Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Aifoz- Nie martw sie na zapas. Wazne ze sytuacja opanowana, teraz musi byc juz tylko lepiej! :) najgorsze jest to ze jak juz nawet zobaczymy te dwie kreski na tescie to tak na prawde nie ma pewnosci..... dopoki nie zaczelismy starac sie o dziecko nie myslalam ze moga die pojawic takie skomplikowane sytuacje i tyle stresu. Ale trzeba byc dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aifoz a czy lekarz powiedział Ci dlaczego mogło się tak stać? Jakaś przyczyna chyba musi być. Patrzcie w sumie taki trochę paradoks bo niby mówią że do lekarza najwcześniej 6-7 tydz żeby był zarodek i serce bo co tam po samym pecherzyku rokowań i tak nie będzie a tu jednak może lepiej iść zaraz jak tylko test 2 kreski pokaże bo nawet jak to pozamaciczna to przynajmniej jak wcześnie wykryta i operowana laparoskopowo to da się jajowod uratować a przynajmniej są na to duże szansę i jak tu być mądrym. Aifoz trzymam kciuki aby tym razem się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Gosćiu w sumie powiedziął ze statystycznie to jest 1 %. Niestety do tego jednego statystycznego dodaje sie po 5 % jak ktos miał operację w podbrzuszu- miałam cesarke 2 lata i 3 miesiące temu. tez był zdziwiony ze tak szybko pekło no i znów 5 % za laparo usuniecia jajowodu. Plus nstępna laparo na 2 dzień bo cos spieprzyli w tej 1 więc juz mam 16 procent a i plus jeszcze kolejne pocenty ze zdarzyła mi sie pozamaciczna.... Miałam duzo zrostów po cesarce i tez mogły "pomóc jajeczku" zostać w jajowodzie. Najgorsze jest to ze został mi 1 . cokolwiek nie tak i mam jedynaka i dziekuję Bogu ze go mam. Ale przez to że mam chciałabym jeszcze raz to wszytsko przeżyć. Mój synuś juz jest taki duży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aifoz znam przypadek gdzie szansę były jeszcze mniejsze niż u Ciebie a się udało. Skoro masz zielone światło to próbuj. Tylko postaraj się nie doszukiwać objawów nie testować przed terminem om a na pewno kiedyś zaskoczy. Życzę ci aby wszystko dobrze Ci się ułożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati90
Aifoz J tez Ci życzę powodzenia. Też miałam 1 cesarke i w sumie nsigdy się nad tym nie zastanawiałam czy będzie problem przez to zajść w 2 ciaze. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
A wal się na ryj stara krowo i te twoje 3 bachory widze ze 500 Plus ładnie Cię pochlonelo:D jednak stwierdzam że jesteś nikim i nie ma co z tobą dyskutować. nie umiesz czytać nawet ze zrozumieniem:D w żadnym poscie nie pisałam nic o blizniakach , tylko dziewczyny mi to ssugerowaly:D znajdź choć jeden moja wypowiedź ze pisałam że będę mieć blizniaki:P po drugie długo starałam się o ciaze co na początku pisałam ale przecież ty czytac nie umiesz :D a po trzecie jak masz juz 3 dzieci to mloda nie jesteś co świadczy o twoim podejściu. A po czwarte zaskocze Cię właśnie wróciłam od lekarza i jestem w pięknym 6 tc i wszystko jest idealnie :) no teraz możesz płakać ze Ci nie wyszło...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justa skończ już ja tylko czytam twoje posty z tym jakimś gościem i mnie jest też Ciebie żal. Zmień sobie lepiej wątek na mamusie 2017 czy coś w tym stylu. Byłaś u lekarza ciąża jest gratulacje. To wątek dla starających się więc przestań obrażać innych tylko dlatego ze ktoś ci prawdę powiedział że skupiasz się na mało istotnych rzeczach na początku ciąży ale twoja sprawa. Fakt gość zrobił to w mało grzeczny sposób a ty zamiast pokazać swoją dojrzałość zachowalas się jak nastolatka. Aifoz który i Ciebie dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Juhu Jestem przeszczesliwa dziś usłyszałam serduszko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Macie rację spadam stąd bo nie ma tu z kim gadac:D jestem dziś mega szczęśliwa i nawet Wy mi tego nie zepsujecie:-)) narka zazdrosnice;P a i z takim podejściem to nigdy nie będziecie w pełni szczęśliwe jak nie będziecie się cieszyć z małych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu może i w mało grzeczny sposób z Justa rozmawiałam ale z ludźmi jej pokroju nie da się rozmawiać na poziomie. Baba z wozu koniom lżej. Oby justa dotrzymala słowa i się tu nie pokazywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Hmmm a może jeszcze żeby Cię powkurzac się czasem odezwę :D bo przecież będę tęsknić za tobą zolzo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy Cię tu mają za kretynke ale jak chcesz to pisz zawsze to trochę rozrywki i śmiechu z Ciebie będzie. I co jednak nie bliźniaki wróżka zawiodła hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam staraczki:) Zaczelam od tego miesiaca stosowac testy owulacyjne,@ mialam 3.10 a 11.10 zrobilam test owulacyjny ktory byl pozytywny przez 3 dni,czy owulacja nie wystapila za wczesnie gdy @ mam co 31 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test nie może być pozytywnym przez trzy dni. Wybierasz dzień kiedy kreska była najciemniejsza i od tego dnia do 24h powinna wystąpić owulacja. A jesteś pewna ze kreską T była ciemniejsze od C albo tak samo intensywna? Czasami zdaza się ze faza luteinalna jest bardzo długo ale to podobno osłabia szansę na ciążę. Skoro to twój pierwszy cykl z testami to spokojnie musisz trochę się poobserwowac. Ja bym chyba i tak zrobiła jeszcze testy w okolicach połowy cyklu żeby sprawdzić czy sytuacja się powtórzy. A który to cykl starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Aifoz ciesze się, że się odezwałaś :) rozumiem twoje obawy i się nie dziwię... pamiętaj jednak, że strach ma wielkie oczy ! ;) ja wierzę, że po tej ostatniej operacji wszystko masz tam teraz ładnie przygotowane, drozne także musi się udać ! ;) trzymam bardzo kciuki ! W którym dc jesteś ? Przed owu ? Po ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Dzieki Dziewczyny. Ja to w sumie ostatni cykl ten pierwszy po operacjach to miałam 34 dni w sumie teraz mam 25 dc ale cos tak na wkładce rózowego było więc w ten cykl nie mój. Oby znów sie ten poresteron nie zwali. Boję sie duphastonu bo ostatnio utrzymał te niewłasciwą ciązę i moze jakby nie on to by samo zeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aifoz nie bój się duphaston. Jeśli chodzi o ciążę pozamaciczna to niestety w przeciwieństwie do ciąż zdrowych praktycznie zawsze się utrzymują i musi być interwencją lekarza. Bierz lek według zaleceń. Test ciążowy wykonuj z dniem spodziewanej miesiączki i jak jest pozytywny to od razu do lekarza na lokalizację pęcherzyka powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati90
Kiteek @ jeszcze nie przyszła, ale czuję że będzie nawet mi się śniło ze dostalama. Pół nic sprawdzałam czy się nie zalałam. Ale zawsze dostaje popoludniu więc dzisiaj też pewnie dostanę. Sprawdzałam rano temp i była nizasz niż niż poprzednich dniach więc się nie ludze już ze się udało w pierwszym cyklu☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati90
Nie mam. Trochę pobolewaja plecy jak na okres i piersi. Przy pierwszej ciąży pamiętam że strasznie bolały mnie piersi i urosły i spałam popołudniami A teraz nic więc się nie ludze. Wtedy też dopiero po 8 miesiącach zaszlam ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mysle ze nie warto sie nskrecac bo lepiej miec mile zaskoczenie niz sie rozczarowac :) czas pokaze... ciekawe czy u mnie zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati90
Trzymam kciuki bo czekanie jest wkurzajace. Jak do jutra nie dostanę to rano robię test☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati90
Dokładnie. A najlepsze jest to ze mąż kupę czasu mnie namawial na 2 a ja nie chciałam i dopiero w tym miesiącu się zdecydowałam I już bym chciała być w ciąży jakbym nie chciała to pewnie odrazu bym zaszła. .. ah ta psychika ludzka ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie i niesprawiedliwosc ze ktos nie planuje dziecka i zachodzi w ciaze a starajacy sie czesto musze probowac wiele miesiecy a nawet lat. My tez pidjelismy decyzje niedawno i przy pierwszej probie w poprzednim cyklu zaskoczylo ale niestety nie utrzymalo sie. Mam nadzieje ze nie bedziemy teraz czekac dlugo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati90
oj to szkoda A wiesz z jakiego powodu sie nie udało? Ja bym chciała żeby albo teraz zaskoczyło albo dopiero w styczniu. Mieszkamy w uk i mam zamiar Na początku grudnia lecieć do pl więc jeśli zaszlam teraz to nie kupię biletu i nie lecę a jak dostane@ to kupię i boję się ze właśnie wtedy zaskoczy i bilet przepadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati90
No i właśnie dostałam @ tak jak myślałam ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nic tylko dzialac dalej :) u mnie to byla ciąźa biochemiczna, mialam objawy: sennosc, nudnosci, bule w podbrzuchu takie delikatne jak na okres, ale na tescie wychodzila bardzo blada druga kreska, wiec poszlam zrobic bete i wynosila ona troche ponad 13- malutko. I za pare dni dostalam okres. Takie sytuacje sie zdazaja ponoc w 50% ciaz, nawet czesto kobiety nie wiedza ze byly w ciazy, jesli nie maja objawow i nie zrobia badania z krwi to po prostu uznaja krwawienie ktore w koncu nadeszlo za spozniony okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×