Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość caroline29
Ciekawe co u Angelowej, dawno się nie odzywała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy w tym temacie in vitro też jest brane pod uwagę ja na pocieszenie wam powiem że pierwsze in vitro mi się nie udało,ale mialam dwa mrożaki,podeszlam na cyklu naturalnym bez hormonów itd i udalo się teraz śpi 12 tygodniowy synuś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Też jestem ciekawa co u Angelowej, nic się nie odzywa... Szkoda :( Ja kompletnie nie w temacie in vitro... Nie mam pojęcia o tym,nigdy się jakoś nie zaglebialam, gratuluję dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny co u Was slychac? Paula kiedy sprawdzasz efekty staran? Angelowa odezwij sie jestem bardzo ciekawa co u Ciebie slychac i jak sie czujesz. Pozdrawiam Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justa puknij się w lep z tymi blizniakami który to już temat na kafe gdzie ty jesteś i wciskasz się z tymi pseudo blizniakami. Caroline ma większą betę niż ty i nie pieprzy głupot. Już ci ktoś odpisał na innym forum na ten temat a ty dalej swoje. Ja urodziłam bliźniaki w dzień terminu okresu miałam kolo 500 a za 2 dni 8000 to jest przyrost. A w ciąży pojedynczej i tak mialam wiekszy przyrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia_Ksawusia
dziewczyny ja po wizycie u gina, ciąży niestety brak, ale mogłam się tego spodziewać, dostałam dupka na 3 miechy i jakies tam tabsy ktore pomagaja w owulacji, a wiec czekam na okres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Mamusia ksawusia a jak masz brac tego dupka od którego dc? Ile trwają twoje cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Gosc z 13:43 sama się walnij w łeb jak chcesz! To ze pytam normalnych dziewczyn nikomu chyba nie wadzi oprócz Ciebie... nie chcesz nie odpowiadaj i koniec. Forum jest publiczne i mogę brać udział w kilku tematach a tobie nic do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justa ja poprostu nie lubię kretynek. A że forum publiczne to wypowiadam się na temat takich jak ty i tyle z tego co pamiętam to już ktoś ci pojechał na innym wątku hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Na dniach zaczynamy z męzem starania. :) Jest to nasz drugi cykl starań. W poprzednim bylam wciazy biochemicznej :/ moja gin na szczescie powiedziala ze wszystko sie oczyscilo i jest w porzadku, a nawet ze daje nam zielone światlo :) wiec bedziemy dzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
A ja nie lubię niedrozowinietych idiotek które się wtracaja w nie swoje sprawy :) pffff strasznie mi pojechałaś swoją wypowiedzią az normalnie się przejelam twoim zdaniem haha.... a pisać sobie będę gdzie i o czym będę chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Do Kiteek Spokojnie jak to dopiero drugi cykl to nie ma się czym martwić:) i tak fajnie że wiesz że udało się wam za pierwszym razem więc teraz to tylko kwestia czasu az drugi raz zaskoczy;) przynajmniej wiecie że jesteście plodni :) ja staralam sie 8 miesiecy i juz sie balam ze cos jest nie tak... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że czytać ze zrozumieniem też nie potrafisz napisałam że ktoś ci na innym wątku pojechał a nie ja debilko. I jeszcze się tak nie ciesz bo ciążę potwierdzi ci dopiero lekarz na podstawie żywego zarodka ale z kad ty to możesz wiedzieć przecież wróżka ci powiedziała że będziesz mieć bliźniaki hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
To Ty masz widzę problem ze zrozumieniem wypowiedzi bo mi chodziło ze się nie przejelam twoja wcześniejsza wypowiedzią a nie ze ktoś tam mi niby pojechał... bo jakiś nie znalazłam żadnego ze swoich wpisów w których ktoś by mi POJECHAŁ jak Ty twierdzisz:D zresztą nie mam zamiaru zaśmiecać wątku kłótnia z jakąś starą zazdrosna babą która ktoś ewidentnie skrzywdził moralnie bo się na innych bulwersuje...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj bo poronisz hahaha a ja mam ładna beke z Ciebie i podobnych na forum. I pisze z toba bo mi się nudzi. Trzeba tepic takie nieporadne życiowo trole. A ty tłumacz sobie ze jestem Stara i zazdrosna będzie ci za pewne lżej. Co za glupia p****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Mili
Mila Wrozko :) a Ty co myslisz? Moge byc wciazy w tym cyklu?:. Owulacje mam najprawdopodobniej dzis. Tak wynika z kalendarza oraz wczoraj w nocy bolal mnie jajnik a nastepne znalazlam nitki krwi w sluzie. Ostatni stosunek bez zabezpieczenia byl 21.10 rano. Czy to mozliwe zeby tamte plemniki mogly zaplodnic komorkw ktora obecnie juz sie uwolnila do owulacji? Dzieki za wskazowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Ja poronie? To Ty uważaj żeby Ci te twoj****chory nie poumieraly hahah:D uwierz też mama Ciebie nie zła zabawę stara zazdrosnico:d myślisz że przejmuje się twoimi głupimi komentarzami? Sam fakt że piszesz komuś żeby poronil świadczy o twoim stanie umysłowym. To mój ostatni komentarz bo naprwde nie mam zamiaru niszczyć forum rozmowami z takimi śmieciami jak Ty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
A Ty uważaj żeby Ci te twoj****chory nie pozdychaly jak mają taką matkę to w sumie sama bym samobójstwo popelnila haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, wiecie może gdzie w Warszawie można zrobić badanie na wrogość śluzu? Będę wdzięczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligencję takich jak ty poznaje się po tym ze wdaja się w dyskusję gdyby Cię nie obchodziło co do Ciebie pisze to byś nie odpisywala. Ja ci nie życzę poronienia tylko pisze żebyś uważała bo na tym etapie to jest 50 na 50 szans a ty ładne świadectwo dałaś o sobie życzyć 2 razy komuś żeby mi dzieci umarły no brawo brawo. Przyszła matka na medal po prostu tylko pogratulować. Karma wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Hahah nie odwracaj teraz kota ogonem. Ja nie zaczęłam tej dyskusji tylko Ty się mnie czepilas nie wiadomo czego i po co. Ja też nie powiedziałam że bi tego życzę więc patrz uważnie! Tak samo ja Ty napisałam żebyś uważała, w końcu wszystko jest możliwe...Tak samo ty nie możesz widzieć jakie mam szansę na poronienie tak samo ja nie mogę wiedzieć czy twoim dzieciom się coś nie stanie! i nie rób teraz z siebie cnotki bo to Ty zaczęłaś na mnie najezdzac****isać głupoty o poronieniu i o mnie. I tak samo Ci powiem Karma wraca też do Ciebie !!! Nie jesteś wyjątkiem ani święta! A co do odpisywania to Ty również jakbyś była mądra to byś mi nie odpisywala widać jest inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati90
Witam dziewczyny mogę się do was przyłączyć? Z mężem też właśnie zaczęliśmy starać się o dziecko, mamy już synu w grudniu skończy 3 lata. Dzisiaj wlasnie powinnam dostac okres ale puki co nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma do tematu robienie cnotki jak dla mnie nie ma związku. Uważasz że jestem Stara więc dzieci moje wg Ciebie też pewnie mają już co najmniej po 15 lat. Najlepsze w tym wszystkim jest to ze widać jak Cię to wkurza a ja nam zabawę hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati90
Ucielo mi kom. Także puki co@nie ma ale nie ludze się ze za 1 razem się uda. Przy synku też dopiero po 8 m-ch zaszlam. Wczoraj robiłam test popoludniu i był negatywny. Jeśli do środy nie dostan3 to powtórzę w środę rano. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Tak zdecydowanie jara mnie gadanie jakiegoś babska:d pomysl logicznie ... Tak jak Ciebie jara to co ja piszę. Zdecydowanie nie mam nic do roboty tylko przejmować się akurat Tobą droga koleżanko :D spójrz na siebie, naprawdę masz się za taki ideał i wzór do naśladowania czy też słuchania się Twoich bezcennych rad? Bo już nie kumam czy naprawdę masz o sobie takie mniemanie czy tylko udajesz? I pomysl nad swoim życiem może bo chyba masz jakieś kompleksy skoro bawią Cię takie dziecinne zagrywki i zaczepki. Dziwne że masz dwoje dzieci i masz czas na odpisywanie glupich tekstow na kafeterii... bo smiem twierdzic z twoich postow ze nie tylko ze mna masz do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
A jeszcze jedno nie wiem ile tam masz lat ale z twoich postow bije taka złośliwość i nienawiść ze śmiem twierdzić ze masz już sporo. Zazwyczaj Stare baby sa tak opryskliwe i czepialskie jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Nati trzymam kciuki żeby jednak się udalo!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poplakalas się już czy jeszcze? Ja widzę że faktycznie myśli ze jestem Stara i złośliwa dają ci energii. Swoją drogą ciekawą jestem jak długo będziesz się jeszcze rozwodzić na tematem kim ja jestem i czemu uczepilam się Ciebie. Jak dla mnie fajna zabawa wkurzanie ciebie. A ty gdybaj sobie dalej ile mam lat czy mam dzieci jeszcze dorzucę ci jeden temat a może jestem np Stara panna hihi. To jest na prawdę śmieszne ze sie tak przejmujesz mna zeby tylko sie nie zastamawiac nad swoim chisterycznym podejsciem do ciazy. Ty nawet dziewczyno nie wiesz jeszcze czy ciąża dobrze się rozwija a już zastanawiasz się nad blizniakami nad pulcia pewnie też. Ah te ,,matki,, dla których piorytet ma płeć bądź ilość dzieci a nie czy są zdrowe itp. Staralas się jeden czy dwa cykle o ciążę i nawet nie wiesz jakie problemy z zajściem miały tutaj inne dziewczyny z tego wątku po mimo że teoretycznie były zdrowe. Dla Ciebie tematem jeden sa bliźniaki a dla nich sam fakt że wreszcie się udało im zajść np po pół roku i żadna z nich na tym forum nawet nie poruszyła takich tematów jak twój. Dziewczyny na tym wątku zastanawiają się czy serce bije czy nie pozamaciczna i takie tam. Zobacz dziewczyno jakie tu ludzie mają zmartwienia i zastanów się trochę nad sobą, ale oczywiście zamiast się zastanawiać pocisnij mi lepiej ze Stara i złośliwa bo to ci najlepiej idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Hej dziewczyny ja już mam zielone światło na starania ale jakoś się boję ze znów będę czekać a teraz to z jednym jajowodem to może być wieki :(. poza tym strasznie się boję że znów będzie pozamaciczna... Mam niestety duze szanse:( Wtedy to byl 5 tydzień a już ledwo przeżyłam ten krwotok z rozerwanego jajowodu.... Zadnych wczesniej objawów. Ciażowych tez nie poza betą- teraz wiem ze mała była a że dostałam 1 raz beta total to nawet nie widziałam ze przyrost byłby mały bo skąd. Lekarze to naprawdę mogliby sie czasem przyłozyć a tak co zrobiłam bete wyszło mi w sumie w normie bo normy sa takie ze zawsze coś pasuje po czym po tygodniu padłam na ziemie i koniec. chyba dziewczyny jeszcze jestem rozgoryczona. Przepraszam ze wam smędzę a wy w ciazy i powinyscie sie cieszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×