Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
czy wiecie że dziś Będziesz pluć krwią jak my rekiny tam podpłyniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pedrylstwo, nazizm, komunizm=karuzela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
Dobry wieczór :) 🖐️ Stajecie się pomarańcza coraz bardziej nie do przepisania. ;) :D Widać że lubicie się zakręcić. To nie przecież nie grzech robieniu komuś na forum, co tobie nie miłe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fama niesie, hehheh A kto sieje ten wiatr jak nie tobie podobni. Dlatego łykasz to jak indor kluski. Żyłeś i będziesz tu żył jedynie plotką, gdy za kulisami toczy się normalne życie. Tylko ty pomarańczowy smrodku w dla mnie nie zrozumiały sposób, grasz w jakąś dziwną grę. :( Komu jest ona potrzebna, dlaczego powstała, komu, czemu ma służyć? Nie róbcie z Karuzeli tandetnego brukowca. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głośne beknięcie
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Spotyka się dwóch facetów. Jeden mówi. - Coś tu spermą zalatuje. Skruszony kolega odpowiada - Przepraszam, odbiło mi się. x Ostrożnie z tym bekaniem proszę. Jak również informacja dla tobie podobnych, że Karuzela posiada, ale tylko wirtualne toalety. Dlatego nie zganiaj na nas że jesteś obszczany i z****** jak niemowlak. Karetek raczej nie wysyłamy, chociaż nie jedna z Rezydentek wie jak pieluchę przewinąć i gila u nosa wytrzeć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Komunizm? Na Karuzeli? :O Zobacz jak ludzie są tu różni. To może przypominać hipisowską komunę, ale nie ustrój gdzie wszyscy w jednym tępię myślą podobnie. :O Tu tego nie ma, każdy nadaje własnym rytmem, to że się pokłócimy nie sprawia że zaraz komuś korona z głowy spadnie. Temat jest wasz, nasz :) Jest tego kto o niego dba i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzą dwie babcie klozetowe i plotkują. Przechodzi elegancki pan i jednej z nich kłania się kapeluszem. Druga z podziwem w głosie: - Wow! Znasz go? - Znam. Srywa u mnie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat powoli staje sie pedauka Krzyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Para zakochanych siedzi w parku, całują się, rozmawiają nagle dziewczyna: - Kochanie, boli mnie rączka. Chłopak całuje ją w rękę: - A teraz? - Teraz już nie, ale zaczął mnie boleć policzek! Chłopak całuje ją w policzek: - A teraz? - Hi, hi! Teraz już nie, ale zaczęły mnie usta boleć. Chłopak całuje ją w usta: - A teraz? - Już nie. Na to staruszek siedzący niedaleko na ławce: - Przepraszam, a czy hemoroidy też pan leczy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza lekcja. Nauczycielka pyta Jasia: - Jak masz na nazwisko? - Moje nazwisko symbolizuje to, co pani codziennie bierze do buzi.. - Nie drażnij mnie! Chujowski? - Łyżkiewicz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś O "Krzysiu" można napisać wszystko, 💤 ale że jest pedałem. Nap*****la się ze wszystkimi facetami, robi gnój, tuszuje jak może swoje wpieṛdol od Matu, edytuje teksty, by na końcu srać z pomarańczy. :O Byle tu nie sprowadził Wilka, tego "żołnierza wyklętego", który po omacku bił się z chamami z Ero. Nie mając pojęcia, czy pisują tu resortowe dzieci, czy osoby, które będą mu bić brawo. :O Kompletnie nieprzygotowany i dlatego zwyzywał Niestałą. To przelało czarę goryczy. :O Już Kredosław na swoją piracka łajbę więcej by zmobilizował ludzi niż ten pseudo patriota. Dlaczego piszę psełdo, bo ludzie chcieli i z nim pisali, ten nie ma wąsów, ta nie ogoliła się pod pachami. :O Zwykły d**ek, który chce brać bez pytania o zgodę, przy kominku czytając sobie o żołnierzach wyklętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiek n*******la sie z kazdym bo jest skrytym penisofanem. Gryzie go to i wypiera swoja chorobe poprzez ataki na otaczajace go potencjalne fallusy. Jak juz zostaje sam z kobietami nie wie co robic i snuje jakze romantyczne opowiastki o seryjnych mordercach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiek jest autorem pamietnych slow, ktore odmienily oblicze tego forum. "Kobiety, nie piszcie do mnie, bo sie wami brzydze". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysio jest do spacyfikowania. Może tu podkładać kurze łapki, ale i tak za wiele nie ugra na mojej zmianie Ten człowiek choćby chciał, jeszcze nie ma pomysłu jak by mnie zaatakować. Widać nie do końca jest przygotowany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piertol, Krzysiek stosuje socjotechnikę z "uczonych ksiąg" i tajemnego netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech sobie stosuję, sram na to. :O Malutko tu ostatnio Kuszełłe, :( Trochę, ale aż, to jednak zaraz widać, że kogoś brakuje :( Ale chyba nie skoczyła? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzała Płock :) 🖐️ Dzisiaj się wybielam. :P Dlatego marne Twoje szanse by odbić mi ripostą w Twoim płaczliwym stylu. Ty sobie pisz a ja powyłapuję podszywaczy. To w moim interesie, chcę dokuczać Płockowi a nie jakimś przybłędą. Zrelaksuj się, bo może nie być łatwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Ciągle zapominasz Zegarowcu :P że damski się nie liczy więc na nic twe starania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy nie piеrdоl nygusie aby dodać sobie werwy, bo obrywasz jak nikt, jesteś bity i ruсhany dzień w dzień. Aż w nawyk ci weszło bycie masochistą. Lubisz to suko co ? :D Jak mamusia dalej ubolewa nad brakiem kobiety u twego boku ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
gość dziś Piszesz z autopsji? Nie wiń innych za ciężkie dzieciństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pł dziś Nowy nie doceni twojego wstawiennictwa łatwowierny płocku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płock co tu robisz w sobote? Tzipo ciele na niedzielę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie pieṛdolę. I nie jestem bity i *****ny, o tym człowieku już zapomnij i natychmiast o ile dasz radę zbuduj swój domek z kart na solidnych fundamentach, bo niechcący może wiać ci wiatr w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wkleja dowc**y? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Płockiem nie będzie większej afery niż to co przeszedł Sprawia wrażenie osoby godnej zaufania, mimo że to pomarańcza. I co najważniejsze, nie przykłada ręki, by dziadostwo opanowało ten ostatni znienawidzony temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście dziś Płock to baba na słomianych nogach naiwny debilu. Podstawiona aby cie wyruсhać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
dziś A ty co robisz non stop na forum duszo towarzystwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×