Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość gość
Hej dziewczyny moje cykle to 28-30 dni dzis jest 34 dzien cyklu i niemam okresu. Nie wiem czy to stres i diety.. ale jak mialam stresy to przewaznie. az 30 dnia dostawalam okres, albo mialam brazowy sluz. Teraz nie mam sluzu brazowego ale bialy i lepki ale nie za duzo. odposcilam sobie lixzenie kalendarzyka w zeszkym miesiacu bo mialam gosci itp wiec nie jestem wstanie powiedziec czy bylo przytulanko w dni plodns. Moje piersi mnie bola nawet schudlam a piersi sa wielkie i nabrzmiale a sutki bola. Widoczne niebieskie zylki ( ale zawsze chyba tak mialam przed okresem ) i dopatrzymalm sie niebieskich zylek po bokach brzuszka.. Jestem bardzo zmeczona w dzien w nocy znowu sie budze i nie moge spac. Niemam zadnych innych objawow brzuch mnie czasem poboli ale slabiej niz na okres. Jest jakas szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benita258
Hej jestem Nowa czytam i nie którym zazdroszczę ..My też z mężem staramy się od dluzszego czasu i nic. Za dwa dnia mam dostać okresu oby nie! Mam dziwne mówienie szyjki macicy i gesty zolty sluz nigdy tak nie miałam. Miała któraś z was tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
Ines fajnie ze widzialas juz to malenkie serduszko:-)pamietam to niesamowite uczucie:-) Iwona25 powiem Ci ze u mnie brzuch pojawil sie dopíero w 6m a Moja siostra szla na porodowke bo jej wody odeszly w 9m i lekarze pytali ktory to tc:-) Ines odpoczywaj teraz na wolnym:-) ja na L4 nie ide narazie:-( chociaz moze;-) Jojo199120 witamy,witamy:-) Ines ze slodyczy nie jem to super ale ja nie mam ochoty wogole jesc:-(:-(:-(ble:-(ble:-(ble:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
Benita258 witamy na pokladzie staraczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
Gosc witam i ciebie:-) ja w tym cyklu mialam duzo sluzu chociaz nigdy wczesniej sie nie pojawial:-) powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Czesc Wam. Zaczal mi sie 13 tydzien. Dalej brak apetytu. Jutro gin. Zobaczymy, co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
Hej staranka ja najlepiej to zyla bym powietrzem:-(ale zmuszam sie troszke bo wiem ze to dla nas wazne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Iwona, ja tez...Nawet lekarka zauwazyla, ze schudlam. To juz 10 kilo zeszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer0987
Wizyte mam jutro na 10, ale niestety to nie ginekolog, ale GP, bo tutaj sie dostac do specjalisty, to jest jakas masakra... Odbrazu jej powiem, ze chce miec zrobione testy z krwi. Dziewczyny tak wam zazdroszcze, ze macie te malenstwa w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jojo199120
Hej! Gratuluje dziewczynom, ktorym sie udalo :D u mnie poki co bardzo mikre dni. owulacje mialam juz tydz temu. wykorzytsalismy kazdy dzien, zreszta dalej korzystamy nawet jak owulacji nie ma. byly tez zblizenia przed owulacja. w poniedzialek mnie lekko jajniki pobolewaly i mialam baardzo wrazliwe podbrzusze. a od jakis dwoch dni po prostu sluz sie ze mnie leje. w nocy sie nawet budze tak mokro jest. no i to jedyne odstepstwo od reguly. bo az tak mokro nigdy nie bylo ;) jeszcze 8 dni i zobaczymy czy @ przyjdzie. moze i mlodo sie zdecydowalam bo 25 lat. ale jakos nie moge juz dluzej czekac. instynkt mam podkrecony do maximum chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jojo199120
mer0987 to widze, ze obydwie w uk sie staramy :) moge wiedziec w jakim hrabstwie mieszkasz? no lekarze tutaj to masakra jest. do gp tylko sie dostac mozna. do gonekologa to tylko polskiego chyba ale to tez kosztuje. a badania krwi doprosic sie tez nie jest latwo. trzeba miec niezly powod, zeby skierowali gdziekolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
Jojo199120 ty mlodo:-)w wieku 25 lat:-) ja mam 27 i 5 cio letnia corke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer0987
jojo- Greater London :) Daj spokoj, tutaj zeby sie dostac gdziekolwiek jest tragedia... A Ty z jakiego hrabstwa jestes? Niestety trzeba to powiedziec - opieka medyczna w UK nie swieci przykladem, a wrecz przeciwnie (mowie tutaj nie tylko o sprawach kobiecych, ale i o chorobach, przeziebieniach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poolii
Jojo- ja mam 21 lat i zdecydowalam sie na dziecko, zaczelismy starania :) niby @ juz sporo sie spoznia, na testy z bety nie poszłam w czwartek bo zaspalam, a teraz nie mam jak jechać :/ kuje mnie co jakis czas tylko podbrzusze, zauwazylam ze skora zrobila mi sie bardzo sucha i to wszystko.. zero sluzu itp takze boje sie, ze tym razem sie nie udalo. Przeczekam ten weekend i jak @ sie nie pojawi to pojade na tą bete w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Ja po wizycie. Dzidzius fika. Wszystko jest ok. Zaczynam przygode z prenatalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Staranka to super gratuluje ze wszystko jest Ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer0987
Ja bylam dzisiaj u lekarza. Zbadala mnie i skierowala mnie na bete, co bylo dla mnie szokiem, bo tutaj rzadko kieruja na bete. Powiedziala, ze lepiej sprawdzic, bo ciagle klucie jajnika i bol w tych okolicach moze wskazywac ciaze pozamaciczna. Wyniki w poniedzialek. Bardzo sie stresuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jojo199120
mer0987 ja jestem z West Yorkshire. Partner anglik wiec jak juz sie zadzieje cos to bedzie pomocny z formalnisciami itd. no opieka ogolnie zla. ale za to porod i szpital bardzo dobre. kilka moich znajomych rodzilo i zadna nie narzekala. mozna w trakcie porodu sobie cokolwiek sie chce zazyczyc. wiec tutaj to opieka na plus akurat. Dzisiaj mnie znowu jajnik kluje. No i mam apetyt ogromny. W pracy jestem i jem non stop dzisiaj i wogole najedzona sie nie czuje ;) Mam nadzieje, ze u Ciebie nie wyjdzie nic zlego. Trzeba na wyniki poczekac i byc dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer0987
Dobrze miec wsparcie od faceta i swiadomosc, ze nie zagubisz sie w formalnosciach. Ja tez mam szczescie, bo moj( Kurd) jest tutaj 12 lat, ma perfekcyjny angielski, wiec zawsze moge liczyc na jego pomoc w sprawach formalnych. Byl dzisiaj ze mna w przychodni i szpitalu, z doktorka dogadalismy sie ze obierze wyniki w poniedzialek, kiedy ja bede w drodze do Polski, a jesli wyniki testu beda pozytywne, to mam isc do lekarza w Polsce na badania. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Moze sie okazac, ze tak naprawde to sprawa hormonalna. Jestem taka spiaca, ze chyba zaraz zasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Dzieki, Iwona. A co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
U mnie jest Ok, czuje sie dobrze rzadko wymiotuje, mam czasem mdłości ale ogólnie jest w porządku. Czekam do wizyty w środę na usg bo strasznie sie niepokoje czy wszystko jest ok, czasem w ogóle nie czuje sie jakbym była w ciąży i wtedy mam czarne mysli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer0987
Test negatywny.... Chyba sie zalamalam w tym momencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Czytałam dzisiaj taka ciekawostkę ze gdy kobieta w ciąży ma silne mdłości i wymioty to wskazuje na dziewczynkę a jeśli mdłości sa wieczorne lub prawie w ogóle ich nie ma to bedzie chłopiec. Ciekawe jak to sie ma w praktyce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haloooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Iwona, zamiast sie stresowac, ciesz sie lagodnym przebiegiem ciazy. Doceniaj to, ja akurat obie ciaze znosilam fatalnie. Zycze milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×