Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość Paula 24
U mnie test owulacyjny wyszedł dziś słabszy niż wczoraj czyli owu była albo wczoraj albo przedwczoraj mam tylko nadzieję że nie przegapiłam... Wczoraj było staranko :) i dziś z chęcią powtórzę od 2 dni moje libido jest na mega duże... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula no to czekamy na wyniki Waszych staran:) teraz musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dodalo calego postu w kazdym razie teraz sie uda Paula. Powodzenia i czekamy na efekty staran:) Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Mila kochana obyś miała rację, dziś się czuję grypowo strasznie, katar zmęczenie ból głowy... Się zaczyna sezon jesienny jak zwykle... Co i reszty dziewczyn? Czemu się nie odzywać? Kate, Kushina, Aifoz, Becik? Co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Mila ja juz kończę 28tc i cały czas jeżdżę w pasach. Zamierzam jeździć tak do końca. Z tym ze ja kupiłam sobie taki adapter do pasów, że ten dolny pas nie idzie mi przez brzuch tylko pod brzuchem bo ten pas tak między nogami się zapina Paula trzymam kciukasuyyyyy !!!!! Teraz najbardziej dłużacy się okres przed nami... wyczekuje twojego terminu @ jak swojego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Haha Dzięki Kate :) zobaczymy czy coś zaowocowało :) oby oby :) Nie wiem jak wytrzymam, @ dopiero na 30 także kupa czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 5 dni po owu (z wyniku testów LH ) ... Chyba coś jest nie tak bo strasznie boli mnie prawy jajnik. Bynajmniej tak mi się wydaje że to jajnik... Mam problemy z wypróżnianiem a przy próbach boli mega mocno (Nigdy tak nie miałam )... W środę mam wizytę u gin. więc okażę się o co chodzi .. Trochę się boję że coś jest nie tak i bedę musiała odłoży starania .. chociaż 2 miesiące temu jeszcze wszystko było w porządku ... Za 11 dni @ tak więc nie mogę się doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Linla u mnie też niby po owu, a dziś rano wstalam z wielkim bólem jajnika, tak jakby kolka po prawej i ciągnie to strasznie nie mam.pojecia co to może być, zazylam nospe rozkurczowo to może pomoże, dziś zaczynam też łykac dupka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Dziewczyny mnie na samym początku też często klulo przy pachwinach, tak jakby jajniki. Szczególnie lewy . A potem się okazało ze z lewego była owu ;) także nie martwcie się na zapas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia900
Witam Kochane, nie chcę zakładać nowego tematu. Może coś poradzicie :) Ostatni okres miałam taki jaki powinien być 9-13 września. Zawsze brzuch mnie boli i jest go sporo, czasem 1 dnia mam gorączkę. Cykle mam 33-35 dniowe. Stosunek by w 16 i 18 dniu cyklu. Kolejny okres powinnam mieć ok. 12-14 października. A zamiast tego w 32 dniu cyklu(10 października) dostałam 2 dniowe plamienie (pierwszy dzień jasno czerwone, a drugiego brązowe). Nie bolał mnie przy tym wcale brzuch ani nie miałam objawów na @, czułam czasem takie kłucie. Robiłam przedwczoraj test bo jestem po terminie @ ale negatywny. Dzisiaj pół nocy nie spałam bo strasznie bolą mnie piersi. Wczoraj w dodatku po stosunku usłyszałam że mam dużo ciaśniejsza pochwę..nie wiem już co mam myśleć. Czy powinnam zrobić betę i czy ciąża jest tu możliwa? Czy raczej po prostu potraktować to jako @? Miała tak któraś z Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Zuzia ja tak nigdy nie miałam... na Twoim miejscu powtorzylabym test za jakieś 2 dni, albo jeśli nie szkoda Ci kasy zrobiła bete dla pewności. Jesli to nie ciaza to Może to jakieś zaburzenia hormonalne ? Wybrałabym się do gina na jakieś badania krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Zuzia jeatem tego zdania co Kate, powtórz test za kilka dni albo idź na betę, u mnie też w tym cyklu zamiast @ było 4 dniowe plamienie ale ja odstawiłam tabletki anty także to może po tym, dziewczyny Dziś zauważyłam że właśnie mam tam strasznie ciasno a szyjka jest wysoko i cały czas otwarta... Nie wiem już czy ta owu była czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia900
A jakbym dzisiaj zrobiła betę to będzie wiarygodna? Nie chcę za bardzo testów bo i tak na 1 pewnie nie skończę..a cena wyjdzie podobnie do bety pewnie.. Poza tym jakoś im nie wierzę..kiedyś byłam w ciąży to test nie pokazał..ale niestety nie utrzymała się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Pewnie ze tak beta prawdę ci powie zwłaszcza że jesteś po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Jaka cisza, zagląda tu ktoś wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. My staramy się od lat. Po roku badania testy p*****ly. Wszystko ok a kresek brak. I tak dwa miesiące temu się poddałam stwierdziłam ze widocznie tak ma być. I co? Dwa tyg spóźnia mi się okres. Cycki a konkretnie sutki bola jak cholera. Jak nigdy. Wiec rano od niechcenia zrobiłam test a tu szok. Dwie krechy. No to biegiem do laboratorium na betę i wyszlo ponad 4100 szok. Tyle staran badan testów liczenia mierzenia i nic. Dwa miesiące luzu i bach. Wiec nie spinać sie nie mierzyć nie liczyć nie cudować tylko luz i bzykanie co dwa dni;) podrawiam/ gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, dzisiaj byłam na monitoringu, pęcherzyk 28 mm... Chyba za duży nic z tego nie będzie... Lekarz nie umiał stwierdzić czy doszło do owulacji czy nie, ale skoro jest to znaczy,że owulacji nie było??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia900
Zrobiłam dzisiaj betę wynik i wyszło < 1,20 mIU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
A1... To Znaczy że mogła być owulacja z drugiego jajnika... Beta poniżej 5 mlU oznacza brak ciąży, przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Cześć dziewczyny:) słuchajcie po 8 miesiącach chyba się udało. Wczoraj beta hcg 59,13 dziś rano pozytywny test sikany. Ale bardzo blada kreska:/ dziś mam 28dc jutro powinnam pewnie dostać okres. Strasznie się boję ze nadejdzie bo brzuch pobolewa jakby się zblizal:/:/ jutro planuje powtórzyć bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Justy gratuluję test blady bo niskie stezenie hcg, gratuluję brzuch pobolewa na początku ciąży tak jak właśnie na okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Dzięki kochane dzis beta już 177... Kurde prawie 200% przyrostu. Nie za dużo jak myślicie? Do ginekolog mam za dwa tygodnie dopiero gdyż mówiła że wcześniej nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Justa gratulacje ! :) sliczny przyrost bety - tylko się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Justa przyrost super!! Jak na bliźniaki :) jeszcze raz gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Proszę was nie straszcie mnie z tymi bliźniaczki :P mąż jest z bliźniąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
O proszę :) nic tylko czekać do wizyty i wszystko się wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenyy
U mnie chyba wystepuje nieplodnosc wtorna :( Nie moge zajsc w polejna ciazee :( Pomocy . JAKIE BADANIA MOGE POROBIC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Hey dziewczyny odebrałam betę z poniedzialku 5399 a norma 5-6 tydz 2400-135300. Co myślicie, ze ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia_Ksawusia
u mnie niestety kolejne 2 testy negatywne, okresu nadal brak, w piątek idę do gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Jenny zrób przedewszystkim prolaktyne zwykła i z obciążeniem, Resztę hormonów też np progresteron w drugiej połowie cyklu żeby zobaczyć czy owu występuje Caroline w Google są fajne kalkulatory przyrostu bety, ale jak na moje oko to Wszystko ok :) Mamusia Ksawusia pędem do lekarza, napewno dostaniesz coś na wywołanie dupka czy luteine i pewnie zastosuje jakieś leczenie żeby cykle uregulować, ja też miałam zaburzenia i musiałam wszystko wyleczyć żeby móc się starać o dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×