Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość gość
Jest wieczór, termin @ i nadal nic...hmmm... ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Ines, moze sie udalo...:-) Rano zrob test i przyjrzyj sie dobrze, czy nie ma jakiegos cienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie testowałam, boję się :-D. Nadal @ brak, ale objawy są silne :-(. Brzuchol boli i wsunęłam prawię całą czekoladę (oczywiście teraz mam wyrzuty sumienia :-P). Nie kupiłam jeszcze testu. Zobaczymy rano, chociaż coś czuję, że @ idzie wielkimi krokami :-(. A Ty jak się czujesz :-)? Ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Mnie tez najmocniej bolal brzuch dzien przed i wlasciwie spodziewalam sie okresu. Codziennie mnie pobolewa, ale nie martwi mnie to, bo nie plamie. Gardlo mi troche dokucza i z tym walcze naturalnie. Poza tym czuje, ze mam podwyzszona temp. Testuj, ale najlepiej testem z apteki. Trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo, czyli jest jeszcze szansa z tym moim bólem brzucha :-)! Nadal nie ma @, no ale moje cykle nie były za bardzo regularne. Zdarzało się, że cykl trwał 30 dni. Jutro będzie 31. To teraz musisz bardzo uważać na wszelkie infekcje, prawda? ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejo. Nadal brak @. Chcę testować :-)! Pewnie dzisiaj popołudniu nie ma sensu, więc może dzisiaj kupię i zrobię jutro rano, jeśli nic się nie zmieni. Chociaż z drugiej strony - mam po drodze do pracy laboratorium. Nie lepiej zrobić od razu betę? Ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Zrob bete! Testy przeklamuja! I daj szybciutko znac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati90
Hej dziewczyny i dziś dostała @ punktualnie jak w zegarku. To nic dopiero 2 miesiąc starań. Nie załamuje się ☺ a dzis lecę do Polski więc może i dobrze ze się nie udało. Inez trzymam kciuki mi przy pierwszej ciąży test wyszedł popoludniu. Ale lepiej zrób hcg. Staranka na początku ciazy tak jest ze pobolewa brzuch jak na okres. Macica się powiększa. Ja przy 1 dziecku byłam 100% pewna ze idzie okres-takie same objawy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staranka, w takim razie jutro idę na betę :-)! Ale wiecie co...korci mnie, żeby zrobić test apteczny, nawet jeszcze dzisiaj :-D! No ale pewnie nie ma to sensu, tylko wydam dodatkowe pieniądze, a i tak pójdę na betę lub zrobię drugi test przy negatywnym. Nati - masz rację, może i dobrze, że tak wyszło. A 2 miesiące to naprawdę niedużo. Może kolejny cykl będzie Twój :-)! Trzymam kciuki. Muszę zająć głowę pracą, to jakoś czas zleci. ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
To trzymam kciuki, Inez! :-) Ja mam za 2 godzinki wizyte u rodzinnej w zwiazku z bolem gardla. Niech mi cos naturalnego doradzi. Poki co zjadlam kanapke z czosnkiem i plukam szalwia. Corcia tez sie przeziebila. Pozdrawiam was dziewczynki! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati90
Staranka zrób sobie syrop z cebuli dziecku też możesz go podawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati90
Ucielo mi komentarz. Ines trzymam kciuki. A kolejny miesiąc też nie będzie mój bo wracam do męża za 3 tyg akurat po owulacji. Ale jestem świadoma i nie mam spiny przynajmniej☺ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalne metody leczenia są mi znane, ale przy ciąży wolę się nie wypowiadać. Masz już córcię, to pewnie mniej więcej wiesz co wolno, a co nie. Szczególnie na początku ciąży. Ja trochę obawiam się, że nie będę umiała dostosować sobie diety, żeby dobrze rozwijał się maluszek. Nati, jeśli u mnie teraz nie udało się, to też przestanę się spinać :-). Ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzuchol boli :-(...może jutro nadejdzie @. 32dc. ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M i s ia
Staranka ten bromergon jak długo bralas? Ja zjadłam 1,5 opakowania na początku roku bo prolaktyne miałam dwa razy wieksza. Potem odstawiłam bo ile można jeść tych tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, waham się czy robić betę. Mam wrażenie, że to za szybko. A cały czas brzuch mnie pobolewa jak na @. Ale chyba pójdę. Ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Inez, rob bete albo chociaz test. Jak wypatrzysz cien, to dobry znak! Spokojnie!:-) Misia - lekow na hormony nie wolno raz braz raz nie. Przy corce 7 lat temu przez 2 lata staralismy sie na luzie. W koncu trafilam na gina, ktory zlecil TSH i prolaktyne. I byly wysokie. Moja endo zaczela u mnie od dawki euthyroxu 25 i stopniowo zwiekszalam. Wprowadzilam tez bromergon. Po 8 miesiacach od rozpoczecia leczenia zaszlam. Nie przerywalam brania euth. Bromka od razu odstawilam. W ciazy zreszta dawke sie zwieksza. Wszystko pod kontrola lekarza. Przy staraniach o drugie zapomnialam, ze moge miec znowu problemy z prl, bo TSH bylo w normie i pod kontrola caly czas. Regularnie powtarzalam wynik. Po roku staran na luzie endo na nfz stwierdzil, ze prl w normie (wynik byl 40). Gin tez mi powiedzial, ze "taki wynik nie nadaje sie nawet do kliniki leczenia bezplodnosci". Poszlam wiec do dawnej endo, co mi pomogla i zmienilam gina. Po 5 miesiacach od leczenia zaszlam. Kazala brac bromka poki nie zajde! Dawka 3/4 tabletki. Zaczynalam od cwiartki, zeby sie przyzwyczaic i bralam ZAWSZE na noc. Wynik spadl mi w koncu do 20 (wiec to nieprawda, ze prl musi byc w granicach 10, by zajsc). W miedzyczasie kolejny raz powtorzylam TSH i nagle uroslo do ponad 5. Jak widzicie czasem hormony rosna. Zwiekszylam euth. Teraz biore 100 codziennie. Miesiac temu powiedziala, ze tylko sie starac z tak pieknymi wynikami. I sie udalo!!! A wlasnie mielismy robic szereg badan od gina. Podsumowujac, musisz byc pod dobra opieka lekarza, ktory jest czujny i sie o ciebie zatroszczy. Czasami same musimy o siebie walczyc! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami nawet często same musimy się zatroszczyć. Ale wszystko dobrze u Ciebie poszło, chwała Bogu :-). Ok, w takim razie ja dzisiaj robię betę. Pewnie koło 15 będą wyniki. Dam znać :-). Ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
To trzymam kciuki! :-) Bede niecierpliwie czekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam :-)! Chociaż brzuch boli jak na @, to zrobiłam. Może akurat....:-). Ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kumenka, ja tu nie widzę drugiej kreski :-(. Który to dzień cyklu? Ja czekam na wyniki bety i non stop odświeżam stronę z wynikami online... ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumenka
to 25 dc przy 28 cyklu. Właśnie na zdjęciu nie widać za bardzo, bo foto było robione na mokro. Coś tam jednak było...teraz po godzinie jak test wysechł to jest lekko różowawe i widać nawet z daleka. Tak wiem, że nie ważny jest wynik po czasie, z tym że taki cień pojawił się przed upływem terminu odczytywania wyniku. A testowałam za namową męża, który stwierdził, że mam jakieś dziwne zachcianki :) Wczoraj w pracy cały dzień przesiedziałam jakby mnie ktoś przeżuł i wypluł. Od samego rana do wieczora mdliło mnie strasznie. Dziś jak wstałam jest to samo. Cały czas mnie mdli i nie wiem od czego. Od paru dni pobolewa mnie brzuch jak na @. Nigdy nie sądziłam, ze jak bardzo pragnie się dziecka to kobieta jest w stanie wyprodukować sobie wszystkie możliwe objawy ciąży :) to aż głupie jest. :) Powiem tak, już kiedyś miałam taki czas że często testowałam ale nigdy, ale to nigdy żaden test nie pokazywał drugiej kreski pod żadną postacią, kreski, cienia, wgłębienia czy to po czasie godziny, na następny dzień . Ja widzę, że zaciążenie wcale nie będzie takie proste jak mogłoby się wydawać i pewnie skonczy się na tym , ze uda się dopiero wtedy jak całkowicie sobie odpuszczę ( choć nie wiem czy to w ogóle realne jest) .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kumenka, no coś tam jest, ale powtórz test w dniu miesiączki. Jeśli coś jest rzeczywiście, to powinna być już wyraźniejsza kreska. Moja przyjaciółka miała taki podobny wynik jak Twój, z tym że u niej taka kreska jak jest na zdjęciu pojawiła się dopiero po tym jak test wysechł. i to ona testowała 2 dni po okresie. Dzisiaj jej kreska w którą nikt nie wierzył ma 3 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kumenka, 25dc to jeszcze dość wcześnie, więc ten cień kreski ma sens :-). Ale nie nastawiaj się, bo wiesz, jak to jest. Jedno jest pewne - zaczekaj do dnia spodziewanej @ i zrób raz jeszcze test. Trzymam baaardzo mocno kciuki. U mnie jest podobnie - w każdym cyklu miałam tyyyyle objawów :-). Najróżniejsze. Teraz tylko piersi doskwierają i cały czas pobolewa brzuch jak na @. Ale to mam praktycznie za każdym razem. Teraz tylko chwilkę spóźnia się @. Generalnie to też nie jest wyznacznikiem, bo cykle miewałam różne, choć ostatnio zaczęło się wyrównywać. W każdym razie - dzisiaj będę wiedzieć. ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M i s ia
Staranka na początku roku walczyłam... Tracilam kasę na gin żeby badać swoje jajeczkowanie. Mówiła ze pęcherzyki piekne. Potem bromergon 2 miesiące i powiedziała że póki mój mąż nie zrobi badań to nie mam po co przychodzić. No i czekałam na los, bo meza za mało cisne i badań do tej pory nie zrobił. Prolaktyne nie zrobiłam choć powinnam, ale oczywiście wszystko kosztuje... teraz robiłam tsh t3 t4 i anty top wszystko w normie. Szczerze to już nie wiem do którego lekarza iść. Sama wiem że mam problemy z hormonami wieczny problem z cerą i owłosienie ale nikt nigdy nie chciał mi zlecić badań. Wszystko do tej pory robiłam na własny koszt. Teraz szukam pracy więc w ogóle krucho z kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej dziewczyny nie wiem czy jest tu ktos kto jeszcze mnie pamięta bo dawno nie pisałam. Po 11 cyklach starań dzis mój test ciążowy pokazał dwie kreski bardzo sie cieszę, jednak i troche martwię bo pobolewa mnie brzuch jak przy @ nie wiem czy to normalne, do tego naczytałam sie o wzmożonym śluzie a u mnie sucho... Z moich obliczeń od ostatniej @ dzis jest 5 tydz 1 dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Kumenka, gratuluje!!! Na bank tam jest krecha! Moj test przed terminem wygladal identycznie! Zrob bete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Misia, musisz znalezc dobrego endokrynologa! Rozumiem, ze to koszt. Niestety bez badan nie ruszysz z miejsca. Trzymam za ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×