie pomysl mega podobal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Gizeelcia - będzie dobrze! Trzymaj się i głowa do góry. Musisz wierzyć, że będzie OK. Jojo - no to czekamy dalej :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Gość Gosia - witamy w gronie staraczek. Cierpliwość to ciężka sprawa u każdej z nas :-). Masz trudne doświadczenia, ale nie poddajesz się i to się liczy! Życzę upragnionych II kreseczek :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizeelcia
Dziewczyny moja dzidzia ma 2cm !! I serduszko dalej bije !! Cud !! Jest silna moja fasolka i widze że się nie poddaje i walczy ze mną :)) Aczkolwiek jest minuss ponieważ na te plamienia mam brać duphaston 3 4 razy dziennie nawet po dwie tabletki naraz. I dostalam skierowanie do szpitala na obserwacje ... i mam sobie przemyśleć i złościc się ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Gizeelcia - ja też biorę tak duże ilości duphastonu, mimo, że plamień już od dawna nie mam, to lekarz ilość utrzymuje. Dziś wizyta. Gość gosia - jak się udało, to się udało. Nic nerwami nie zmienisz. Ufaj, że będzie to we właściwym czasie i ciesz się ze starania :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Iwona u mnie tez cykle w ostatnim czasie wydłużyły sie stad ta różnica. Ale póki co jest dobrze wiec nie mamy sie czym martwić :) dopiero odpisuje bo znowu poszłam spac po pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Em111
Hej dziewczyny, byłam dzisiaj u gina., lekarz podejrzewa niedoczynność tarczycy? Czy któraś z Was miała taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coco666
Cześć dziewczyny! Ja także chciałam się przyłączyć. Zacznę starać się dopiero za miesiąc z kawałkiem. Mam 27 lat, 2 lata temu przeszłam cp, co odbiło się przede wszystkim na mojej psychice. Dzisiaj zakupiłam komputer cyklu i nie ukrywam że wiąże z nim duże nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
iwona25lat a u Ciebie o ile mlodsza z usg ?:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Witajcie! Em, ja mam niedoczynnosc. Dzieki super pani endo ciesze sie wlasnie druga ciaza. Dodatkowo obnizalam prolaktyne. Sprawdz sobie i ten hormon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Iwona u mnie różnica jest 12 dniowa a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Hej dziewczyny, Powiedzcie mi, czy badania prenatalne wg FMA są koniecznością? Mam je wykonać, a teraz doczytuję się, że to dotyczy raczej kobiet 35+. Robiłyście lub macie w planach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Em111
Dzięki Staranka, mój ginekolog też polecił mi sprawdzić ten hormon. Staramy się już od 8 miesięcy. Dla mnie było to załamujące,że tak długo i bez efektów. Lekarz mnie uspokoił,że to wcale nie tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
Ines ja bede robila prenatalne z polecenia gina:-) wole byc spokojniejsza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczynki ostatnio byłam u gine bo musiałam sprawdzić cytologie i powiedziałam o naszym problemie z dzidzia czy wy zanim zaczęlyscie stosować różne rzeczy typu leki monitoring itd........lekarz kazał zbadać męża. ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Wam. 3 dni temu poroniłam. Teraz mam badanie hist.-pat., ale lekarz powiedział, że z tego badanie nie mam szans dowiedziec się co było przyczyną poronienia :( Czy możecie mi polecić jakieś dobre badania, które warto wykonać ? Dodam, że to już 2 raz taka sytuacja (poronienie w 8 tyg.) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Em, my sie staralismy 2 lata, nim sie dowiedzialam o tarczycy. A potem 8 miesiecy leczenia i dopiero ciaza. Ines, ja pytalam gina o badania prenatalne, ale mowil, ze sie nie kwalifikuje, bo to szczegolnie dla kobiet 35+. Wiec sobie odpuscilam. Poki co wszystko jest ok, to sie nie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Wam. 3 dni temu poroniłam. Teraz mam badanie hist.-pat., ale lekarz powiedział, że z tego badanie nie mam szans dowiedziec się co było przyczyną poronienia :( Czy możecie mi polecić jakieś dobre badania, które warto wykonać ? Dodam, że to już 2 raz taka sytuacja (poronienie w 8 tyg.) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizeelcia
Ja niestety leżę w szpitalu bo te plamienia niechcą ustąpić ... Jestem sama w sali i troszkę sie nudze .. Ale serduszko nadal bije bo dzisiaj miałam usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pomóżcie na ostatniej wizycie ginekolog kazał mi zrobić badania ale mojego narzeczonego i jego nasienia ponieważ rzekomo 60% problemów z zajęciem leży po stronie faceta takie badania są drogie więc nie wiem czy zmienić lekarza i szukać w sobie najpierw dlaczego 1,5 roku nie mogę zajść czy zeczywiscie zrobić badania partnerował doradzcie coś ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
iwona25lat u mnie tydzien roznicy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines u mnie różnica 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×